Атижа напусна Къщата часове преди финала и...
Атрактивната силиконова фолкдива до края стоя в неведение и бе сигурна, че не тя ще е тази, която ще си тръгне
Атижа е поредния участник, който напуска Къщата на Големия брат часове преди големия финал. Атрактивата фолкпевица, която прекара цял ден в неведение за съдбата си в шоуто, си събра багажа и си тръгна, след като събра най-малко зрителска подкрепа - едва 6%.
До последно Атижа вярваше, че не тя, а Георги ще е този, който ще напусне "Биг Брадър", а тя ще остане да се бори за голямата награда в шоуто. Да, ама не!

Силиконовата брюнетка завърши на 6-то място в заключителния етап на риалити формата, а напускането й определено се отрази доста емоционално на съквартирантите, най-вече на най-близкия ѝ сред тях - Георги. Изпълнителката впечатли зрителите с атрактивната си визия още при влизането си в Къщата, а след това обект на нескрит интерес станаха и отношенията й с Петър, заради когото тя получи публично порицаване даже и от майка си във видеовръзка.

Именно от нея стана ясно, че Атижа всъщност не е сама, има човек до себе си и от от последните шест години. А дали след излизането си от Къщата Атижа ще взима тепърва съдбовни решения за личния си живот, ще стане ясно скоро.
Завистта ви краде спокойствието по 5 начина, преди дори да го осъзнаете
4 сигурни признака, че сте идеалната двойка
5 мъжки грешки, които бавно убиват брака и водят до развод
Бюджет 2026 спря автоматичния ръст на заплатите за близо 800 000 души
Мигрантски хаос в Сеута: До 60 000 преминаха границата, 67 загинаха
Руски съд издаде заповед за арест на дъщерята на убития Борис Немцов-Жана
Дърво премаза кола в ж.к. "Славейков" (СНИМКИ)
Мистериозната радиостанция UVB-76 отново излъчи кодови думи, значението им остава загадка
Пожарите в Гърция не спират: Домове изгоряха, нови евакуации край Атина заради силния вятър
Тези 3 зодии разтърсват емоциите ви, но трудно ще спрете да ги обичате
Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци
Нова любовна интрига около Дани Петканов: Магдалена Томова ли е жената до него?

възможно най-тъпото изказване в историята на телевизията.