Най-добрите в бизнеса за 2024 г. в Бургас с престижни награди (СНИМКИ)
Фирмите са пример за успех, постигнат с упорит труд, отдаденост и отговорност. Всички са допринесли за развитието на икономиката на региона и просперитета на Бургас
Бургаската Търговско-промишлена палата раздаде годишните си награди на най-добрите в бизнеса за 2024 г. Най-перспективните предприемачи в морския град бяха удостоени със статуетка „Порив“ на скулптора Наско Стоянов на официална церемония в Гранд Хотел и СПА Приморец.
Събитието се проведе в присъствието на представители на икономическия, обществен и културен елит на Бургас, държавната и местната власт и партньорски организации.
Сред официалните гости бяха проф. Мария Нейкова – Областен управител на Област Бургас, Станимир Апостолов – заместник кмет на Община Бургас по „Финанси, бюджет и икономика“, Михаил Хаджиянев – Председател на Общински съвет Бургас, Толга Оркун – генералният консул на Република Турция в Бургас. Сред гостите бяха и кметове на общини, заместник областни управители, управители на фирми и неправителствени организации.

И през тази година Бургаската Търговско-промишлена палата показа, че продължава да има ключова роля в насърчаването на търговията, инвестициите и бизнеса в региона.
След заседание на Изпълнителния съвет, проведено на 26 ноември, по време ме на церемонията бяха отличени следните представители на бизнеса в Бургас:
Сред отличените е и Българската Логистична Група БЛГ ЕООД.


„Благодарим за подкрепата и доверието, които проявявате към нашата организация. Вярваме, че със съвместни усилия и ангажираност ще допринесем за още по-големи успехи и ще продължим да бъдем двигателят на промените в нашия регион“, заяви Тодор Демирков







Три зодии постигат заветните си мечти до няколко дни
Заради шума, наподобяващ атака с дрон, забраняват движението на скутери и АТВ-та през нощта
28 студенти завършиха новото издание на Vivacom Техническа академия, половината от тях вече са стажанти в компанията
Инфлацията в Гърция лишава близо половината граждани от лятна почивка през тази година
Официално: Замразиха депутатските заплати на малко над 4200 евро
Потресаващо убийство: 50-годишен мъж умира след удар с крак в лицето заради неплатена сметка
Домакински трик с оцет прави захабени кърпи отново меки
Прогноза за времето и народни вярвания за 17 юни
Умишлен палеж вдигна полицията и пожарната в Средец на крак
Лекари от Бургас се борят за живота на 26-годишна жена, блъсната от тротинетка
Несебърлийката Ивелина Пехливанова с фурор на световно първенство
Къща на ужасите: Съпруг принуди жена си да спи с над 120 мъже
