Обявиха жълт код за значителни валежи в област Бургас
Времето ще бъде потенциално опасно само в Бургаска област от цялата страна
Обявиха жълт код за значителни валежи в област Бургас, съобщиха от Национален институт по метеорология и хидрология (НИМХ).
Времето ще бъде потенциално опасно само в Бургаска област от цялата страна.
През нощта в Югозападна България ще вали дъжд, който до сутринта ще обхване Южна България. Интензивни ще са валежите в сутрешните часове в югоизточните райони, където се очакват и гръмотевици.
Ще бъде почти тихо с минимални температури предимно между 1° и 6°, в София - около 2°.
По Черноморието ще бъде предимно облачно с валежи, интензивни и значителни преди обяд, особено по южното крайбрежие, където и ще прегърми. Ще духа слаб северозападен вятър, след обяд по южното крайбрежие от север-североизток. Максималните температури ще бъдат от 8°-9° в северните райони до 14° в Ахтопол. Температурата на морската вода е 10°-12°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
Кървава драма: Млада жена загина след шокиращо нападение
Ива Петрова: Политическият разговор трябва да отстъпи място на експертния в името на устойчивото бъдеще на комплекса "Марица-изток"
Радев бистри футбола с делегация на Барса
След скандал в мрежата: Глобиха Александър Кадиев
Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница
Като в хорър филм: Слон-убиец погуби 4 човека от едно семейство
АЕЦ „Козлодуй“ затъва в дългове, проф. Касчиев алармира за раздути обществени поръчки
Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство
Вълна от обири по гръцките плажове: Десетки българи ужилени само за два уикенда
Лудост на АМ Тракия: Дете с крака през прозореца при 130 км/ч
Белград връща Стоян Мавродиев на 14 юли, чака го арестът на НСлС
Пуснаха Цветан Мирчев срещу 2000 евро, Илчо Боев остава с гривна
