Екшън в парламента: Председател няма, но бой има
Потресаваща ситуация
След края на последното парламентарно заседание отново се разрази напрежение между депутатите от "Възраждане" и "Продължаваме промяната – Демократична България" (ПП-ДБ).
Според свидетели, членовете на партията "Възраждане" - около 30 души, са се събрали пред стаята на ПП-ДБ, което доведе до хаотична ситуация, завършила с физически сблъсъци.
Очевидци твърдят, че Манол Пейков, известен с острия си език депутат от ПП-ДБ, е бил основен участник в пререканията. Журналисти се опитаха да получат коментар от лидера на "Възраждане" Костадин Костадинов относно инцидента, но той отказа да разкрие подробности за причините, довели до напрежението.
Скандалът потресе служители от парламентарната администрация, които разказаха, че са чули как депутати от двете групи си разменят груби и обидни реплики.
"ДБ и двама ренегати от ПП за пореден път не помогнаха за избор на председател на парламента. За пореден път те не го направиха. Те се включиха в санитарния кордон срещу самите себе си", това заяви в кулоарите на Народното събрание лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов, информира БЛИЦ.
Всички депутати пък са близо до влизане в рекордите на Гинес, но с антирекорд. От 11-ти ноември те не могат да изберат председател на НС. Днес се провали 9-ият опит да бъде избран пръв сред равни. Така първото заседание на 51-ия парламент на България не може да завърши и е близо до това да влезе във втория си месец.
След повече от 25 години заедно: Ники Кънчев и Даниела се разделили тихомълком
Той вече е почти сляп
Режисьорът Тео Ушев: Не, не са садисти, а проруски неонацисти
Украйна получава 70 ракети ATACMS от Турция, българска фирма влиза в огромен оръжеен трансфер
Над 2000 души чакаха сватбата на Роналдо, но булката не беше Джорджина
Кричим се обедини за семейството на Георги Кузев: Дарителски кутии вече има из целия град
Бащата на "примамката" от пловдивското убийство - русофил, любител на коспиративни теориии и още...
Познат на убития Георги Кузев: Беше скромен и свит, просто си търсеше приятелка
Българският домат тръгва от нивата за 80 цента, а в магазина стига 3,50 евро
Таратор за 10 евро означава ли скъпо Черноморие? Вижте отговора от Ричард Алибегов
Бургас спира тежките камиони в жегите: Забраната влиза при 35 градуса
ГЕРБ готви кандидата си за президент: Името се очаква в началото на септември

Каква глупост си написал !
Все едно : Защо Костадинов не критикува Пеевски а само ППДБ.
Ами, защото отношението на Възраждане към ГЕРБ И ДПС е многократно заявявано
и е ясно.
Докато ППДБ се правят, че са против коалиционните си партньори от ГЕРБ и ДПС. А всъщност са още влюбени в тях.
Педалкса им работа