×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • САЩ превзеха ирански кораб край Ормузкия проток
  • Цените на петрола продължават да скачат
  • Рекордна активност в Германия и напрежение пред секциите в Испания
  • Висок риск от градушки в понеделник
  • При близо 100% обработени протоколи: "Прогресивна България" с убедителна победа в Бургас
  • Грешки в протоколите забавят обработката на вота в Кърджали
  • РИК-Бургас обработи рекордно бързо протоколите от всички 747 секции
  • България отбелязва 150 години от Априлското въстание
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Един от най-известните бандити в България е задържан


Един от най-известните бандити в България е задържан
Мъжът е с множество кражби
Ключови думи: крими, гарвана, българия, мвр
12 Декември 2024, Четвъртък, 07:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Полицията щракна с белезници Гарвана

Един от най-известните автокрадци в България е задържан от полицията, информира бТВ. Мъжът се казва Антони Гарванов, по прякор Гарвана, той е направил множество кражби.

Полицаите от СДВР са го арестували около 22 ч. в столичния квартал "Малинова долина".

Задържан е непосредствено след кражба на автомобил. Арестуван е с откраднатата кола, която е произведена през 2024 г.

Автокрадецът е на 43 години и вече е осъждан.

"Непосредствено, след като укри автомобила, при опит да бъде задържан направи опит да избяга и да се укрие", каза Николай Пелтеков от СДВР.

Операцията по залавянето му се е провеждала в рамките на няколко месеца. Събран е голям обем информация. В резултат на анализа миналата вечер Гарвана е задържан.

Срещу него има образувано досъдебно производство. Мъжът е осъждан за няколко кражби, включително е изтърпял и ефективни присъди лишаване от свобода. 


В категории: Крими , София


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Смях и глъч изпълниха Детската болница на Бургас Смях и глъч изпълниха Детската болница на Бургас 20/04/2026, Понеделник 23:29 0
Михаил ДИМИТРОВ Тъжна вест: Отиде си Красимир Райдовски Тъжна вест: Отиде си Красимир Райдовски 20/04/2026, Понеделник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Витиня уплаши ПСЖ Витиня уплаши ПСЖ 20/04/2026, Понеделник 21:49 1
Тервел ИЛИЕВ Как да почистите петна от вино Как да почистите петна от вино 20/04/2026, Понеделник 21:00 0
Тервел ИЛИЕВ Мексикански такос с пиле и авокадо Мексикански такос с пиле и авокадо 20/04/2026, Понеделник 20:40 0
Флагман.БГ Участници в "Момата" намериха голямата любов Участници в "Момата" намериха голямата любов 20/04/2026, Понеделник 20:23 0
Тервел ИЛИЕВ Късметът намигна на Григор Димитров Късметът намигна на Григор Димитров 20/04/2026, Понеделник 19:34 0
Тервел ИЛИЕВ Неустоими шоколадови бисквитки с къпини и лешници Неустоими шоколадови бисквитки с къпини и лешници 20/04/2026, Понеделник 18:51 0
9
Коментара по темата
9.
Па аз
12.12.2024 14:26:55
1
2
Си викам,леле,Иван Костов задържаха,или па Бойко,или па Минет Доган,или па Духлян
8.
Пародия
12.12.2024 11:47:24
0
10
Честните съдий ще го пуснат условно или най много ще му дадът 6 месеца . И на 2 месец е вън за добро поведение . А оня манго за 2 кокошки му дават година и половина.
7.
До 5
12.12.2024 10:58:40
4
13
Не си прав, най известните са крадците от Продължаваме Подмяната мошениците и крадците Кирил Петков и Асен Василев, барабар с техния приятел Рашков. Те са за затвора.
6.
Аха
12.12.2024 10:10:22
4
9
В лошата Русия за кражба на автомобил дават 7 години затвор.
5.
Не пишете глупости!
12.12.2024 09:14:38
10
36
Един от най-известните бандити в България се казва Методиев Магнитски по прякор Тиквата, Кухия, Тулупа, Кисинджър от Банкя, Еднокнижника, Винету,Буда.
4.
Един от най-известните бандити
12.12.2024 08:22:15
1
24
Един от най-известните бандити в България
та на на науу. Всеки със елементарни познания в електрониката и да шофира поне малко (да държи пътят), може да бъде ГЛУПАВ КРАДЕЦ. И стига сте възхвалявали това селянче, да влиза в затвора за дълго и така, следващия.
3.
Пелтека
12.12.2024 08:18:41
5
8
Браво на колегите за свръхчовешката доблест
2.
Смешници
12.12.2024 07:39:48
6
44
Голям бандит няма що, откраднал кола. Има едни други двама юнаци които гледаме всеки ден по телевизията, единия работи за СИК, другия за ВИС, а за ТИМ и двамата. Вчера гледах по ТВ за един затвор в Сирия, много добри условия, добре са се държали с хората, точно такъв затвор ни трябва
1.
Хха
12.12.2024 07:24:55
0
46
Голям праз. И преди е бил задържан.
И не само той.
Задържат ги за в новините и после ги пускат да си работят на спокойствие.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Смях и глъч изпълниха Детската болница на Бургас Смях и глъч изпълниха Детската болница на Бургас Децата се запознаха с новите медицински технологии и получиха незабравими спомени Падналият тир в дерето на Хаинбоаз е турски, шофьорът е загинал Падналият тир в дерето на Хаинбоаз е турски, шофьорът е загинал Пътят е затворен Тъжна вест: Отиде си Красимир Райдовски Тъжна вест: Отиде си Красимир Райдовски Българската журналистика и публична администрация загубиха един от своите най-важни професионалисти Фалстарт за Стефка Костадинова на изборите, изпада от парламента и Йордан Цонев Фалстарт за Стефка Костадинова на изборите, изпада от парламента и Йордан Цонев Доайенът в политиката не успя да спечели нов мандат, за място в Народното събрание не може да се пребори и световната рекордьорка по скок на височина Тежка катастрофа на Хаинбоаз, тир се обърна Тежка катастрофа на Хаинбоаз, тир се обърна Не се съобщава за жертви, но щетите са големи Защо Gen Z избра ген. Радев вместо ПП-ДБ Защо Gen Z избра ген. Радев вместо ПП-ДБ Поколението, което бе в основата на протестите, иска промени, които може да се случат с подкрепата на ПП-ДБ и дори на „Възраждане“ Иван Демерджиев: Режем достъпа на олигархията до парите на народа, ще има справедливи наказания Иван Демерджиев: Режем достъпа на олигархията до парите на народа, ще има справедливи наказания Хората разбраха, че „Прогресивна България“ е единствената алтернатива на модела „Пеески-Борисов“, затова гласуваха за нас и няма да бъдат излъгани, уверява той   Ето го наглия татко, който метна 200 евро върху патрулката на полицаи от Второ РУ-Бургас Ето го наглия татко, който метна 200 евро върху патрулката на полицаи от Второ РУ-Бургас Той искал да "защити" сина си, който буквално подлудявал живущите в кв. Долно Езерово със силна музика след позволеното време Защо шофьорите масово крият ключовете от колата си в микровълновата Защо шофьорите масово крият ключовете от колата си в микровълновата Поради рисковете и ненадеждността обаче този метод не се счита за безопасен Плащаме по € 110 за първо море през май Плащаме по € 110 за първо море през май Хотелите с оферти за дълъг уикенд покрай празниците
Москва е окуражена от победата на Радев, а Урсула фон дер Лайен реагира сдържано след много въпроси Москва е окуражена от победата на Радев, а Урсула фон дер Лайен реагира сдържано след много въпроси Очаквам съвместната ни работа за просперитета и сигурността на България и Европа, каза тя след дълго мълчание Тръмп подкрепя ускорените изследвания на психеделични вещества за лечение Тръмп подкрепя ускорените изследвания на психеделични вещества за лечение Докато лекари изразяват опасения относно безопасността им Япония алармира за повишен риск от "огромно" вторично земетресение  Япония алармира за повишен риск от "огромно" вторично земетресение  С магнитуд над 8 или по-висок, след мощния трус който удари по-рано  Първи вълни цунами достигнаха източното крайбрежие на Япония Първи вълни цунами достигнаха източното крайбрежие на Япония Цунами с вълни до 3 м се очаква да засегне префектурите Хокайдо и Ивате Предупреждение за цунами в Япония, след силно земетресение Предупреждение за цунами в Япония, след силно земетресение Трусът с магнитуд 7,6 по Рихтер удари на 236 км източно от Хачинохе Цените на петрола продължават да скачат Цените на петрола продължават да скачат Фючърсите на суровия петрол Брент поскъпват на фона на напрежението между САЩ и Иран Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Властите подозират опит за изнудване, изтеглят партиди и в Чехия, и в Словакия Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Изключителна активност край Сена, българите извън страната показват засилен интерес и ангажираност в гласуването Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Изборният ден започна още снощи в Оукланд и Крайстчърч и ще приключи най-късно в западната част на Съединените щати Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Фондация „Брижит Бардо“, която стана граждански ищец по делото, поиска най-тежко наказание
Иво СИРОМАХОВ Иво СИРОМАХОВ Само който е бил депутат, знае колко боли, когато вече не си депутат.
Виц на деня Виц на деня Депутат:
- Политика правим само предизборно, после правим само икономика.
Виц на деня Виц на деня - Интересувате ли се от политика?
- Разбира се!
- Активен или пасивен?
- В смисъл?
- В смисъл - депутат ли сте или просто гледате телевизия?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Интересно, но и озадачаващо е, че все повече психиатри коментират българската политика.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори