Стойчо от Средец превърна семейната къща в наркокухня, бъркал пико и хероин
32-годишният мъж разполагал с различни прекурсори за производството на наркотични вещества
Полицаи от Районното управление в Средец атакуваха къщата на стария си познайник Стойчо Димитров. Ченгетата действали по сигнал, че в имота 32-годишният мъж приготвя наркотични вещества. Вчера, около 16 часа, униформени посетили семейната къща, като се оказало, че в една от стаите Стойчо бърка пико и хероин. Намерени са различни прекурсори за производството им.
Освен това полицаите иззели още двулитрова бутилка с бяло кристално вещество, което реагирало при направения полеви наркотест на метамфетамин, половин литрова пластмасова бутилка с бяла течност, която пък реагирала при направения полеви наркотест на хероин, три бутилки корселин, електронна везна, епруветки, колба и други асортименти за готвене на синтетиката.
Стойчо е бил изведен с белезници от имота на ул. "Хаджи Димитър". Той е задържан с полицейска заповед за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
Тъжна развръзка: Разкриха от какво е починала Едже Иртем от „Шербет от боровинки“
Турски митничари хванаха 1,2 тона дрога в два ТИР-а, влезли откъм България
Георги Маджаров е избран за областен координатор на „Прогресивна България“ в Бургас
Нова драма на АМ "Тракия" край Карнобат! Камион разцепи мантинелата и отнесе две коли в насрещното (СНИМКИ)
Средната пенсия стига 543 евро, минималната заплата остава 620 евро
Плащаме 23 хил. евро на британец, пребит след мач на „Левски“ и ЦСКА
НАТО налива пари за ремонт на летище "София", иска да стане негова база
Обрат с „кървавата вдовица“ от Делта Хил: Ще влезе ли в затвора Елизабет Ланге след убийството на съпруга ѝ милионер?
Предлагането на работа у нас намалява, бизнесът наема все по-предпазливо
Проф. Мишо Константинов пресметна: Президентските избори ще са на 15 ноември
Справката за полетите на Пеевски вече е в парламента
Гърция погва Airbnb имотите, българи рискуват глоби до 20 000 евро
