"Свършен" е за футбола, но...
Мбапе е последният нападател, който трябва да бъде отписван
"В ужасна форма е, няма да се аклиматизира никога в Реал Мадрид, твърде млад стана звезда във футбола и ще залезе рано", се чуха и прочетоха за Килиан Мбапе.
25-годишният французин е световен шампион и вицешампион с "петлите". Той смени фланелката на ПСЖ с тази на Реал М през лятото и започна сезона на клубно равнище трудно.
Килиан обаче се разписа миналата нощ с хубав гол за "белия балет" при победа навън в Шампионска лига срещу лидера в Калчото Аталанта. 3:2 за мадридчани. А Мбапе постигна нещо наистина впечатляващо.
Вкара своя гол №50 в Шампионската лига. Французинът стана едва деветият футболист в историята с 50 попадения в турнира, а освен това е и вторият най-млад играч, който може да се похвали с това впечатляващо постижение. Единственият успял да вкара 50 гола в състезанието на по-млада възраст е Лионел Меси.
Според други анализатори пък Килиан е най-класният футболист в момента в света и ще го покаже през пролетта, когато са решаващите мачове в ШЛ и испанската Ла Лига. Наставникът на Реал Мадрид Карло Анчелоти е специалист в това да ротира и тренира майсторски селекцията си и основните играчи да са във форма в най-важните моменти от сезона.
Учени: Няма доказателства, че стресът повишава риска от рак
Тайните на всяка зодия - какво казва астрологията за вас?
27/04/2026, Понеделник 22:00
0
Традиционен български таратор - идеален за топлото време
Учени: Няма доказателства, че стресът повишава риска от рак
27/04/2026, Понеделник 21:20
0
Бургаска доминация на Antea run в Созопол, местната битка предложи голямата интрига
Дори Анчелоти не е виждал такова "чудо" като Неймар
Барселона готви трансферната бомба на 2026 година
Коя зодия е най-добрият партньор за вас?
Лесен начин да приготвите българска мусака - стъпка по стъпка
Този трик помага за намаляване на вредите от продължителното седене
Съдия зове за промени в закона, за да не е ВСС магнит за службогонци и прокурорите да не са на каишка
Драма на пешеходна пътека, майка и дете в болница
18-годишен остана без книжка, летя със 138 км/ч в роден град
