Езотерици: Не носете нещата на майка си, а ако тя е починала…
В семейство, където има по-голяма дъщеря, често можете да забележите, че нещата на майката (като дрехи, обувки, гримове) често пъти са общи. Е, кое от момичетата не е обличало като малко роклята на мама и не се е мъчило да ходи с токовете й.
Освен това дъщерите често носят неща на своите починали майки - добре е да не ги губите, но дали пък е удачно да ги носите?
Езотериците коментираха следните теми:
-
Възможно ли е да носите нещата на майка си?
-
Възможно ли е да се носят неща на починала майка?
-
Какви предмети от мъртвите са опасни за съхранение?
-
Възможно ли е да носите нещата на мама?
Изглежда, че няма нищо лошо в това да опитате нещо, което харесвате от гардероба на майка си. Езотериците смятат, че това не е съвсем вярно. Не забравяйте, че всяко нещо съхранява енергията на собственика си и точно тук е проблемът.
Факт е, че когато една дъщеря облече нещото на майка си, тя прехвърля енергията си в живота си, включително част от съдбата си. За съжаление, никой не може да предвиди точно как това ще се отрази на живота на детето, защото може да доведе както до положителни, така и до отрицателни промени.
Възможно ли е да се носят неща на починала майка?
Такова тъжно събитие като смъртта на любим човек, по-специално майка, безспорно разстройва необратимо всяко момиче (дори и да е голяма жена). Разбира се, искате да си оставите нещо за спомен и често това е облекло.
Като се има предвид факта, че всеки предмет акумулира енергията на собственика си, дори след смъртта на човек, дрехите му съхраняват енергията му в себе си. Езотериците отбелязват, че енергията на смъртта влияе негативно върху живота на жив човек, така че се препоръчва да се отървете от такива неща, дори ако са много скъпи.
Освен това не забравяйте, че всяко нещо на починал човек може да се превърне в котва за душата му. Така той няма да може спокойно да отиде в друг свят и ще бъде вързан за това нещо.
Какви предмети от мъртвите са опасни за съхранение?
Разбира се, препоръчително е да не държите никакви вещи на починалия у дома, но най-важното е да се отървете от всичко, което е влязло в контакт с починалия в последните минути от живота му.
Определено трябва да изгорите или изхвърлите дивана или леглото, на което е лежал починалият, спалното бельо, кърпите, дрехите, обувките, възглавниците и т.н.
Изключение могат да направят скъпи семейни бижута, но те трябва да бъдат осветени в църквата и е препоръчително да не се носят, а да се съхраняват в кутия. / jenata.blitz.bg
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система

Мама е единственият човек, който обича безрезервно детето си /има редки изключения/, но говорим за правилото. Затова всичко на мама е свято и не може да бъде опасно!