Бургаска агенция за недвижими имоти подпомага образованието на българските деца
“Това е само началото”, сподели собственичката на фирмата, Мариела Бончева
Специалистите в посредничеството при покупко-продажба на имоти в града, Модерато събраха клиенти, партньори и голяма част от брокерската гилдия, за да отпразнуват заедно седмия си рожден ден. Неделното брънч парти премина под надслов “Първите седем”. Събитието имаше благотворителна кауза и всички събрани средства бяха дарени на Фондация “Заедно в час”.

"Модерато" е една от най-иновативните и разпознаваеми агенции на българския пазар. Екипът помага на собствениците на имоти в града да намерят лесно купувач чрез своя активен подход и креативен маркетинг.

“Това е само началото” - сподели собственичката на фирмата, Мариела Бончева - “Първите седем години ни научиха как да бъдем най-доброто решение за нашите клиенти, от тук нататък ще надграждаме още повече, за да можем да надминем техните очаквания. Благодаря за доверието на всички, които ни избраха през тези години за свои брокери!”
Важна крачка напред очаква тези 4 зодии
Военно учение на НАТО и контрол върху частно училище са сред темите в парламентарния контрол
Пастори се молиха за здравето на Доналд Тръмп в Овалния кабинет
Андрей Гюров пред НС: Търсим начин да преместим самолетите на САЩ от летище "Васил Левски"
Катастрофа в Свети Влас - шофьор на BMW удари дете
Бърза рецепта с картофи и яйца - вкусно българско ястие за 20 минути
Израелски туристи отменят резервации в Банско заради напрежението в Близкия изток
ЕС отхвърли ускореното присъединяване на Украйна и настоя за стандартна процедура
Ралица Асенова: Не ми дават да видя тялото на сина си
Проф. Рачев каза какво време ни очаква в следващите 10 дни
