×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Нокдаун по телевизията, "Ергенът" пръсва рейтингите?


09 Декември 2024, Понеделник, 19:29 ч.
Автор: Флагман.БГ

Сензационно предложение за "раздавач" на рози в ефира

Съперничеството за рейтинг при телевизиите е огромно, особено вечер след новинарските блокове. Наскоро завърши "Биг Брадър" по НОВА, а бургазлията Виктор Ангелов стана много известен покрай любовните си трепети към съквартирантката му Теодора Янева - Беба. Твърди се, че гледаемостта на предаването е била много голяма, а мускулестият романтик има основна заслуга за това. 

В бТВ пък анонсират, че предстои нов сезон на "Ергенът". А фен на реалити форматите даде изненадваща идея в социална мрежа. Виктор да е новият ерген. И без това той нашумя в подобно амплоа, но в Къщата на Големия брат. А и бургазлията иска да намери любовта. 

Освен това е млад и романтично настроен.

Само може да си представим, ако той влезе в тази роля в "Ергенът", а Беба се съгласи да бъде една от дамите във формата, колко любопитна ситуация ще се създаде. Все пак и друга жена може да заплени неговото сърце. 

А евентуално ако връчва рози на дамите, някоя може да му каже, заимствайки: "Ш' с' боря за теб, чуек".

Естествено идеята сега е само в сферата на хипотезите, но осъществена, има логика да се превърне в хит.


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
6
Коментара
Емел МАХМУД Днес е Томина неделя, почетете починалите Днес е Томина неделя, почетете починалите 19/04/2026, Неделя 14:18 0
Михаил ДИМИТРОВ Ето какво сънуват хората в последните си дни Ето какво сънуват хората в последните си дни 19/04/2026, Неделя 13:39 0
6
Коментара по темата
6.
Не вееее
12.12.2024 19:46:00
0
1
Направeте фoрмат Ергeнката (мoже и Момaта). Турeте я тaя бебa да ги избирa, а вътрe вкaрайте тoя рeвльо, бившия и приятeл на жeна и някoй мнoго бoгат, с пaри, влияниe и яхти... И глeдайте, с мнoго пукaнки хихихи
5.
Не вееее
12.12.2024 19:43:37
0
0
Направете формат Ергенката (може и Момата). Турете я тая Жена да ги избира, а вътре вкарайте тоя ревльо, бившия и приятел на жена и някой много богат, с пари, влияние и яхти... И гледайте, с много пуканки хихихи
4.
Палахан
11.12.2024 15:35:07
0
8
Яко коври хаха а гювендии има ли,то аз ако го загледам това предаване ще е само да разгледам Гювендиите хаха.
3.
Край
10.12.2024 23:23:15
1
10
Тва ще му бъде края,тоя с толкоз коври там ще пресъхне от реване, ще го съсипе това пидалче хахахахаахахаааха
2.
Боровил
10.12.2024 16:22:46
1
8
Незнам кой го гледа това предаване...може би да разглидат само Гювендийте
1.
Веньо Венев
09.12.2024 20:04:40
2
47
кви рейтинги на тъпомера ли
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Карина Караньотова: Гласувам за нашата партия и за най-мил кандидат, въпреки липсата на желание Карина Караньотова: Гласувам за нашата партия и за най-мил кандидат, въпреки липсата на желание Тя предизвика усмивки със своето включване в изборния ден в ефира на БНТ, като изрази как въпреки липсата на желание, все пак изпълнява своя граждански, а може би и семеен дълг Гюров: Гласът на свободните хора побеждава манипулациите на изборите Гюров: Гласът на свободните хора побеждава манипулациите на изборите Той акцентира на необходимостта от честни избори и поддържане на върховенството на закона, за да осигурим европейска България, в която всеки глас има значение Бойко Борисов: Батериите бъркат избора и сега техници с отвертки обикалят и пипат машините Бойко Борисов: Батериите бъркат избора и сега техници с отвертки обикалят и пипат машините След като пусна гласа си в урната, той постави под съмнение работата на устройствата за гласуване Радостин Василев: Старият модел отстъпва, след вота идва разговорът за мнозинство Радостин Василев: Старият модел отстъпва, след вота идва разговорът за мнозинство Той изрази надежда за отслабване на стария политически модел и за по-висока избирателна активност  Севим Али: Гласувах за справедлива и разумна България Севим Али: Гласувах за справедлива и разумна България Нека разумът, справедливостта и отговорността водят избора ни днес, каза той Тревожни сигнали в изборния ден: 93 нарушения и 8 досъдебни производства до обяд Тревожни сигнали в изборния ден: 93 нарушения и 8 досъдебни производства до обяд МВР отчита десетки сигнали за нарушения, образувани производства и случаи на заплахи, докато изборният ден продължава под засилено полицейско присъствие в цялата страна Жечо Станков: Днес избираме народни представители, които да работят за Бургас и региона Жечо Станков: Днес избираме народни представители, които да работят за Бургас и региона Бъдещето на региона не бива да става заложник на политически сблъсъци, партийни сметки или краткосрочни интереси, каза водачът на листата на ГЕРБ-СДС Калин Стоянов: Избрах държавността, просперитета и сигурността Калин Стоянов: Избрах държавността, просперитета и сигурността Водачът на листата коментира малко след като даде своя глас за „държавност, просперитет и сигурност“, че това не е просто слоган от предизборна кампания, а път, който трябва да бъде извървян за една стабилна държава Асен Василев: Днес имаме шанс да променим България и да я върнем в сърцето на Европа Асен Василев: Днес имаме шанс да променим България и да я върнем в сърцето на Европа Той си пожела по-добър живот, по-високи доходи и ясен избор България да остане по европейския път Президентът: Стига пазарлъци, трябва да изплуваме от тази криза заедно Президентът: Стига пазарлъци, трябва да изплуваме от тази криза заедно След като упражни правото си на глас, тя постави акцент върху нуждата от бързо конституиране на парламента, силен кабинет, редовен бюджет и по-видима социална грижа
Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Изборният ден започна още снощи в Оукланд и Крайстчърч и ще приключи най-късно в западната част на Съединените щати Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Фондация „Брижит Бардо“, която стана граждански ищец по делото, поиска най-тежко наказание Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Черна гора привлича с комбинацията от морски климат, планински пейзажи и по-бавен ритъм на живот Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Очаква се четири различни предложения да стигнат до крайния потребител Почина един от най-великите реализатори в историята на баскетбола Оскар Шмид Почина един от най-великите реализатори в историята на баскетбола Оскар Шмид Баскетболната легенда си отиде на 68 години след дълга битка с мозъчен тумор Алкохолизмът в Русия е в подем, мерките на Путин не помагат Алкохолизмът в Русия е в подем, мерките на Путин не помагат Диагнозите на алкохолна зависимост скачат с 30% за една година Обрат : Над половината британци искат отново да се присъединят към ЕС Обрат : Над половината британци искат отново да се присъединят към ЕС Великобритания излезе от общността окончателно през 2020 година Жесток удар по туризма в Дубай, затварят легендарен хотел Жесток удар по туризма в Дубай, затварят легендарен хотел Обединените арабски емирства са в криза, след като бяха отменени близо 20 000 полета Един човек загина в Германия при неизяснен трясък под пешеходен мост Един човек загина в Германия при неизяснен трясък под пешеходен мост Чул се е силен трясък малко преди полунощ Тръмп за примирието с Иран: Ако не се разберем до сряда, ще трябва отново да бомбардираме Тръмп за примирието с Иран: Ако не се разберем до сряда, ще трябва отново да бомбардираме Американският президент очаква "историческа" среща със Си Дзинпин, отговори уклончиво за военна намеса в Куба
Бойко Борисов Бойко Борисов Хората знаят: като дойде ГЕРБ - строят. Другите само приказват Виц на деня Виц на деня - Тайната на успеха в живота е свързана с честността и принципността.
- Как по-точно?
- Ако ги нямате, успехът е гарантиран.
Виц на деня Виц на деня - Какво стана с голямата ти любов?
- Приключи.
- Разделихте ли се?
- Не, оженихме се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато един мъж мълчи, значи е мислител. Когато една жена мълчи, значи мислителят е загазил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори