Предложи брак на Спаска
Култовият тик-токър с важно решение в живота си
Бай Иван предложи брак на любимата си Спаска пред препълненото кино в столичен мол. Димитър Кирязов и Силвия Йорданова, които играят любимите образи в поредицата "Светът на Ванката", направиха премиера на новия си филм "Почивката".След края на прожекцията двамата събраха пред екрана целия екип, за да му благодарят за успешната работа. Преди това обаче бургазлията започна да обяснява колко е задължен на житейската си и творческа половинка.
В следващия момент падна на колене пред нея и от джоба на сакото си извади кутийка, отвори я и сложи пръстена на ръката й. Препълнената зала, в която бяха и певците Софи Маринова, Илиян, Лидия, Валентин Велчев, популярни инфлуенсъри като Анди и Дани от „Анди студио“, Алпер Чочев, Котарачето, участващите във филма Милен Колев и Ей Бо, избухнаха в аплодисменти, а блондинката едва успя да каже "ДА" от вълнение."Само като почна да пелтечи, разбрах, че нещо ще се случи, но не предполагах какво точно", сподели пред "Телеграф" минути след това Силвия Йорданова.
"Още през август реших, че искам на премиерата да й предложа брак. Само колегата Николай Кокуринков знаеше. С него няколко пъти ходихме до София за пост-продукцията и покрай това обиколихме и бижутерските магазини, но нищо не си харесах. Взех пръстена от Бургас, като два месеца преди това й вземах мярката. Тя има цяла кутия с пръстени за всеки пръст и мерих, докато спеше. Тъкмо й сложа един и тя си премести ръката под главата. Едва нацелих един, той пък се оказа на грешната ръка. Занесох два подобни и поръчах среден размер. Не исках да е с диамант, тъй като и двамата не си падаме по лукса, но има камъче, мисля, че цирконий", споделя още Димитър Кирязов.
Слави Трифонов нападна Терзиев след избора на Бургас за Евровизия
Спряха 11,6 тона пипер от Северна Македония заради пестицид над нормата
Ивелин Михайлов обяви, че съди Народното събрание заради комисията за Исторически парк
Шоколадов кекс с ванилов крем и ганаш - сочен отвътре и неустоим от първата хапка
Вторите осем F-16 за България се забавят до 2030 г.
Едва всеки пети шофьор у нас оставя телефона, докато кара
Август обръща сценария за Лъва: Напрежение в началото, силен обрат след средата на месеца
Пожарникари видяха как 38-годишен влачи куче с кола, полицията го арестува
Пукани люти чушки с чесън и магданоз - бурканче, което свършва първо на масата
Зам.-министър хвърли оставка
Бащата на Михаела от Пловдив със зловещ пост: „Посегнеш ли ѝ - ще ти откъсна ръцете!“
