Шпионския скандал във Великобритания: Двама от българите се признаха за виновни
Това стана ясно по време на днешното заседание срещу групата в централния наказателен съд в Лондон
Двама от общо шестимата българи, обвинени от Великобритания, че са шпионирали в полза на Русия, се признаха за виновни. Това стана ясно по време на днешното заседание срещу групата в централния наказателен съд в Лондон.
Прокурор Алисън Морган съобщи, че Орлин Русев и Бисер Джамбазов са признали, че са били част от шпионския заговор.
Делото ще продължи срещу Катрин Иванова, Ваня Габерова и Тихомир Иванчев, които не приемат повдигнатите им обвинения. Засега не е ясно каква е позицията на шестия арестуван българин Иван Стоянов. Прокурорът заяви, че заедно с редица други хора шестимата са шпионирали в полза на Русия между 2020 и 2023 г.
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки

Самопризнания за да има сделка с прокуратурата.
Каква е логиката, маникюристка, гастарбайтерка да е шпионин ?
Групата е заловена, защото следяла маршрута на "журналиста" Грозев, когато идвал в България !?
И тъй като, целият свят знае, че журналиста Грозев е "таен" агент на британските служби и от там станаха шпиони.
А според пострадалите са искали да "хванат" връзката между Гебрев и Грозев и да публикуват това в техен интернет сайт.
Пуст всегда будет рубли