Пратиха на топло 20-годишната Елица, спипаха я с 4 пликчета пико и 2 цигари мара
Тя е задържана малко преди 3 часа през нощта
Бургазлийката Елица Панайотова се озова в ареста, след като бе спипана със солидно количество дрога. Малко преди 3 часа през нощта 20-годишната девойка била спряна за проверка от служители на Пето РУ-Бургас на ул. "Гладстон" в жк. "Възраждане".
Елица тъкмо излизала от денонощния магазин "Трафик", когато полицаи поискали документите й за рутинна проверка. Оказало се, че бургазлийката кътала в чантата си четири пликчета с бяло кристалообразно вещество, което на полевия тест реагирало на метамфетамин. Освен това в джоба й униформените намерили още две саморъчно свити цигари с марихуана.
Полицаите й щракнали белезниците и я прибрали в патрулката. Елица е задържана за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой

Елица , не е късно има хора които държат на теб и те обичат ! Откъсни се от боклуците и дерзай красиво дете ! <3
Аре бегай...поморийци сте същите, и не само поморийци...!!!
до 3 поморие
Колкото съм гадна ,толкова съм и долна.
Хората ме знаят
Аре у лево...мангал...!!!!
до фончо
то и ника ти такъв....мангалски
По какви причини та спират за доменти и те джобят ?
Кой я шляка?!Тя знае ли???