×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Пет жертви на пътя за последните 24 часа, 33 души са пострадали
  • Доналд Тръмп: Не се уплаших при стрелбата, живеем в луд свят
  • 840 000 умират годишно заради стрес в работата
  • Северна Корея отново затвърди съюза с Русия: Ким Чен-ун обеща "безусловна" подкрепа за Путин
  • По-скъп курорт до 30 на сто
  • Честваме паметта на свещеномъченик Симеон, сродник на Иисус Христос
  • Блокираните преговори между САЩ и Иран са причината за поскъпване на петрола
  • САЩ поразиха плавателен съд, превозвал наркотици, трима загинаха (ВИДЕО)
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кремъл с три обиди към Зеленски


04 Декември 2024, Сряда, 19:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Медведев има изключително лошо мнение за настоящия лидер на Украйна
 

Заместник-председателят на Съвета за сигурност на Руската федерация Дмитрий Медведев отправи поредна вербална атака срещу Володимир Зеленски.

Русия и Украйна са във война. А Медведев твърди за украинския президент:

"Престъпник, наркоман, гнида", думите на един от най-силните хора в Кремъл са публикувани в "Телеграм"


В категории: Войната в Украйна


12
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Лавров за Зеленски: Мопс срещу слон! Лавров за Зеленски: Мопс срещу слон! 27/04/2026, Понеделник 11:41 1
12
Коментара по темата
12.
Кольо
05.12.2024 11:54:26
2
4
Зеленски е палячо, марионетка и кукла на олигарси. Скоро ще бъде изправен пред съда. Ще отговаря за милионите тормозени години наред руснаци живеещи в Украйна.
Путин няма да ги остави тези фашисти да тормозят сънародниците му.
11.
Fgh
05.12.2024 08:29:02
8
5
Медведев тия три думи сякаш за себе си ги е употребил! Пропуснал е алкаш да каже! Защо ли?
10.
Чукча водолаз
05.12.2024 05:44:45
8
6
В производството, съвсем заслужено, лошата слава на руските машини идваше от тяхното лошо качество.
„Тоя руски боклук го хвърли в реката!“ — викаха работниците един на друг и сякаш бяха щастливи, че долнокачествената бормашина или преса им даваше основание да изразят презрението си към Русия.
С течение на времето огромното мнозинство от българските специалисти писнаха срещу руското оборудване на предприятията и до голяма степен наложиха внедряването на западна технология.
Няма да забравя колко смаян бях, когато видна партизанка от ЦК на БКП ми декларира, че е била ужасена и потресена от онова, което е видяла в кочината Русия.
9.
Е,ЧЕ ОТ
05.12.2024 03:12:08
3
7
Българята по-големи мърши и помияри имали бе,отворен.....???? Ко са сърдиш,то затова и бг-е парламента е такъв боклукчав,като народа, които са го избирали....
Да беше в Грузия,досега да са ги изритали и изпратили с коктейли Молотов,щото грузинците са мъже св топки,не като българята,лъвове с миши сърца.....

до българина
8.
Българин
05.12.2024 02:25:26
7
16
Евреиското копеле зеленски сие наркоман и боклук това го знаят и децата. Но наи големия боклук е в Българския парламент товасие направо мърша измет която разруши една подредена държава.
7.
Също като теб
05.12.2024 01:13:32
11
7
....боклук,русофилска мършо....!!!!

до 1 тулупа
6.
Вицове за ниски хора
04.12.2024 22:47:59
0
2
Защо се подиграват на ниските хора
джуджета , лилипутчета?
Никой не им се подиграват има хора дето са над тези неща.
Страната на лилипутите IZZI .
5.
Не само Медведев
04.12.2024 22:44:36
8
14
И аз казвам за Зеленски:Престъпник,наркоман,гнида.И ще добавя:нищожество !
4.
това не е обида, Зеля е наркоман
04.12.2024 21:56:00
6
18
Tова не е обида, Зеля е наркоман, също легализира марихуаната в Украйна, накара и Шолц да легализира марихуаната в Германия, а всички знаем как с дипломатически полет пренесе 300 кг кокаин за лични нужди от Аржентина:
"Полетът на Зеленски изнесе 300 кг кокаин, когато президентът на Украйна дойде за встъпването в длъжност на нацисткия лидер на Аржентина, Милей"
https://cutt.ly/Cw86KBlX
Колкото до обидите, той и Зеленски наскоро, като се срещна с Шолц, прати Русия на 3 букви...
Все пак наблюдателите се учудиха, че бившия комик не е тръгнал да свири на пиано (с пенис) пред Шолц...
3.
Червенски
04.12.2024 21:30:50
3
13
Бай Дън, Бат' Дончо, пък те ме обиждат... Уааааа!
Бат Тръмпи: Това не е обида ве фъстък
2.
groБИ
04.12.2024 19:22:29
17
16
АКО пианица или наркоман те обидят-това е похвала (китайска поговорка)
1.
Тулупа
04.12.2024 19:08:24
12
49
ТОВА НЕ СА ОБИДИ........
ТОВА Е САМАТА ИСТИНА
ОСВЕН ТОВА ЗЕЛЕНСКИ Е БОКЛУК,ПРЕДАТЕЛ И ПРОДАЖНА ,ФАШИСТКА ПОДЛОГА
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Три жени заровиха мъртъв дядо в двора и години му прибираха пенсиите Три жени заровиха мъртъв дядо в двора и години му прибираха пенсиите Старецът бил с тумори и когато питали за него, близките обяснявали, че бил в болница, но  продължителното му отсъствие ги усъмнило Дубайската афера: Летяла ли е Десислава Атанасова с частен самолет и в компания на Пеевски до Емирствата Дубайската афера: Летяла ли е Десислава Атанасова с частен самолет и в компания на Пеевски до Емирствата Пътувала съм с Turkish Airlines, не с частен самолет, лаконична конституционнитя съдия  Бивши гаджета се напиха и се скараха в жк. "Меден рудник", 23-годишен мъж се озова в болница Бивши гаджета се напиха и се скараха в жк. "Меден рудник", 23-годишен мъж се озова в болница Момичето забило нож в рамото на стария си любим Собственици на големи хотели в Слънчев бряг не смятали изобщо да отварят това лято Собственици на големи хотели в Слънчев бряг не смятали изобщо да отварят това лято Сметките нямало да им излязат, твърдят турооператори   Румен Радев: България ще запомни Михаил Заимов като човек на духа, който въплъщаваше в образи, картини и слово Румен Радев: България ще запомни Михаил Заимов като човек на духа, който въплъщаваше в образи, картини и слово Един наистина голям човек, оставил след себе си пример за почтеност, отговорност и последователност в отстояването на значими каузи, обяви лидерът на Прогресивна България  Тръмп след стрелбата във Вашингтон: Не се уплаших, живеем в луд свят Тръмп след стрелбата във Вашингтон: Не се уплаших, живеем в луд свят Президентът на САЩ похвали агентите на "Сикрет сървис" за бързата реакция при евакуацията му от вечерята на кореспондентите в Белия дом За първи път в Бургас – съдови хирурзи от УМБАЛ използваха безвреден газ вместо йоден контраст За първи път в Бургас – съдови хирурзи от УМБАЛ използваха безвреден газ вместо йоден контраст Методът е особено подходящ за пациенти с непоносимост или противопоказания Валерия Калудова спечели конкурса за визия на концерта „Филм без име“ Валерия Калудова спечели конкурса за визия на концерта „Филм без име“ Проектът на ученичката от НУМСИ бе избран сред предложенията на 20 млади дизайнери за събитието от фестивала „СОЛиСиМи“ Topscooters Open събира елита на любителския тенис в България Topscooters Open събира елита на любителския тенис в България Турнирът ще се проведе от 12 до 14 юни в Морската градина в Бургас и вече предизвиква сериозен интерес. Почивките на морето поскъпват до 30 процента това лято Почивките на морето поскъпват до 30 процента това лято Туристическият сезон започва с по-високи цени и по-слаб интерес от чуждестранни гости    
Лавров за Зеленски: Мопс срещу слон! Лавров за Зеленски: Мопс срещу слон! В тази класическа история малко куче лае силно по по-голямо животно, за да привлече вниманието му Иран иска отлагане на преговорите за ядрената програма, ако САЩ са съгласни - отварят Ормузкия проток Иран иска отлагане на преговорите за ядрената програма, ако САЩ са съгласни - отварят Ормузкия проток Предложението е било отправено чрез посредниците от Пакистан САЩ удари лодка заподозряна за наркотрафик в Тихия океан, трима души загинаха САЩ удари лодка заподозряна за наркотрафик в Тихия океан, трима души загинаха Южното командване твърди, че съдът е бил свързан с нелегална търговия, но доказателства не са представени публично Непалска драма в България: Млад работник издъхна за дни от скоротечен рак Непалска драма в България: Млад работник издъхна за дни от скоротечен рак Съпругата и детето му останаха на хиляди километри – шенгенските визи не дойдоха навреме Стрелба във Вашингтон: Доналд Тръмп и Мелания бяха евакуирани Стрелба във Вашингтон: Доналд Тръмп и Мелания бяха евакуирани Заподозреният, когото Тръмп описа като „болен човек“, е арестуван Тръмп отмени мирните преговори с Иран Тръмп отмени мирните преговори с Иран В пакистанската столица днес трябваше да пристигнат емисарите Стив Уиткоф и Джаред Къшнър, за да разговарят представители на Иран Почина общински съветник от БСП Почина общински съветник от БСП Поклонението ще се състои на 25.04.2026 г. от 14:00 часа в обредния дом в гробищен парк "Чаира" Политолог: Най-фаталното е когато имаш толкова много власт, да преядеш с нея Политолог: Най-фаталното е когато имаш толкова много власт, да преядеш с нея "Покачването на цените и реформите в съдебната власт са първите две предизвикателства, с които ще се срещне управлението. Бюджетът е нещо повече от просто справяне с цените", каза доц. Буруджиева Как България ще съсипе пчеларството си Как България ще съсипе пчеларството си Основните причини за кризата са дъмпинговият внос на мед от трети страни, включително Китай и държави от Латинска Америка, както и ниските изкупни цени Внезапно почина бивш футболист на Бешишкташ Внезапно почина бивш футболист на Бешишкташ Според първоначалната информация от Нигерийската футболна федерация, вероятната причина за фаталния инцидент е сърдечен арест
Вежди Рашидов за ГЕРБ Вежди Рашидов за ГЕРБ Нова звезда, някаква девойка, командва и кадрува в ГЕРБ Виц на деня Виц на деня Две блондинки си говорят:
- Много мъже ми пишат. Ставам все по-популярна.
- Ооо, това не е нищо! На мен ми пишат и жените им.
Виц на деня Виц на деня - От колко време си женен?
- Ами от 45 години.
- Еха, а кога беше най-щастливия момент в живота ти?
- Преди 46 години.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Баба проповядваше милост и любов към ближния си и винаги се караше с всички.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори