Блъснаха патрулка
Според предварителната информация, патрулна кола на Първо РУ, която се е движела със звукова и светлинна сигнализация, е била ударена от автомобил "Тойота", който не е отстъпил предимство
Инцидент с полицейски автомобил се случи тази сутрин около 8:10 часа на кръстовището на ул. "Димитър Талев" и ул. "Светослав Мерджанов" в Пловдив, съобщава Пловдив24.бг. Според предварителната информация, патрулна кола на Първо РУ, която се е движела със звукова и светлинна сигнализация, е била ударена от автомобил "Тойота", който не е отстъпил предимство.
На полицейска служителка, която е била на предната дясна седалка, е била оказана медицинска помощ. Местопроизшествието беше запазено, а при огледа са установени материални щети по двете превозни средства, които вече са премахнати от пътното платно. Алкохолните проби на двамата водачи са отрицателни.
5 зодии ще получат ключовете за нов живот на 17 април
Защо стевията набира популярност като алтернатива на захарта
Още едно силно попълнение за МЦ „Д-р Стайков“ Бургас
Върнахме близо 1,3 млн. яйца в Турция
Добра новина за полетите от и за бургаското летище! Ще има полети до Ереван
Голям спор около шкембе чорбата раздели обществото у нас
Предупреждават за риск за здравето заради забавяне на пръскането срещу комари
Благотворителен базар в Ахтопол ще се проведе на 17 април с подкрепата на Община Царево
Кола без шофьор влезе в подлез (СНИМКА)
Адел с изненадващо завръщане
Военни колони на НАТО преминават през България до 22 април
Късна холивудска любов между звезди от 80-те

4estito na kupuva4a