"Черноморец" изпрати силна есен със стилно клубно тържество
"Акулите" гледат към Втора лига
ФК "Черноморец" изпраща силна футболна есен. Отборът е лидер в Трета лига-Югоизток и смело върви към професионалния футбол. Акулите се представиха отлично и в турнира за Купата на България, където изиграха великолепен двубой с "Локомотив" (Пловдив). Клубът е на много високо организационно ниво, като по този показател се доближава дори до тимовете в елитния ни футбол.
Футболисти и ръководство се събраха на стилно тържество в уютния ресторант Азур, за да отбележат края на успешния полусезон. На събитието специален гост беше и кметът Димитър Николов, а любезният домакин Димо Грудев осигури всичко необходимо за малкия празник. Инициативата беше на президента на клуба д-р Спасимир Иванов. Събитието премина с много тонус и настроение. Всички си пожелаха здраве и успехи за новата година. Нека да посочим и героите на зеления килим, които извоюваха есенния успех за отбора, и които присъстваха на тържеството. Това са:
Тодор Чаворски
Георги Маджаров
Михаил Михов
Стоян Кижев
Димо Бакалов
Петър Генчев
Георги Пенев
Живко Петков(капитан)
Димитър Тодоров
Емануил Манев
Рамис Исмаилов
Алексей Головани
Александер Клименко
Роман Васенев
Димитър Жеков
Станислав Маламов
Мариан Димитров
Хидует Хюсеин
Георги Бинев
Павел Георгиев
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
