Защо малчугани от Бургас спряха движението по "Христо Ботев"
Мъниците отправиха важно послание към всички водачи с апел да ги пазят на пътя и да бъдат по-внимателни, когато шофират
"Пази ме жив" - това послание отправят малчуганите от група "Морски звезди" на детска градина "Раковина" е Бургас. Те спряха движението по бул. "Христо Ботев" в града, за да заявят своята позиция като се обърнат към водачите на автомобилите с молба да са крайно внимателни с тях.
Малчуганите, ръководени от учителите Александра Бояджиева и София Пенева и директора на детската градина - Димитричка Господинова, проведоха специална инициатива за безопасност на движението, като раздаваха флайери на шофьорите на колите.
С посланието "Пази ме жив" децата акцентират върху значимостта на отговорното шофиране и опазването на живота на най-малките участници в движението. С това поредно превантивно мероприятие детска градина "Раковина" подкрепи националната кампания "Посланието на есенния лист", насочена към вниманието на подрастващите, водачите на МПС и на всички участници в движението върху необходимостта от повишаване бдителността в есенно-зимните условия.
"Есенният лист" е символично послание към безопасно поведение, дисциплина и културна на пътя.
Ето и каква атмосфера създадоха децата на бул. "Христо Ботев":
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Иначе- браво, ашколсун, аферим!
Учат младите да са истински бургаско-ямболски хибриди и да наглеят на пътя засега само като пешеходци, а по-късно като ченгенца или обикновени шофьори. Дресират бъдещите загубени поколения...
Машалла!