Любимецът на публиката Венци с тежък удар по Мая?
Има вариант да я изпрати на тройна битка с дружката й Бистра и някой от мъжете-асове на Острова
Един от най-харесваните от зрителите участници в "Островът на 100-те гривни", Венцислав получи правото последен да определи кои играчи да влязат в битка за гривни помежду си.
Венци е на 31 години. Пожарникар е и през цялото предаване не бягаше от битки. Поради това си спечели уважението на конкурентите си.
В реалитито останаха 6 играчи като трима от тях ще участват в разпределението на паричната награда. Венци има най-много гривни и се очаква със стратегически ход да запази това си състояние и да е сигурен финалист, повече от заслужено.
Той е в един лагер с гимнастичките Бистра, която също е много активна в игрите на арената, и Мая. Тя пък е царица на социалната игра в предаването.
Нейни ходове напоследък, обаче сякаш обръщат Венци срещу гимнастичките. Не е изключено той да прати и двете в последната тройна битка, малко преди финала. Предаването е от 20:00 по бТВ и Мая може да остане много изненадана от пожарникаря.
Стигне ли се до вариант Мая и Бистра да са една срещу една в игра за оставане във формата (ако нямат успех в тройния сблъсък), се очаква първата въобще да не се старае. Други дами не са останали в предаването.
Новите коли вече задължително следят погледа на шофьора
Отлична новина за плажуващите: Пускат лятната линия 17А между „Меден рудник“ и „Крайморие“
Лудост! Обява за бунгало в Черноморец взриви мрежата: Искат 30 000 евро за сезон
Европа плати кървава цена за рекордните жеги
Търговският регистър заби: Фирми чакат по две седмици, сделки и кредити увисват
Отвориха последния завет на космонавта Александър Александров
Ирански вестник сложи Мелони, Тръмп и Нетаняху на мушка
Деца освободили от скорост буса, който прегази 18-месечно момченце в Орлинци
13/07/2026, Понеделник 14:47
1
Прокуратурата: Отвлякоха 20-годишна жена и я принудиха да проституира в три града
Пияни чайки блокират улици във Великобритания след пир с летящи мравки
Футболен бунт срещу Аржентина: Петиция иска Меси и компания вън от Мондиала
