"Съпруга-трофей" обяви цената си за седмица и...
Намери своя мъж-мечта
30-годишната Алиса Армугам се самопровъзгласи за „съпруга-трофей“. Тя намери мъжа на мечтите си в приложение за запознанства, с който ги дели 29 години разлика. Условието пред него било кратко и ясно – мацката искала седмична издръжка от 1000 долара, въпреки че била майка на едно дете.
Оказало се, че 59-годишният мъж бил достатъчно богат, че да може да отговори на условието на Алиса. Двамата се споразумяват бързо и започват своята подплатена връзка.
Марк, както се казва въпросният мъж, е инвеститор и предприемач. Той се съгласил да й плаща по 1000 долара на седмица плюс пари за детегледачка и козметични процедури, за да се чувства Алиса „сигурна“, пише New York Post, предава "Труд".
Двамата вече са женени, а младата жена споделя, че не би останала с него, ако той не притежава и морални добродетели.
Венци Стефанов за състоянието на Боби Михайлов: Приказките в подобни моменти са излишни
Нова фатална катастрофа в България
Имотният балон в Румъния се спука, предстои ли и у нас?
Приятелка от Япония ми сподели тайната си за естествен колаген
Синоптици алармират за Бургас за утре
Дискусия за превенция на детски бракове и раждания ще се проведе в Бургас
Младежи със специални нужди се впускат в подводно приключение
Първа версия за трагедията с три смъртни случая на Околовръстното в Пловдив
Изкуственият интелект измами стотици туристи с несъществуващ коледен базар в Бъкингамския дворец
