Нефтохимик спечели национален турнир в Бургас за втори път
Децата от школата на Нефтохимик, родени 2017 година спечелиха Националния турнир “Футболни звезди на България” за втори път през тази година.
По-рано през годината в пролетното издание отново този набор успя да триумфира с купата в Бургас. През този уикенд се проведе и зимното издание на турнира, в което отново същите деца спечелиха първото място.
Националният турнир “Футболните звезди на България” е част от спортния календар на Община Бургас и се организира със съдействието на ДФК Звездичка.
В това издание присъстваха отбори от Бургас, Варна, Стара Загора, София и други от най-добрите футболни школи.
Никола Димитров, Явор Михалев, Габриел Явашев, Тимур Тимофеев, Валери Панайотов и Никола Георгиев
Прави от ляво надясно :
Тома Вашков, Радослав Стоянов, Валентин Кметски и Денислав Петров
треньор : Михаил Атанасов
Шампиони на Зимното издание на турнира " Футболни Звезди на България " при родени 2017г е ФК НЕФТОХИМИК Бургас
1. ФК Нефтохимик
2. ФК Бургас спорт
3. ДФК Звезденбург
4. ФК Берое Стара Загора
5. ДФК Звездичка
6. ФК Атлетик Бургас
Отборите играха изключително атакуващ футбол , като отбелязаха 98 гола общо в 11мача в рамките на 3 дни.
Освен снимките може и да видите и видеа с участието на отбора на „Нефтохимик“ в тази възрастна група, като всеки е свободен да се абонира за YouTube канала на отбора :
Защо е хубаво да възобновяваме старите си приятелства
7 малки ритуала за съживяване на любовта
Украйна обмисля изтегляне на войските от Донбас
Ето коя е най-добрата видео игра на годината на The Game Awards 2025
От Кремъл: Спиране на огъня само ако украинските сили се изтеглят от Донбас
Тези рецепти ще ви накарат да си оближите пръстите
Филип Киркоров обсипа дъщеря си с подаръци
Пенсионери по селата: За пръв път виждаме тази банкнота
Столичният кмет Васил Терзиев става част от проекта на президента Румен Радев
Ген. Атанасов и Иво Мирчев във война
Лоши новини за състоянието на Любо и Боби Михайлов
