×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Мечка се разходи по улиците в Ловеч
  • На 17 и 18 септември движението при 33-и км на АМ „Тракия“ и в двете посоки ще се осъществява в активните ленти
  • Неочакваното продължение на комедията на Теди Москов „Редки тъпанари“ идва в Бургас на 16 септември
  • Регионална бизнес конференция ще се проведе в Бургас на 18 септември
  • Регионален исторически музей – Бургас с вход свободен за ученици на 15 септември
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Обра точките в Острова


10 Декември 2024, Вторник, 07:36 ч.
Автор: Флагман.БГ

Бизнесменът Миро няма да си тръгне с пари от предаването, но спечели приятели и уважението на зрителите

Братоубийствена война, в която се жертва един от най-опитните, хладнокръвни и интелигентни играчи, се разигра на "Островът на 100-те гривни".  "Бащата" на лагер "Мимо-Гарсия", бизнесменът Миро, беше принуден да се изправи срещу своите "деца" в риалитито - гимнастичката Бистра и IT предприемача Алекс. Касапницата им устрои артистът Георги, единственият оцелял член на лагер "Глория" и потенциален финалист.

В тежките сблъсъци Миро падна, след като реши да даде път на любимците си Бистра и Алекс, и така се доказа като екипен играч. Гимнастичката Мая можеше да го спаси, но категорично отказа да го направи. Тя е другият по-опитен играч в този лагер.

Миро пък обра точките с представянето си в предаването по бТВ. Той показа сила, бистър ум и доблест. Беше на крачка от разпределянето на паричната награда в реалитито, но както беше анонсирал, финансовите средства за него не са водещи в "Островът на 100-те гривни". Той напусна предаването под бурни аплодисменти на участници и водещи.


В категории: Лайфстайл


Магнитни бури връхлитат Земята
Магнитни бури връхлитат Земята 15/09/2025, Понеделник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Млад моторист се заби в крава и загина Млад моторист се заби в крава и загина 15/09/2025, Понеделник 20:30 0
Тервел ИЛИЕВ Мечка се разхожда из голям роден град Мечка се разхожда из голям роден град 15/09/2025, Понеделник 20:00 2
Тервел ИЛИЕВ Толкова пиян шофьор скоро не е хващан в Бургас Толкова пиян шофьор скоро не е хващан в Бургас 15/09/2025, Понеделник 19:34 7
21
Коментара по темата
21.
Фара
11.12.2024 20:47:36
4
0
Kой пък е тоз ве ?
20.
Дедо
11.12.2024 09:49:57
1
17
Жалко е, че има такива хора, като Миро, които носят боклуци на гръб!
19.
Eli
10.12.2024 23:59:34
2
18
Maya i Bisyra ne zasluzavat da idat na final Maya nishto ne pokaza Sram za Bistra drug da i pomaga da stigne finala Pak i samochuvstvie ima
18.
Тони
10.12.2024 21:15:06
1
33
Тая Кучка Мая ли е примера днес?! Всеки може да е боклук като нея, но важно е да се стараем да бъдем като Мирослав...
17.
Тод
10.12.2024 20:49:00
2
24
Думата не една лека жена тежи точн колкото въздух под джанката и.
16.
Юлия
10.12.2024 18:21:47
2
32
Не ме интересува финала. За мен победител е Миро.
15.
Пепи
10.12.2024 15:34:25
4
43
Достойна ли е Бистра (и Мая), за финал, буквално Миро я занесе на финал! Каква е тази игра, някои се скъсват от битки, други се излежават и чакат някои да ги изтъркаля до голямата награда.
Бистра в началото и тя беше притежател на златната, спомняте ли си как сладко си похапваха двете принцеси, а в същото време останалите само приглъщаха.
14.
Читател
10.12.2024 15:24:59
2
41
Но жалко ще бъде и ако наглите Мая или Бистра спечелят!
13.
Стефи
10.12.2024 14:10:40
2
43
Още в началото Мая си спечели омразата на някои играчи, сниши се да достигне до тук, но сега ще я газят яко и нея и Бистра. Жертвата на Миро бе излишна. Ако двуличният Георги или алчният Дамян спечелят, ще бъде жалко.
12.
Реалист
10.12.2024 13:52:58
1
60
Миро е съвършен мъж и човек. Ако политиците ни бяха поне мъничко като него България нямаше да е разбита държава...
11.
Варан
10.12.2024 13:47:21
1
60
Миро е страхотен човек,приятел и супер играч.Не трябваше постоянно да спасява този или онзи.Най-накрая дори нареди елементарния пъзел на неадекватната Бистра...и вместо Мая да му отстъпи мястото си,тя го изгони.Жалка кучка.Той ще си остане номер едно,заедно с Венци.
10.
Борис
10.12.2024 13:11:57
2
51
Моро е някаква бяла лястовица, чак не ми се вярва, че е истински.
9.
Никой
10.12.2024 13:09:44
2
44
Браво на Миро! Честен, съвестен, добронамерен. Заслужаваше си мястото на финала. Личи си, че живота го е изваял като такъв. Що се отнася до Бистра и Алекс, ако имаха достойнство, щеше поне единия от тях да си тръгне (Бистра). Те са още на острова не по свои заслуги, а това е доста несправедливо спрямо останалите силни играчи. Мисля, че всеки ще намери мястото, което заслужава. Сега няма кой да ги бута напред.
8.
Цанка
10.12.2024 13:01:02
2
42
Миро се доказа като един доблестен човек с ум и интелект,които много от играчите нямат! Беше перфектен и в игрите и в отношението спрямо хората! Жалко,че нито Бистра нито Алекс заслужаваха тази негова подкрепа! Да не говорим за Мая,която се хвалеше само с готвене и чистене! А играта не е такава! Те двете с Бистра последните 2-3 седмици си бяха на почивка и не видях никакви игри! Дали сега,когато Миро излезе някой ще бута напред Бистра! Снощи очаквах,че Бистра /тя така или иначе не я виждам на финал/ поне тя да стане и да си даде гривните,Миро щеше да й ги откаже сигурна съм! Но това сме ние българите! Точно стана като вица за Нане и Вуте! "Язе не искам я да съм добре, я искам на Вуте да му е зле"
7.
Учител
10.12.2024 12:36:06
1
42
Ако е имал радостно детство на разглезено дете, дали щеше да е това? Браво на Мирослав за израстването му в живота- сам се бориш, сам постигатш,без гръб, без връзки, без партия. Истински чист, истински човек, човек за гордост!
Та болшинството от днешните деца как постигат,сак живеят,някаква реализация, или все някой им носи. А всеки се ражда със заложби, таланти, но кой да ги открие и развие! Жалко за младите хора!
6.
Луд
10.12.2024 12:34:54
43
11
Това предаване трябва да го забранят със закон! Умрях от скукааа! Бтв вие сте позор! Игри на волята са на светлинни години пред това детско предаване
5.
Умен
10.12.2024 12:31:20
44
6
Само идиот може да гледа тая пародия! Най-скучното предаване в историята на телевизията!
4.
123
10.12.2024 10:45:40
5
55
Лиглата Мая с една единствена изиграна битка остана, а Миро, който ги изведе на гърба си си тръгна!! Венци се усети, ама късно, и им го каза!
Дано тази вечер двете "златни" си тръгнат.
Миро и Венци бяха достойни финалисти!
3.
Читател
10.12.2024 09:36:03
2
59
Всъщност не е само тя, Бистра също е спасявана, за да не стига до елиминации, в такива игри е редно да спечелят наистина най-добрите играчи, а не да тикат определени хора и други да се жертват за тях, а тези определени хора да си мислят, че те са най-добри. Или поне по-добри от останалите.
2.
Читател
10.12.2024 09:29:57
2
71
А Мая как я бутат да върви докрай.....тая два пъти игра в игри и първият път като падна и подариха гривна, за да остане. Не е честно спрямо другите играчи да я тикат така
1.
ТВ зрител
10.12.2024 08:57:19
2
99
Малко са хората, като Миро! Чест и доблест вече са заменени от злоба и подлост.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тъжна вест помрачи празника в Бургас, отиде си любим учител Тъжна вест помрачи празника в Бургас, отиде си любим учител  Известният диригент Тодорка Бинева, която бе и дългогодишен преподавател по солфеж, музикално-теоретични дисциплини и дирижиране в Музикалното училище, е починала днес Никола Цолов предизвика фурор край морето Никола Цолов предизвика фурор край морето Пилотът се срещна с много фенове Колежът по туризъм посреща новата учебна година с най-високата оценка в своята история Колежът по туризъм посреща новата учебна година с най-високата оценка в своята история Студентите ще прекрачат прага на напълно обновената и модернизирана сграда на морския бряг на 23 септември Проф. Вучков: Любен Дилов-син да не се занимава с МВР, ще има опасни последствия Проф. Вучков: Любен Дилов-син да не се занимава с МВР, ще има опасни последствия Той даде пример с Франция, където има огромен проблем с хулиганското горене на коли  Мечка се разхожда из голям роден град Мечка се разхожда из голям роден град Изненадваща ситуация в Ловеч Толкова пиян шофьор скоро не е хващан в Бургас Толкова пиян шофьор скоро не е хващан в Бургас Дрегерът едва не се счупи Милионерите менте, които финансират сивата икономика, ще изядат ли парите за пенсии Милионерите менте, които финансират сивата икономика, ще изядат ли парите за пенсии Тези с фалшивите възнаграждения от 2 млн. лева ще източат фондовете на НОИ, предупреди икономистът Ваня Григорова Не правете тази грешка зад волана, може да е фатална Не правете тази грешка зад волана, може да е фатална Защо не трябва да държим волана с една ръка? 31-годишният син на прокурор Маджарова отглеждал дрогата си в голяма палатка 31-годишният син на прокурор Маджарова отглеждал дрогата си в голяма палатка Маджаров-младши е отведен в ареста на ОДМВР-Бургас за разпит, предварителното производство се мести в Районна прокуратура-Варна А1 раздава 333 награди в „Колелото на съдбата“, сред които 3 автомобила А1 раздава 333 награди в „Колелото на съдбата“, сред които 3 автомобила
Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба За 5 години той не получи документи за пребиваване в РФ, сега е зад решетките Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Драма отвъд океана Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Макар да се отказа от политическата сцена, той обеща да продължи да работи за доброто на страната Как родителите изпращат първолаците в Япония Как родителите изпращат първолаците в Япония Ако и у нас децата поемаха към училище с подобно възпитание, нямаше да произвеждаме зрелостници като пораснали магарета Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Цените са доста приемливи и всеки може да намери продукти по джоба му Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Безконтролната имиграция, икономическата стагнация и загубата на доверие в политиците неминуемо радикализират народа 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол Младият работник е настанен в столична болница с втора степен изгаряния на левия крак Извънредно! Външно министерство привика руския посланик Елеонора Митрофанова Извънредно! Външно министерство привика руския посланик Елеонора Митрофанова Генералният директор Гергана Караджова връчи писмен демарш на посланик Митрофанова, чрез който Република България осъжда по възможно най-категоричен начин умишленото нарушаване на въздушното пространство на Полша Яки арести за наркотици, има над 20 задържани Яки арести за наркотици, има над 20 задържани Извършителите са на възраст между 19 и 48 години, преобладаващата част от тях - познайници на служителите на реда Този българин е в топ 3 на най-богатите в света Този българин е в топ 3 на най-богатите в света Класацията е на бизнесмените до 40 години
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня – Докторе, чувам гласове!
– А какво ви казват?
– Че съм луд.
– Ами, слушайте ги – те явно ви познават!
Виц на деня Виц на деня Дядо с внучето гледат снимки от сватбата му:
– Дядо, защо си тъжен на снимката?
– Защото съм разбрал, че вече е късно да избягам…
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истински мъж никога не пита за посоката… той просто кара, докато жената вика.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори