От БФС с остра реакция заради Бербатов
"Футболната федерация не е изтривалка", скочиха от централата
Маркетинговият директор на БФС Пламен Петров отговори на Борис Станков, който по-рано написа във "Фейсбук", че Димитър Бербатов не е бил поканен на галавечерта "100 години български футбол".
Петров обясни, че Стилиян Петров е бил поканен, но е отказал. С Бербатов пък е нямало как да се свържат, защото е блокирал номерата, от които са го търсили.
Изявлението на Пламен Петров:
"Чета днес, г-н Станков, че не сме били поканили Бербатов, Стилян и Мартин... Не бях информиран, че сте секретар на тримата, но за Ваша информация, наш представител се свърза с г-н Стилян Петров и беше поканен.
Отговорът му e бил "Не му е сега времето." Г-н Станков, опитахме се да се чуем и с г-н Бербатов... за жалост беше блокирал номерата, от които звъняхме... Футболната федерация не е изтривалка за кратките Ви ПР ходове!
Все пак, ще Ви звъннем февруари месец, за да Ви поканим на фондацията, която ще открием. Ще се свържем с Вас, за да присъстват и не само те, а и цялата футболна общност, всеки дал своя принос за футбола.
П.с. За едно сте прав! В БФС има доста професионалисти!".
Насоки за щастлив живот според вашата зодия
Ангела Меркел: Не подценявайте Путин
Румъния вдигна два изтребителя F-16 заради руска атака с дронове край границата
В Испания се оплакват, че цените на жилищата били високи - 2500 евро за кв.м.
Доц. Момчил Дойчев: Русия води война срещу България
Почина актьорът, озвучил Йода в „Междузвездни войни“
Свикваме щаб за Евровизия, заяви Евтим Милошев
Историческо в Бургас: Позволяват на руската гимнастика отново да развее знамето си
Това ли е най-голямата шега на Рачков с Веско Маринов
Легендарният Франко Неро специален гост на "Златната липа"
Бургазлия изхвърли дрогата си в контейнер за боклук
Сърдито време на 19 май
Властите със спешни мерки след шока с 35-годишния мъж на Витоша
Дневен хороскоп за 19 май 2026: Рибите да пазят репутацията си

Дали са поканили Митата?
Самият той-пълен боклук!Педерме
Лошо впечатление направи, че Стоичков стоеше отделно от масата на колегите си Михайлов, Лечков, Костадинов, Сираков.
На Гонзо интервюто е болезенено да го гледаш повече от 15 секунди. Направо ме хвана срам, че има хора, които са гласували за това природно недоразумение.