Защо малчугани от Бургас спряха движението по "Христо Ботев"
Мъниците отправиха важно послание към всички водачи с апел да ги пазят на пътя и да бъдат по-внимателни, когато шофират
"Пази ме жив" - това послание отправят малчуганите от група "Морски звезди" на детска градина "Раковина" е Бургас. Те спряха движението по бул. "Христо Ботев" в града, за да заявят своята позиция като се обърнат към водачите на автомобилите с молба да са крайно внимателни с тях.
Малчуганите, ръководени от учителите Александра Бояджиева и София Пенева и директора на детската градина - Димитричка Господинова, проведоха специална инициатива за безопасност на движението, като раздаваха флайери на шофьорите на колите.
С посланието "Пази ме жив" децата акцентират върху значимостта на отговорното шофиране и опазването на живота на най-малките участници в движението. С това поредно превантивно мероприятие детска градина "Раковина" подкрепи националната кампания "Посланието на есенния лист", насочена към вниманието на подрастващите, водачите на МПС и на всички участници в движението върху необходимостта от повишаване бдителността в есенно-зимните условия.
"Есенният лист" е символично послание към безопасно поведение, дисциплина и културна на пътя.
Ето и каква атмосфера създадоха децата на бул. "Христо Ботев":
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

Иначе- браво, ашколсун, аферим!
Учат младите да са истински бургаско-ямболски хибриди и да наглеят на пътя засега само като пешеходци, а по-късно като ченгенца или обикновени шофьори. Дресират бъдещите загубени поколения...
Машалла!