Коледните къщички в центъра на Бургас отвориха, скочиха ли цените?
Кръчмарите твърдят, че ще запазят цените
Проучване на Флагман.бг разкрива настроенията сред бургазлии относно популярните празнични къщички на площад „Тройката“ и любимия сезонен деликатес – Балканския калмар, по-известен като свински уши.
Миналата година ушичките се превърнаха в хита на сезона и се продаваха между 7 и 10 лева.
Въпреки това, бургазлии и гостите на града не се поколебаха да харчат, като опашките пред къщичките останаха дълги. Интересът към този специалитет дори съперничеше на традиционното греяно вино – символ на зимните празници.
Кръчмарите обещават, че цените ще останат на нивото от миналата година, но прави впечатление, че някои от тях леко са ги повишили.
Ползвателите на къщичките са подготвени за голям наплив от посетители, особено на 6 декември, когато Бургас празнува Никулден. По традиция събитието ще включва концерт и запалване на светлините на голямото коледно дърво, което привлича хиляди жители и туристи. Коледните къщички предлагат разнообразие от вкусотии, които създават усещане за уют и празничност.
Но посещават ли бургазлии Коледното градче толкова често, както преди? Усеща ли се инфлацията в празничното настроение? Могат ли хората да си позволят да се насладят на деликатесите, без да се ограничават?
Нашето теренно проучване сочи, че мнозина все още се радват на емоцията на площад „Тройката“. Въпреки икономическите предизвикателства, празничният дух и традициите изглежда остават на преден план.
Очаква се тази година Коледните къщички да запазят статута си на притегателен център за всички, които искат да се насладят на празничния дух и вкусове в сърцето на Бургас. Въпреки предизвикателствата, той продължава да бъде оживен и топъл град, готов да посрещне празниците с радост и усмивки.
Вижте нашето видео:
Ето цените тази година:
Гриловах бахур с праз и барбекю, 200 грама - 8,90 лева
Пушени ушички на плоча, 200 грама - 9,90 лева
Домашен суджук с лютеница, 350 грама - 13,90 лева
Запечено чуризо с начос, 270 грама - 9,90 лева
Свинско кебапче, 80 грама - 2,70 лева
Свинско кюфте, 80 грама - 2,70 лева
Домашна лютеница, 150 грама - 4,50 лева
Царска туршия, 190 грама - 4,90 лева
Селска пърленка с масло и билки - 170 грама, 4 лева
Хрупкав начос с BBQ сос - 190 грама, 7,90 лева
Хот дог - от 6,90 до 9,90 лева
Бира от 6,50 лева до 17 лева
Греяно вино - 200 грама (4 лева), 350 грама (6 лева)
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа

Хептен превъртяха играта.
Че за 17кинта скачаш на шише уйски и то класно ако го набараш на промоция в Анета или Аванти.
Айде сектир
Съгласни сме да има такива павилиони,но да има хигиена и да се спазва!
Къде мият скари,тигани,къде??????
Всички пикаят зад павилионите,пълна смрад?!!!!
Нека да има,но да се спазват изискванията,а не да ми печеш свинските полуготови уши и да пикаел и после да ми пипал кюфтета,наденичките и т.н.!!!!!
Кеде е ХЕИ или РИОКОЗ,нали имат големи изисквания,къде е канализацията??????
Затова има зарази!!!!!!
Нито виното е вино нито месото месо,
3лв за 1 кебапче, да не сте на Пампорово бе селяндури,
Хем знам какво месо съм взел, хем знам алкохола от къде е, хем и по-качествено и евтино ще излезе. Даже и доста по-топло и без шум ще е в къщи!
От къде намирате подобни скъсани олигофрени не знам!
Боли ме боцманския член, че някакво девствено дебилче нямало 2 лв за кюфте!!
Айде малко по-сериозно!
Време е да се затвори този бордей!