Ако влезе в България незабавно ще го арестуват
Руският бизнесмен получи забрана
Защо Антон Зингаревич, собственикът на Ботев Пловдив, има официална забрана от ДАНС да не влиза в България в следващите 10 години? И как ще процедира МВР, ако Зингаревич се появи на летището и иска да влезе на територията на страната ни?
Това е ограничителна заповед на ДАНС. Така отговори на въпрос на "Фокус" служебният вътрешен министър Атанас Илков по време на брифинг.
"Въпросът можете да го отнесете към тях, най-вероятно основанията са свързани с националната сигурност. Ако това лице по някакъв начин успее да влезе в България - ние ще го задържим", отговори кратко министър Илков.
Руският бизнесмен получи забрана да влиза в България за срок от 10 години - до 2034. Клубът и феновете нееднократно изразиха подкрепата си към Зингаревич.
Мажоритарният собственик на Ботев Пловдив е обявен за "заплаха за националната сигурност“ и му е наложена забрана за влизане в България. Според сдружението липсата на конкретни обяснения от страна на институциите поражда основателни въпроси и съмнения относно причините за това.
Краста плъзна в Европа
Кой не обожава фунийките с крем, с този трик от стария тефтер на баба стават като от едно време
Положителна развръзка за 9-месечните близнаци от кардиологична болница
Прокурорската колегия остави без разглеждане искането на Андрей Янкулов за главен прокурор
Едрогабаритните отпадъци на домакинствата в Поморие ще се извозват по предварителна заявка
Румен Спецов: Нефтохим смесва 6 вида петрол и има запаси до края на март
Дворецът в Балчик подкрепя Бургас за Европейска столица на културата
Не е за мъже със слаби сърца: Стотици строшени бирени бутилки обсипаха бургаската ул. „Крайезерна”
Днес всички говорят за 12 „Е“ клас и г-жа Кръстева от Търговската гимназия в Бургас (ВИДЕО)
На тези дати не купувайте винетки, ще има забавяне на системата
Близкия изток губи по 515 млн. евро на ден от туризма
Жоро Марев стана зам.-областен управител
Организира се кампания за кръводаряване в Поморие
