Емрах Стораро се търкаля на легло от пачки във валута
Мнозина изобщо не повярваха, че парите са истински, а напечатани салфетки
Емрах Стораро, който стана по-известен с хулиганските си изцепки, отколкото с неособено успешните си опити да стане фолк певец като брат си и гласовития си баща, отново подразни последователите си в социалните мрежи.
Синът на Тони Стораро публикува меко казано странни снимки от спалнята си. На тях Емрах се е излегнал в легло отрупано с пачки и банкноти в различни валути и номинал. За тази постъпка Емрах отнесе безмилостни критики. Мнозина от последователите му заподозряха, че парите са просто напечатани салфетки, други, че са направо фалшиви. Имаше и такива, които обвиниха младия Стораро, че "докато в домовете за деца гладуват и чакат средства от по - заможните хора …. по заможните хора лежат на парите си и се снимат чакайки лайкове и хубави отзиви… Браво", гласи коментар към снимките.

Емрах често провокира феновете си най-вече с видоклипове, на които шофира с бясна скорост из софийските улици. Наглите изпълнения на пътя са единственото нещо, заради което той влиза в устите на хората от край време. За разлика от баща си Тони и брат си Фики, Емрах няма амбицията, нито желанието да се захваща с работа като музикант. Рехавите му участия по чалготеките са уредени от баща му, който е един от най-популярните изпълнители в попфолк жанра и се ползва с безспорен авторитет в гилдията и сред собствениците на чалга кръчмите в страната, съобщи HotArena.
Моника Валериева на косъм със смъртта, още се лекува
Направете това, за да избегнете качването на килограми през зимата
Продължава засаждането на нови дръвчета по новоремонтираните улици и парковите зони на Бургас
Как формата и размерът на килима влияят на интериора?
17-годишен открадна Мерцедес от паркинг, оставили го с ключ в контакта
„Ислямска държава“ призова за атентати в западни страни
Защо изборът на часовник или бижу трябва да е съобразен със стила и визията ни?
6 зодии ще се отърват завинаги от тежкото бреме на миналото
Напрежение между ПП-ДБ и ГЕРБ в парламента заради охраната от НСО на депутатите
Министър Жечо Станков откри Фонд в подкрепа енергийната ефективност и намаляване на въглеродните емисии
Родата на цар Киро изкупи масите от 10 000 за концерта на Тони Стораро
Днес почитаме светец, който пази и помага на наркомани и алкохолици

I sq praznuvat