×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ученици играят кючек и пият бира в класната стая: Видео взриви мрежата


Ученици играят кючек и пият бира в класната стая: Видео взриви мрежата
И вие сте били млади и сте се забавлявали, казаха учениците на Румен Бахов от Нова ТВ
10 Декември 2024, Вторник, 07:47 ч.
Автор: Флагман.бг

Това не било кючек, а подготовка за коледното парти, твърди директорът

Ученици играеха кючек в класната стая по време на учебни часове, сигнализира Нова ТВ, позовавайки се на зрителски сигнал. Случаят е от професионална гимназия "Васил Левски" в Ихтиман, където тийнейджъри пият бири и се кършат под звучни ритми, вместо да бъдат в час.

Изпратеното писмо от възмутен учител, който пожела да остане анонимен, твърди, че клипът от събитието е взривил мрежата и дори имало Live stream на "концерта" в социалните мрежи.

Ръководството на гимназията обаче твърди, че кючекът е изпълнен по желание на ученици, дошли на кастинг за участие в коледната програма на училището.

Екип на Нова се срещна с младежите, заснети на клипа. „Дойде ми повече емоцията. Извинявам се, че се качих на чина”, заяви ученикът Сотир. Той обясни, че е помолил медиатора в гимназията да изсвири кючека.

Директорът на училището г-н Бонев подчерта, че случилото се е нарушение. „Може би емоциите на учениците не трябва да се изразяват по този начин. Снел съм обяснения от медиатора и учениците. Не съм против това да се свирят и изпълняват различни мелодии”, добави той.

Бащата на един от учениците се извини от името на децата, обяснявайки, че са тийнейджъри и са допуснали нарушения в нормите. Той добави, че момчетата се подготвяли за коледното тържество с традиционни ромски кючеци.

От РУО заявиха, че са се самосезирали от видеоклипа, публикуван в социалните мрежи, и започват проверка, за да установят условията, при които се е случило всичко.

 


В категории: Просвета


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
37
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 27/06/2026, Събота 14:15 0
Емел МАХМУД Горещините в Европа се придвижват на изток Горещините в Европа се придвижват на изток 27/06/2026, Събота 13:00 2
37
Коментара по темата
37.
We're all living in America
12.12.2024 08:11:04
2
0
Coca cola, sometimes- WAR
36.
*********
11.12.2024 20:29:32
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
35.
Грета Дюнерберг
10.12.2024 13:46:36
0
9
ми те роми ма
34.
Фекрет Стораро
10.12.2024 13:41:23
0
6
заповядайте в сливен да видите сиганите кво правят, даже шмъркат кристали пред класния
33.
V
10.12.2024 13:15:37
2
6
Това което правят е глупост, НО имаха доблеста да се извинят и да говорят нормално, ако това бяха деца от някоя Бургаска гимназия на същата възраст, много вероятно щеше да кажат нещо от сорта на

"АЕ ко ма занимааш е лек, ще си играя кот си искам е, мазна батьо знайш"

Аз съм завършил от 10 години става и помня как от 30 човека клас имаше точно 5 човека които не бяха тревомани, наркомани, проститутки и какви ли още не, а нямахме нито 1 циганин в класа и дори само 1 турчин.

Линии с ПИКО се чертаха на задните чинове, в днешно време в БГ училищата не ми се мисли какво се случва
32.
H
10.12.2024 12:19:44
0
8
Каквито и родителите такива и децата
31.
Българина
10.12.2024 11:49:50
0
8
Коледа кючек - да очакваме скоро :)
30.
Абориген Балкански
10.12.2024 11:39:29
0
8
Те не са там за да си дигнат нивото а за да вземат родителите им надбавките / докато нароилите се НПО са на входа/изхода на паричните потоци така ще бъде
29.
До МОН
10.12.2024 11:06:41
1
12
Въпросът в това " някакво си нарушение " не са музиката и кючека , а внесена бира. Така че, господин Директор не ставаш и ти и партията която те е сложила. Трябва да се научиш, че бездействието с власт е престъпление. А за да не бездейства човек трябва да има гащи.
28.
БГ
10.12.2024 10:54:39
3
11
Мазна, потна, долна, миризлива, гурлива, нагла циганска СГАН!!
Марш обратно в Индия!!!
Мама ви мангалска!!
27.
Хехеххе
10.12.2024 10:47:55
0
13
Медиатор..... това е озаптител на цигани, обикновено един от тях. Без медиатора, който в доста случаи е и преводач, циганетата не разбират какво им говорят хората. Той (медиатора), също така следи из късо, дали някой гяур няма да накърни чувствата на циганите, ако това се случи, веднага сезира БХК.
26.
С две думи
10.12.2024 10:36:30
1
17
Циганизацията на България върви по план.
25.
Българин
10.12.2024 09:56:37
0
21
Назначете и по един даскал по кючек във всяко училище, още 4 бонки заплата няма да събори развъдниците на дебили...
24.
ШРЕК
10.12.2024 09:47:49
5
3
ЕВАЛА
23.
Ха ха
10.12.2024 09:22:09
1
17
Сигани от Бангладеш.....чисти Далити.. the untouchable...
22.
До 21
10.12.2024 09:14:11
0
11
Неясно е само дали ще са голи или по антзунг, елече и джапанки с терлици
21.
*********
10.12.2024 09:03:24
0
8
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
20.
gradski
10.12.2024 08:51:33
0
26
+20% увеличение на заплатите на всички учители там. Така или иначе не работят да минат онлайн обучение и всичко е наред.
19.
До 8
10.12.2024 08:50:03
0
12
Не искам да се оправдавам, защото най-малкото можеше да прочета, какво съм написал, преди да го изпратя. По някаква причина, обаче, хубавата българска дума "бест" е първото предложение на аутокорект-а на телефона ми.
18.
мюмюн
10.12.2024 08:48:21
5
18
Българите хич не обичат кичеци ама хич
17.
Ами
10.12.2024 08:48:14
0
33
Боя оправя.И мангалите учеха преди и си работеха.А това дето казват подготовка за парти е смелно.То се вижда че цари тотална анархия.Я бой бой и пак бой щом не искат на кариерата.Майка им циганска
16.
До 7.
10.12.2024 08:42:17
0
30
Вижте Гласът на България. От 5 финалиста, двама са от опушените. Като единия е съвсем, как да го кажа, по-деликатно. Сами разбирате какъв.
15.
TT
10.12.2024 08:40:20
0
24
Ма той мангал, ма!
14.
Валя
10.12.2024 08:40:10
12
21
Какво плюете по децата. Кой какъв бил. Биг Брадър да не беше нещо по различно.
13.
hahaha
10.12.2024 08:37:17
6
36
това не са деца а мангали, има голяма разлика, от вторите става само сапун
12.
Окк
10.12.2024 08:35:53
2
28
И ние сме се забавлявали, но е имало учене. Пък сиганчето? Ако го питам нещо по учебния материал- само ще се усмихва Щото е много умно.
И след години ще е предния: На нас никой не ни помага, няма работа...
11.
До Тракийски
10.12.2024 08:31:40
10
16
100% ТОЧЕН КОМЕНТАР. ТОВА, ЧЕ СА ЦИГ... НИЩО НЕ ЗНАЧИ. "БЪЛГАРИТЕ" СА ПО ОПРОСТАЧЕНИ И ОТ ТИЯ ИМЕННО ЗАРАДИ УЧИТЕЛИТЕ.
10.
Чисти балгари
10.12.2024 08:26:34
8
12
Българите са 4-то качество хора.
9.
Ами
10.12.2024 08:25:50
0
31
Училище на бъдещето! Трябва да се въведат като задължителни някои специфично професионални предмети за етноса като "майсторско преджобване", "съвременни начини на придобиване на доходи чрез просия", "прилагане на сексуална активност като легален и законен начин на заработване" и т.н. Часовете по физическо и музика се съчетават и се играе кючек на чалга, маане, като се стимулират учениците с алкохол и лек наркотик, колкото за настроение.
8.
До 6
10.12.2024 08:23:30
0
10
Извинявай, ама "Бест чест" ми звучи като "Дарт Вейдър кючек" :D :D :D
7.
УЖАС
10.12.2024 08:18:58
0
32
Много сиган, какво да искаш?
Какво сплотяване на етносите бе медиаторе? То няма ни един българин! Това е бъдещето на България.
6.
Тракийски
10.12.2024 08:16:50
0
49
Всичките медии сте като венерическо заболяване. Промивате ги с чалга и простотия ежедневно, а после сте потресени, че са чалгари и простаци. Журналисти, артисти, политици, учители - продали сте и малкото морал, който имате и сега сте тръгнали на свещен поход да намерите по аморални от вас самите. Бест чест ли сте?! Прави ви чест!
5.
Ти да видиш
10.12.2024 08:15:46
5
23
Не закачайте децата ,това е характерна черта на етноса ,щом могат да стават майки на 10 г ,защо да не играят кючек и да пият бира. Тук поне няма да плащаме помощи от нашите данъци.
4.
!!!!
10.12.2024 08:11:16
2
44
УЧИТЕЛИТЕ НЕ ИМ ДРЕМЕ 2000 НАЧАЛНА ЗАПЛАТА ЗА 4 ЧАСА ТРУД И 60 РАБОТНИ ДНИ ОТПУСК. СЕГА ЧАКАТ ОТ 01.01. И 35% УВЕЛИЧЕНИЕ. ВЕЧЕ НЯМА УЧИТЕЛИ, АДМИНИСТРАТОРИ. ЗАТОВА ВСИЧКО Е ПО ДЯ... УЧИЛИЩЕТО ВЕЧЕ Е МЯСТО ЗА ДЕГРАДАЦИЯ.
3.
УЖАС
10.12.2024 08:09:45
0
43
Много сиган, какво да искаш?
Какво сплотяване на етносите бе медиаторе? То няма ни един българин! Това е бъдещето на България.
2.
Селянин
10.12.2024 08:02:25
2
52
Няма какво да се оплакват учителите. Сами си го направиха с делегираните бюджети. Всички завършват без значение, че не са влизали в час през по голямата част от времето и без значение, че нямат никакви знания. Все пак един ученик води около 5к на година на училището и няма как да отпадне, понеже отпадне ли, и училището губи парите.
После тези същите строят, лекуват, ит.н.
Така се получава, че всички имат дипломи, обаче никой не е подготвен. И да не се чудите защо кадърните напускат кораба, а инвеститорите отбягват страната. Същото е старшно демотивиращо и за добрите учители.
1.
Емоционален
10.12.2024 07:58:11
5
20
Журналистът много много да не се застоява, че докато някой празнуват Коледа, други празнуват Сатурнелия. Този с якето на найк май си го е заплюл.... Абе каквото искат да правят, живот и здраве бомбата ще играе до 4-5 години ::)))
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно  Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Живущите в селата около него алармират за празни строителни площадки по стратегическото трасе, свързващо Варна и Бургас. С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Никога досега за тази фаза не се е класирала толкова малка държава  Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Дипломатът влезе в бургаската библиотека и остана смаян от тийнейджърите, които в петък вечерта четяха книги  Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент  Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Родителя на момченце от школата на „Славия“ говори за кошмара на оцелелите на косъм деца, разминали се на секунди от сблъсък с камиона-убиец
Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори