Пратиха на топло 20-годишната Елица, спипаха я с 4 пликчета пико и 2 цигари мара
Тя е задържана малко преди 3 часа през нощта
Бургазлийката Елица Панайотова се озова в ареста, след като бе спипана със солидно количество дрога. Малко преди 3 часа през нощта 20-годишната девойка била спряна за проверка от служители на Пето РУ-Бургас на ул. "Гладстон" в жк. "Възраждане".
Елица тъкмо излизала от денонощния магазин "Трафик", когато полицаи поискали документите й за рутинна проверка. Оказало се, че бургазлийката кътала в чантата си четири пликчета с бяло кристалообразно вещество, което на полевия тест реагирало на метамфетамин. Освен това в джоба й униформените намерили още две саморъчно свити цигари с марихуана.
Полицаите й щракнали белезниците и я прибрали в патрулката. Елица е задържана за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа

Елица , не е късно има хора които държат на теб и те обичат ! Откъсни се от боклуците и дерзай красиво дете ! <3
Аре бегай...поморийци сте същите, и не само поморийци...!!!
до 3 поморие
Колкото съм гадна ,толкова съм и долна.
Хората ме знаят
Аре у лево...мангал...!!!!
до фончо
то и ника ти такъв....мангалски
По какви причини та спират за доменти и те джобят ?
Кой я шляка?!Тя знае ли???