Камион на военните катастрофира на автомагистрала "Тракия", шофирайте внимателно!
Камионът е самокатастрофирал и с военна регистрация
Обърнат камион и разпръснати тухли пречат на движението по АМ "Тракия". Не се съобщава за пострадали и задръстване, но движението е интензивно. Камионът е самокатастрофирал и с военна регистрация. Намира се на 103 км на аутобана в посока Бургас. Аварийната лента е свободна, магистралата не е затворена, съобщиха от ОДМВР - Пазарджик.
Официално от АПИ:
Временно е ограничено движението при км 90 на АМ "Тракия" в посока Бургас поради ПТП. Движението се пренасочва по обходен маршрут: от пътен възел "Пазарджик" - през гр. Пазарджик - по път I-8 Пазарджик - Пловдив, след което се отклонява през Цалапица и се включва отново в автомагистралата. Трафикът се регулира от пътна полиция.
Шофирайте внимателно!
Тръмп: Тайван не трябва да обявява независимост
Високи скорости и рев на мощни автомобили в Странджа
Животновъди: Спрете вноса и подкрепете българското производство
България подготвя първия си национален отбор по ръгби за девойки
Какво означава "бангаранга" на ямайски език
Опасна кампания за "правилния естетически хирург" влиза в училищата ни
Министърът на земеделието Пламен Абровски: И на мен ми е скъпо по магазините
МВР с нов критерий за оценка на областните директори – реалният брой на загиналите и ранените в ПТП-а на съответната територия
Почина кучето, което победи времето, за да си отиде обичано
България вече е по-скъпа от Гърция – кой печели от пазаруването?
Русия превръща Украйна в тренировъчен полигон за нови смъртоносни удари
Извънредно! Сигнал за бомба на ст. "Васил Левски", но ще има мач Левски-ЦСКА

Ти добре ли си бе или си скоро изписан от психото?
А тухлите за къде са? За вилата на някой с много и големи звезди по пагоните ли?
Българска натовска Армия – пълен майтап!
Там се слиза чрез 2 85 метра дълбоки асансьори, като единия от тях е товарен, който все още работи и може да сваля до 2-3 тона. Долу все още има електричество, което идва от подводна ВЕЦ, проектиран от арх. Георги Сгтоилов и е все още ненадминат като технология. Има подводен водоем и бункера е абсолютно независим от ядрен апокалипсис, глад и долу могат да оцелеят до 300 човека за около 100 години, без да излизат.
Входа е таен, за да запази обитателите 100 години недокоснати отвън.
Бункера под мавзолея на Георги Димитров ряпа да яде. Долу още има злато. Малцина знаят тази тайна.
Може би за това все още го пазят толкова много. Сега ако отидете, всичко е заключено. Ако отидете да обследвате околността, веднага идват охранители и викат полиция. Това го изпитахме на гърба си с едни приятели.
Явно някой генерал строи виличка наоколо...
“ Двиоението се пренасочва по обходен маршрут“