Защо малчугани от Бургас спряха движението по "Христо Ботев"
Мъниците отправиха важно послание към всички водачи с апел да ги пазят на пътя и да бъдат по-внимателни, когато шофират
"Пази ме жив" - това послание отправят малчуганите от група "Морски звезди" на детска градина "Раковина" е Бургас. Те спряха движението по бул. "Христо Ботев" в града, за да заявят своята позиция като се обърнат към водачите на автомобилите с молба да са крайно внимателни с тях.
Малчуганите, ръководени от учителите Александра Бояджиева и София Пенева и директора на детската градина - Димитричка Господинова, проведоха специална инициатива за безопасност на движението, като раздаваха флайери на шофьорите на колите.
С посланието "Пази ме жив" децата акцентират върху значимостта на отговорното шофиране и опазването на живота на най-малките участници в движението. С това поредно превантивно мероприятие детска градина "Раковина" подкрепи националната кампания "Посланието на есенния лист", насочена към вниманието на подрастващите, водачите на МПС и на всички участници в движението върху необходимостта от повишаване бдителността в есенно-зимните условия.
"Есенният лист" е символично послание към безопасно поведение, дисциплина и културна на пътя.
Ето и каква атмосфера създадоха децата на бул. "Христо Ботев":
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор

Иначе- браво, ашколсун, аферим!
Учат младите да са истински бургаско-ямболски хибриди и да наглеят на пътя засега само като пешеходци, а по-късно като ченгенца или обикновени шофьори. Дресират бъдещите загубени поколения...
Машалла!