Община Бургас благодари за безкрайната им помощ
Доброволците на полумаратона в Бургас получиха грамоти
Община Бургас изказа благодарност и удостои с грамоти доброволците, които участваха в подготовката и провеждането на едно от най-масовите спортни събития през годината - Полумаратон Бургас 2024.
Състезанието събра повече от 1000 бегачи от страната и чужбина, а стотици почитатели на спорта заеха места около трасето и наблюдаваха с интерес развоя на надпреварата.
В организирането и провеждането на бургаския полумаратон участваха повече от 70 души, като по-голямата част от тях са ученици, а останалите са почитатели на спорта.
Те получиха специалните си грамоти от зам.-кмета по образованието Михаил Ненов, който им благодари за това, че са отделили от своето време в името на спорта и активния начин на живот.
Много от доброволците са помагали при провеждането и на други големи международни състезания, на които по-рано през годината Бургас беше домакин.
Тежка катастрофа на бул. "Цариградско шосе", хвърчат линейки за пострадали
АПИ с актуална информация за пътната обстановка в страната
Земетресение 6,7 по Рихтер разтърси Япония – тревога за цунами
„Кайрос“ остава закотвен край Ахтопол без финансиране и с риск за държавата
Как ароматите отключват най-силните ни спомени и какво представлява ефектът „Пруст“
Мерц разкри: План за украински териториални отстъпки е изпратен на Тръмп за обсъждане
Коледна добрина: Деца и възрастни в Бургас получиха подаръци от кампанията „Подари от сърце“
НОИ изключва старите електронни услуги и преминава към единен портал
Рая Назарян с най-голям шанс да оглави служебния кабинет, смятат анализатори
Какво да подарим тази година за Коледа
2026 г. носи невероятен успех на тези 5 зодии
Емоционално интелигентните партньори правят това – без дори да осъзнават
