Община и полиция инспектираха фирмите за зимна поддръжка в Бургас
През настоящия зимен сезон пътната мрежа в Бургас ще се обслужва от Консорциум „Почистване Бургас“ ДЗЗД, дружеството има в наличност 35 машини
Фирмите, ангажирани с поддържането на пътищата през зимния сезон, са в готовност да извършват възложената им дейност. Това установи проверка, извършена от представители на „Пътна полиция“ и Община Бургас.
Дружестваха представиха наличната техника за почистване на пътищата при снеговалеж и заледяване.
През настоящия зимен сезон пътната мрежа в Бургас ще се обслужва от Консорциум „Почистване Бургас“ ДЗЗД. Дружеството има в наличност 35 машини. Проверката на автопарка установи, че те са в добро техническо състояние. Осигурени са инертни материали за обработка на пътната настилка: 1250 тона сол, неограничено количество луга 460 тона пясък 3 тона технически калциев хлорид.
Зимното поддържане на пътната мрежа на територията на общината и съставните селища ще се извършва от „Чистота“ ЕООД. В готовност за извършване на тази дейност са 14 машини. Тяхната изправност също бе потвърдена при проверката на техническото състояние на автопарка. Дружеството има в наличност 1,46 тона пясък и 50 тона сол.
През годината Община Бургас извърши почистване на всички речни корита, дерета и отводнителни канали от наноси и растителност. Направената инспекция установи, че те имат добра проводимост, което намалява риска от наводнения при силни валежи и снеготопене.
Купувачите вече не искат жилище на шпакловка: Ремонтът добавя до 500 евро на квадрат
Жегата свива Седемте рилски езера, потоци към Джерман вече са пресъхнали
На Петрова нива отбелязват 123 г. от Илинденско-Преображенското въстание
Хари се връща във Великобритания, но най-трудната среща остава тази с Уилям
Двама в ареста за пожара край Медвен, деца подпалили нов огън в Градец
Уби новородения си син и скри тялото му в гардероб, година по-късно призна всичко
Киев: Русия разположи 8500 севернокорейски военни в Курск, 400 от тях управляват дронове
Уикендът по морето започва с идеално време за плаж, в неделя става още по-топло
Дневен хороскоп: Луната и Юпитер носят късмет на две зодии, но Венера поставя любовта на изпитание
GPS заглушител в София: ДАНС, Келари, Таки и Ами - какво знаем до този момент
1,38 промила в 9 сутринта: Бургазлията Димитър Христов задържан мъртво пиян зад волана на БМВ-си в Слънчев бряг
Българка от плаж в Гърция: Потресена съм, нашенец осакати рак пред очите на деца

Много стара информация, управител на фирмата е Юлиян вече от 6 месеца. Той върти всичко.
Не пишете други глупости
Му изтропат обувките на Генов ако не шута на шпарца и ще прави компания на Събев