Пратиха на топло 20-годишната Елица, спипаха я с 4 пликчета пико и 2 цигари мара
Тя е задържана малко преди 3 часа през нощта
Бургазлийката Елица Панайотова се озова в ареста, след като бе спипана със солидно количество дрога. Малко преди 3 часа през нощта 20-годишната девойка била спряна за проверка от служители на Пето РУ-Бургас на ул. "Гладстон" в жк. "Възраждане".
Елица тъкмо излизала от денонощния магазин "Трафик", когато полицаи поискали документите й за рутинна проверка. Оказало се, че бургазлийката кътала в чантата си четири пликчета с бяло кристалообразно вещество, което на полевия тест реагирало на метамфетамин. Освен това в джоба й униформените намерили още две саморъчно свити цигари с марихуана.
Полицаите й щракнали белезниците и я прибрали в патрулката. Елица е задържана за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Елица , не е късно има хора които държат на теб и те обичат ! Откъсни се от боклуците и дерзай красиво дете ! <3
Аре бегай...поморийци сте същите, и не само поморийци...!!!
до 3 поморие
Колкото съм гадна ,толкова съм и долна.
Хората ме знаят
Аре у лево...мангал...!!!!
до фончо
то и ника ти такъв....мангалски
По какви причини та спират за доменти и те джобят ?
Кой я шляка?!Тя знае ли???