Дъщерята на Боби Михайлов и Мария Петрова обра точките в мрежата
Елинор е красавица, учи в Бостън
Порасналата дъщеря на Борислав Михайлов и Мария Петрова Елинор обра точките в интернет с визията си. Девойката качи снимка в социалните мрежи, която си е направила в елитен столичен салон за красота. Тя е голяма красавица, коментират за снимката на младата жена.
Елинор Михайлова, която от години живее и учи в Щатите, се е върнала в родината, за да гостува на родителите си.
Красавицата е единственото общо дете на бившия вратар на "Левски“ и националния отбор и шампионката по художествена гимнастика. Михайлов има две други деца от предишен брак – небезизвестния Николай Михайлов, който тръгна по стъпките на баща си, и дъщеря на име Бисера, припомни "Ретро".
Елинор е заложила много на образованието си и догодина ще се дипломира в престижен американски университет. Младата дама следва политически науки в Бостън, Масачузетс. Тя е много привързана към родителите си.
Президентският вот през октомври: Първият голям тест за стабилността на управляващите
Абсурдно убийство: Мъж удуши майка си, а в участъка се престори на заспал
Кървава драма: Млада жена загина след шокиращо нападение
Ива Петрова: Политическият разговор трябва да отстъпи място на експертния в името на устойчивото бъдеще на комплекса "Марица-изток"
Радев бистри футбола с делегация на Барса
След скандал в мрежата: Глобиха Александър Кадиев
Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница
Като в хорър филм: Слон-убиец погуби 4 човека от едно семейство
АЕЦ „Козлодуй“ затъва в дългове, проф. Касчиев алармира за раздути обществени поръчки
Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство
Вълна от обири по гръцките плажове: Десетки българи ужилени само за два уикенда
Лудост на АМ Тракия: Дете с крака през прозореца при 130 км/ч

Съдба
Похвално е, че има акъл и досега не си е издуло устните.