Атижа напусна Къщата часове преди финала и...
Атрактивната силиконова фолкдива до края стоя в неведение и бе сигурна, че не тя ще е тази, която ще си тръгне
Атижа е поредния участник, който напуска Къщата на Големия брат часове преди големия финал. Атрактивата фолкпевица, която прекара цял ден в неведение за съдбата си в шоуто, си събра багажа и си тръгна, след като събра най-малко зрителска подкрепа - едва 6%.
До последно Атижа вярваше, че не тя, а Георги ще е този, който ще напусне "Биг Брадър", а тя ще остане да се бори за голямата награда в шоуто. Да, ама не!

Силиконовата брюнетка завърши на 6-то място в заключителния етап на риалити формата, а напускането й определено се отрази доста емоционално на съквартирантите, най-вече на най-близкия ѝ сред тях - Георги. Изпълнителката впечатли зрителите с атрактивната си визия още при влизането си в Къщата, а след това обект на нескрит интерес станаха и отношенията й с Петър, заради когото тя получи публично порицаване даже и от майка си във видеовръзка.

Именно от нея стана ясно, че Атижа всъщност не е сама, има човек до себе си и от от последните шест години. А дали след излизането си от Къщата Атижа ще взима тепърва съдбовни решения за личния си живот, ще стане ясно скоро.
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите

възможно най-тъпото изказване в историята на телевизията.