×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

"Победителят в Биг Брадър е смотан*к"


01 Декември 2024, Неделя, 16:44 ч.
Автор: Флагман.БГ

Смята журналистът Карбовски

Мартин Карбовски следи внимателно риалититата по БТВ и Нова. Ето какво написа той за победата на Марио в Биг Брадър, публикуваме мнението му с известни корекции относно епитетите:

"СЛАБОСТТА на нискобюджетния BIG BROTHER

Победителят. Типичният българин. Смо*аняк. Непрекъснато повтарящ напразно името Божие. Надяващ се на молитви, грешащ с охотата на високите токчета на мъжките глезени.

Емпатизиран от всички други смотаня*и пред екрана. Смятан за аутсайдер. И унижаван от кастата на избраните в къщата.

Във всичко това има и малко любов. Но нещастието е твърде много. Чист тъ*ак, неактивен наивник, чакащ Освобождение".


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
7
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Интересни поверия за 22 април Интересни поверия за 22 април 22/04/2026, Сряда 07:33 3
7
Коментара по темата
7.
Мда
02.12.2024 12:36:17
0
1
Предпочитам Марио, пред онзи недорасъл Гого, който живее сред дядо Коледа и Ванеса маймунката, която реално го направи да изглежда, като желе, а не мъж! Такива плоски обяснения за приятелство между мъж и жена ги обясняват точно такива индивиди.
6.
Язе
01.12.2024 23:44:34
1
8
Ти па си Ален Делон.
5.
Жур
01.12.2024 20:53:53
1
19
А бре Мартинчо, да не би да си мислиш, че си “ голяма работа” —ТИ …???? Нищо специално не правиш, ама е лесничко…..и ако може да е с ПРОСТИтутки интервюто, най те устройва. Тупиран пудел…..
4.
Касиопея
01.12.2024 18:42:31
5
16
Гроздето е кисело на някой.
3.
Карнобатски да не завижда?
01.12.2024 18:29:14
3
24
Мартино не беше ли и той в Биг Брадър навремето? Аз помня как караше скъпи мерцедеси и се задяваше с фолкаджийки. Май му отрязаха вип достъпа?
2.
АБЕ СМОТОНЯК
01.12.2024 17:46:53
0
30
Смотаняк,ма гушна сто бона+ автомобил,....пък ти си плямпай до утре.. все тая.....щото и ти си толкова журналист.....
1.
Карбовски
01.12.2024 17:13:16
0
15
Карбовски каза:
"Ако докоснеш дори малко вода, ще се намокриш поне малко!"
И флашман казаха:
"Този човек мъдро говори! Записвайте защото, може вече да се не повтори!!!"
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бургас се превръща в сцена на едни от утвърдените музикални форуми за млади таланти у нас Бургас се превръща в сцена на едни от утвърдените музикални форуми за млади таланти у нас Предстоят XXVIII Национален конкурс „Върбан Върбанов“ и V Национално състезание за млади изпълнители на българска музика Първи свидетелски разказ за касапницата край ГКПП „Малко Търново”: Причината за инцидента е абсурдна (СНИМКИ/ВИДЕО) Първи свидетелски разказ за касапницата край ГКПП „Малко Търново”: Причината за инцидента е абсурдна (СНИМКИ/ВИДЕО) Пропадането на возилото е станало пред очите и на екип от „Гранична полиция”, пратен на място след сигнал, че има хора в гората  Сарафов подаде оставка като и.ф. главен прокурор Сарафов подаде оставка като и.ф. главен прокурор Той внесе писмо в прокурорската колегия на ВСС Моторист без номера катастрофира във Варна и напусна мястото на удара Моторист без номера катастрофира във Варна и напусна мястото на удара Шофьорка подаде сигнал след челен сблъсък и поиска съдействие от свидетели Служебният кабинет заседава след вота с 19 точки в дневния ред Служебният кабинет заседава след вота с 19 точки в дневния ред Сред темите на Министерския съвет влиза и проект за промяна по рамковото споразумение с Lockheed Martin по програмата F-16 Block 70 МВР връща идеята за тестове за наркотици на служители и курсанти МВР връща идеята за тестове за наркотици на служители и курсанти Нов проект на наредба предвижда проверки при съмнение за употреба и при внезапен контрол, а синдикални представители отново поставят въпроса за надеждността на полевите тестове Социолог предвижда генералски удар по ПП-ДБ: Маха хората им от регулаторните органи с ГЕРБ Социолог предвижда генералски удар по ПП-ДБ: Маха хората им от регулаторните органи с ГЕРБ  Те са неуправляеми, извън реалността, обясни той Кои ще влязат в кабинета „Радев“ и ще се върне ли БСП във властта Кои ще влязат в кабинета „Радев“ и ще се върне ли БСП във властта Лидерът на социалистите може да стане или правосъден министър, или главен прокурор  Драма за ГЕРБ, ДПС, ПП-ДБ и „Възраждане“: Знакови фигури изпадат от парламента Драма за ГЕРБ, ДПС, ПП-ДБ и „Възраждане“: Знакови фигури изпадат от парламента След Йордан Цонев и Хамид Хамид, от парламентарната сцена изпаднаха Красен Кралев, Маноил Манев, Васил Пандов, Цвета Рангелова и др. Проф. Иво Христов: Изборен трус сменя персонала, но не е по силите на ген. Радев да обърне земното притегляне Проф. Иво Христов: Изборен трус сменя персонала, но не е по силите на ген. Радев да обърне земното притегляне Върху него ляга чудовищна отговорност, която може да скърши не един гръбнак, коментира той
Хиляди се събраха в Денвър за празника 4:20 на канабис културата Хиляди се събраха в Денвър за празника 4:20 на канабис културата Събитието в центъра на Денвър събра посетители, музика и публичен дебат за безопасността на продукти с марихуана на фона на нови сигнали за замърсяване в Колорадо Американският финансов министър вижда удар по приходите на Иран при блокада на морската търговия Американският финансов министър вижда удар по приходите на Иран при блокада на морската търговия Скот Бесънт свърза натиска върху иранските пристанища с риска от спиране на петролни доставки през Харг, докато Вашингтон запазва морските ограничения въпреки удълженото примирие Гърция удари цигарен канал за €1 млрд., ръководен от Президента и Путин Гърция удари цигарен канал за €1 млрд., ръководен от Президента и Путин Конфискувани са 42 имота и 76 плавателни съда, сред които и танкер Световноизвестен цигулар почина внезапно по време на полет Световноизвестен цигулар почина внезапно по време на полет Екипажът се е опитал да окаже първа помощ и да го реанимира, докато пилотите са поискали извънредно кацане на летище „Анри Коанда“ в Букурещ Най-богатият украинец си купи апартамент за $554 млн. в Монако Най-богатият украинец си купи апартамент за $554 млн. в Монако Имотът е придобит от холдинговата компания на олигарха Ринат Ахметов Атина въвежда ограничения за свръхтуризма Атина въвежда ограничения за свръхтуризма За да защити инфраструктурата и местните жители Българи се насочват към евтин пазар в Гърция заради по-ниски цени Българи се насочват към евтин пазар в Гърция заради по-ниски цени Пазаруването зад граница се превръща в редовна практика за домакинствата Най-луксозните китайски коли идват в България Най-луксозните китайски коли идват в България Първоначалната гама се фокусира върху комбинация от платформи с двигатели с вътрешно горене и електрифицирани платформи Популярна социална мрежа започва замяна на служители с изкуствен интелект Популярна социална мрежа започва замяна на служители с изкуствен интелект Компанията оптимизира разходи и ускорява обслужването чрез автоматизация Силно земетресение разлюля Източна Индонезия Силно земетресение разлюля Източна Индонезия Земетресението с магнитуд 6,0 e било с епицентър в морето, но не е предизвикало цунами
Слави ТРИФОНОВ Слави ТРИФОНОВ След тези избори разбрах едно важно нещо - преброих си приятелите Виц на деня Виц на деня Между майка и дъщеря:
- Мамо, отивам на рожден ден.
- Ето ти няколко презе*ватива, да си имаш...
- Ама аз съм само на 14 години!
- А аз на 28.
Виц на деня Виц на деня Красива дама в лекарски кабинет:
- Докторе, имам голям проблем! Само след 5 минути, всичко забравям!
- Такааа... съблечете се и легнете на кушетката.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук С*ксът е като висшето образование! Редовно, задочно и платено.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори