Спират „Пееш или лъжеш?
Тази неделя зрителите на Нова ще гледат "Игри на волята" вместо музикалното шоу
Тази неделя Нова телевизия няма да излъчи шоуто „Пееш или лъжеш“. Вместо него зрителите ще гледат реалитито „Игри на волята“.
Информацията е, че тази замяна се прави по изключение, но веднага плъзнаха слухове, че с музикалното предаване има проблем.
Факт е, че някой от епизодите провокираха много зрители да смятат, че всичко е нагласено. „Цяла България я позна, само той не я позна“, се повтаряше като рефрен, след като Миро избра за победител участничката Надя Казакова, която водеше три сезона по Би Ти Ви предаването на Слави Трифонов „5 stars“ заедно с Любена Нинова, Светльо Христов, Лора Владова и Владимир Димов. Всички те преди това участваха в кастинга за нови вокали „Аз пея в Ку-ку бенд“.
Но особено фрапиращ бе случаят от миналата, когато победител стана дъщерята на Джуди Халваджиян - Беатрис. Пред камерите Орлин Горанов се прекръсти, че не я познава, но много зрители се усъмниха в думите му, тъй като се оказа, че преди по-малко от година двамата са пели на една сцена на „Коледно матине-2023“, излъчено по БНТ.
Нещо повече – двамата са правили дует с Васил Петров, пеейки буквално един след друг.
Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София
Свалиха американски изтребител над Иран, един от пилотите е спасен
780 нови паравана тръгнаха към общините в Хасковско преди вота
Агнешкото за Великден поскъпва, българското месо остава все по-трудно достъпно
Путин и Ердоган настояха за незабавно спиране на войната в Близкия изток
Disney продължава с вълната да вади от сянката злите герои
Бургас кани активни младежи да влязат в Съвета на децата
Лесна рецепта за пухкав козунак без месене
Откриват летния мото сезон тази събота в Бургас
Животът се подрежда за тези три зодии
Цветно шествие в Бургас за празника на пролетта - Цветница
ОДК Несебър събра близо 100 деца в великденска творилница за празника Великден
