Раздели ли се с богатото си гадже
Отговарям за първи и последен път, не ме занимавайте с тези глупости, моля“, написа тя
Плеймейтката Златка Райкова сподели своята истина за раздялата си с Карен. Спекулациите за тяхното разделяне започнаха, когато папараци заснеха Карен с друга жена. Слуховете, че Златка е напуснала общото им жилище се засилиха, особено след като съпругът й отсъстваше от няколко значими светски събития.
В профила си в Инстаграм Златка отрече всички тези слухове и ги определи като „глупости“. „Отговарям за първи и последен път, не ме занимавайте с тези глупости, моля“, написа тя.
Въпреки това, в интернет се появиха видеоклипове, на които се вижда как Карен напуска столичен клуб заедно с млада дама и се качва в луксозната си кола.
Двамата се ожениха през септември миналата година в столична църква. На церемонията те пуснаха бели гълъби като символ на новото начало и вечната хармония. Златка Райкова и Карен Хачатрян имат едно дете, припомня „Телеграф“.
Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим
Италианско проучване: Полифлорният мед показа защитен ефект върху кожни клетки при UV стрес
Юксел Кадриев разтопи Венцислава с любовно послание от Атина
Край на автоматичния ръст на минималната заплата: Нов механизъм сменя досегашната формула
25/08/2026, Вторник 20:30
0
Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд
Искате ли зимен Teen Boom Fest? 12 000 млади и родители застанаха зад каузата срещу фентанила
Гърция остава в капана на жегата: До 40 градуса днес, рискът от пожари расте
От Ламанша директно в Поморие: Цанко Цанков влиза в морето с деца и туристи за безплатни уроци
Радостин Василев влиза в битката за президент, МЕЧ издига Красимир Манов за вице
Малко Търново става духовен център: Започва Юбилейната година за поклонение в Светилището на Пресвета Богородица
НАП затяга контрола: Всеки внос на земеделска продукция ще минава през проверки
Голямата промяна за шофьорите е факт: 5 години щети ще диктуват цената на Гражданската
