Котарак уби човек
Скръбна вест от Русия
Дмитри Ухин, 55-годишен руснак, почина от кръвозагуба, след като беше издран от котката си в дома си в Санкт Петербург. Мъжът страдал от диабет и лошо съсирване на кръвта, а котката го ранила толкова жестоко, че отнела живота му
На 22 ноември Дмитри намерил котаракът си Стьопка, след като животното избягало от вкъщи два дни по-рано. Ужасяващото събитие се случило, след като Дмитри и оранжевият котарак се прибрали вкъщи. Същата вечер животното издрало крака на мъжа, предизвиквайки тежко кървене.
Дмитри не успял да спре кървенето, заради здравословните си проблеми. Мъжът бил сам, тъй като жена му отсъствала, и се обадил на съсед, както и на телефона за спешни случаи.
Местната полиция потвърди, че раните на мъжа са толкова тежки, че е починал преди спешните медици да успеят да стигнат до него.
Източник: lupa.bg
Смразяващ инцидент в НДК, момче е в кома
Шарън Стоун разкри кой е най-добрият целувач в Холивуд
България и Турция в спор за първото място на Европейското по щанги
ЦСКА: Браво, Карлос Насар!
Подробности за новия стадион на Левски, бургазлия налива милиони
Депутатите, избрани от две листи, решиха от коя да влязат в 52-рия парламент
Ако пътувате до Гърция с кола, задължително трябва да знаете това: До 8000 евро за джигити, 350 евро за липса на...
Нови случаи на морбили у нас
Внимание, шофьори! В понеделник трафика за Бургас по АМ "Тракия" ще е затруднен заради ремонти
Кюфтета на фурна с картофено пюре – сочни, ароматни и перфектни за цялото семейство
Правителството предлага 20 април да стане официален празник
Инфлацията не може да спре богаташите. Милиардерите трупат пачки, стават 4000 до 2031 г.

Този котарак ,да не е бил тигър бе...???