Таксиметрови шофьори заплашват да блокират държавата по Коледа
Таксиметровите шофьори смятат да сезират и президента, водят се разговори също с асоциациите на автобусните и международните превозвачи
Представители на браншовите организации на таксиметровите шофьори обявиха, че ако до 15 декември не бъдат изпълнени исканията им за връщане на цените на застраховката "Гражданска отговорност" съм старите нива от лятото, ще блокират държавата преди коледните и новогодишни празници.
Те ще блокират всички основни магистрали - "Тракия", "Хемус" и "Струма", както и границите, предаде БНР.
В дългосрочен план искат да се въведе системата "бонус-малус", но в нормален вариант, за да се вдигат застраховките на човек, а не на колата, тъй като не колата прави катастрофите, а хората.
Според тях освен техните застраховки вече се вдигат и тези на обикновените граждани.
Таксиметровите шофьори смятат да сезират и президента, водят се разговори също с асоциациите на автобусните и международните превозвачи.
Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй
Бургазлия отиде за риба, остана без колесар: Полицията хвана крадците край язовир „Ахелой“
Николай Младенов с добра новина за Газа: Хамас се разоръжава, Израел се изтегля
Последен шанс за винетка на по-ниска цена: След 22:00 часа шофьорите ще плащат с 30% повече
Почитаме млад светец и чудотворец: Кои българи празнуват днес
Балистична ракета срина американски завод за дронове в Киев
250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15%
Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро
Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши
Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро
4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август
Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене

разстрел...мамицата ви мръсна,кожодерска.....
И ше отвориш ли ако обичаш, че мирише малко на изпърдяно, пот и цигари в колата, благодарА. Щи искам касова бележка накрая, да знаеш, приготви са.