Атижа напусна Къщата часове преди финала и...
Атрактивната силиконова фолкдива до края стоя в неведение и бе сигурна, че не тя ще е тази, която ще си тръгне
Атижа е поредния участник, който напуска Къщата на Големия брат часове преди големия финал. Атрактивата фолкпевица, която прекара цял ден в неведение за съдбата си в шоуто, си събра багажа и си тръгна, след като събра най-малко зрителска подкрепа - едва 6%.
До последно Атижа вярваше, че не тя, а Георги ще е този, който ще напусне "Биг Брадър", а тя ще остане да се бори за голямата награда в шоуто. Да, ама не!

Силиконовата брюнетка завърши на 6-то място в заключителния етап на риалити формата, а напускането й определено се отрази доста емоционално на съквартирантите, най-вече на най-близкия ѝ сред тях - Георги. Изпълнителката впечатли зрителите с атрактивната си визия още при влизането си в Къщата, а след това обект на нескрит интерес станаха и отношенията й с Петър, заради когото тя получи публично порицаване даже и от майка си във видеовръзка.

Именно от нея стана ясно, че Атижа всъщност не е сама, има човек до себе си и от от последните шест години. А дали след излизането си от Къщата Атижа ще взима тепърва съдбовни решения за личния си живот, ще стане ясно скоро.
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

възможно най-тъпото изказване в историята на телевизията.