Димо Алексиев рязко: Не мога да повярвам, че...
Алексиев го раздава морален стожер в ефира
Ситуацията с водещия на "Игри на волята" и актьор Димо Алексиев е много деликатна. Той е в арест в София, след като беше хванат от органите на реда да шофира в нетрезво състояние за втори път. Алексиев обаче продължава да говори на хората от ефира, където в ход по НОВА са Игрите.
В един от заключителните епизоди за сезона Мартин спечели последния капитански дуел. Той безапелационно отнесе Георги Гешев от Силните.
Може би 5-те седмици в Резиденция, сред обилна храна, са оказали голямо влияние върху физическата мощ на Гризлито, който изглежда натежал и направи няколко груби грешки.
Капитанът на Храбрите затвори с почти три обиколки по трасето Гешев.
А Димо каза на Георги: "Не мога да повярвам, че ще позволиш една Резиденция да те провали. Дано тази загуба ти е като обеца на ухото", нахоквайки го, но и същевременно насърчавайки го, предава Петел.бг.
Ситуацията пък предизвика смесени чувства в зрители на предаването. Като някои биха се обърнали към Димо Алексиев с думите: "Не мога да повярвам, че ще позволиш пиенето да те провали".
Август в Поморие завършва поетично с 68-oто издание на „Яворови дни“
Полицаи проследиха неадекватен мъж в „Меден рудник“ и в дома му намериха канабис
Пожарникарят, обвинен за смъртта на 8 лешояда: Притиснаха ме да призная нещо, което не съм извършил
Почина милиардерът, превърнал Кюне+Нагел в световен гигант
Нидерландия разклати Евровизия 2027 с отказ за участие заради Израел
Шишков сложи край на спекулациите за АМ „Черно море“: Първо проектът, после концесионерът
Мъж преби 11-годишно дете на площадка в София, момчето прекара три дни в Пирогов
От Бургас към сцените на България – PAOLA тръгва на първото си национално турне, вижте къде
Три катастрофи в Бургаско: 2-годишно дете и жена с политравма са сред пострадалите
КНСБ предупреждава: Поискайте длъжностната си характеристика, преди всяка задача да стане ваша
Трима дрогирани шофьори за два дни в Поморие и Несебър, единият катастрофира
Посред бял ден в центъра на Бургас: Рецидивист ограби мъж за златния му синджир
