Защо малчугани от Бургас спряха движението по "Христо Ботев"
Мъниците отправиха важно послание към всички водачи с апел да ги пазят на пътя и да бъдат по-внимателни, когато шофират
"Пази ме жив" - това послание отправят малчуганите от група "Морски звезди" на детска градина "Раковина" е Бургас. Те спряха движението по бул. "Христо Ботев" в града, за да заявят своята позиция като се обърнат към водачите на автомобилите с молба да са крайно внимателни с тях.
Малчуганите, ръководени от учителите Александра Бояджиева и София Пенева и директора на детската градина - Димитричка Господинова, проведоха специална инициатива за безопасност на движението, като раздаваха флайери на шофьорите на колите.
С посланието "Пази ме жив" децата акцентират върху значимостта на отговорното шофиране и опазването на живота на най-малките участници в движението. С това поредно превантивно мероприятие детска градина "Раковина" подкрепи националната кампания "Посланието на есенния лист", насочена към вниманието на подрастващите, водачите на МПС и на всички участници в движението върху необходимостта от повишаване бдителността в есенно-зимните условия.
"Есенният лист" е символично послание към безопасно поведение, дисциплина и културна на пътя.
Ето и каква атмосфера създадоха децата на бул. "Христо Ботев":
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C

Иначе- браво, ашколсун, аферим!
Учат младите да са истински бургаско-ямболски хибриди и да наглеят на пътя засега само като пешеходци, а по-късно като ченгенца или обикновени шофьори. Дресират бъдещите загубени поколения...
Машалла!