×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Китай за първи път изстреля във формация два ултрадалечни изтребителя от шесто поколение
  • Цените на петрола скачат на фона на блокадата на Тръмп срещу Венецуела
  • Шести блок на АЕЦ „Козлодуй“ отново работи
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Микробус блъсна ученичка на пешеходна пътека в Бургас


Микробус блъсна ученичка на пешеходна пътека в Бургас
59-годишен бургазлия, отнел предимството и блъснал с предната лява част на Форд Транзит пресичащата по пешеходната пътека тийнейджърка
27 Ноември 2024, Сряда, 09:47 ч.
Автор: Флагман.БГ, Снимката е илюстративна

От удара момичето е получило травма на главата и е било настанено за лечение в болница "Бургасмед"

Микробус блъсна 17-годишна ученичка на пешеходна пътека в Бургас. Инцидентът е станал в ж. к. "Меден рудник" на кръстовището на бул. "Александър Георгиев Коджакафалията" до бл. 258 вчера около 10 часа. 

Товарният автомобил с марка "Форд Транзит", с бургаска регистрация, управляван от 59-годишен бургазлия, отнел предимството и блъснал с предната лява част на автомобила пресичащата по пешеходната пътека тийнейджърка.

От удара момичето е получило травма на главата и е било настанено за лечение в болница "Бургасмед".

Общо 27 души са пострадали при катастрофи през изминалото денонощие, няма загинали, съобщиха на сайта си от МВР. В страната са станали 18 тежки пътни инцидента.

В София са регистрирани три тежки и 31 леки пътни произшествия, пострадали са петима.

От началото на месеца в страната са станали 524 катастрофи, загинали са 57 души, а ранените са 663, показват данните на МВР.


В категории: Меден Рудник


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
13
Коментара
Мария АРНАУДОВА Селин Дион е готова за нова глава в живота си Селин Дион е готова за нова глава в живота си 17/12/2025, Сряда 17:27 0
Светлозария КИДЕРОВА От утре токът за бизнеса поскъпва с 22% От утре токът за бизнеса поскъпва с 22% 17/12/2025, Сряда 16:47 0
13
Коментара по темата
13.
Много зле
27.11.2024 19:08:54
1
7
Едно читаво кръстовище няма в Бургас! Ни маркировка, ни знаци. Защо се мълчи, че голяма част от инфраструктурата е опасна за шофиране? Кръговите ни кръстовища може да се изучават по света "Как не трябва да се правят кръгови" и т.н.
12.
Ефката
27.11.2024 18:33:20
0
3
Моториста е виновен
11.
BOJKO
27.11.2024 15:44:09
6
4
Аз ако съм кмет правя синята зона 5лв/час, стикера за зона 1 лв/ден или 365лв и паркирането в ЦЕЛИЯ ГРАД - ПЛАТЕНО.
За служебни и фирмени автомобили по 2
Да видим тогава примитивните колплексари
10.
джъстин бийбар в бебешко олио
27.11.2024 15:18:50
4
2
най-вероятно е била полу разголена и е разсеяла водача на микробуса и хоп белата е станала
9.
Ончо
27.11.2024 14:29:58
2
10
КАТ Бургас да си влезе в задълженията. Началника му да не обръща внимание само на пешеходците. Масово коли не спират на пешеходни пътеки. Особено по-големите купени на старо си мислят, че пътя е техен.
Общинска полиция да не се крият по закусвалните. И те могат да помагат.
8.
Бахти флегмите
27.11.2024 12:17:48
1
8
Днес го копирахте от друг бургаски сайт,а вчера ви до мързя да проверите
7.
Морски
27.11.2024 12:15:30
3
12
Главата си режа ,че има замесен яНбуулия
6.
17 годишната ученичка
27.11.2024 11:51:44
9
1
не знам и не помня точно какво се случи, но сега съм по-добре така че всичко e
5.
Batebogo
27.11.2024 11:35:53
25
5
до 1, ако не бяха "придошлите", щяхте да сте си още с каруците по къра.
4.
???
27.11.2024 11:15:45
1
22
Баничарка,служебна човекът не спря,дори и не намали.При въпрос защо не спря,отговори нея видях.
3.
ТК
27.11.2024 10:29:52
2
27
Хайде на бас че е бил на куриерска или разносна фирма! И не са виновни само шофьорите им, фирмите ги юркат да правят невъзможен на брой доставки! Държавата може да ги задължи да си поставят GPS .
2.
Контрол
27.11.2024 10:25:05
2
39
С тия бусове и служ. коли града прилича на индустриална зона, ако бъдат принудени да паркират извън комплексите ще видите колко места за паркиране ще има. Няма хора за работа, но за шофьори трябва да бъдат наемани адекватни (без зависимости).
1.
CS
27.11.2024 10:25:00
3
41
В Бургас са най-калпавите шофьори, може би заради придошлите от СН, У и Х, но сега вече с бургаски регистрации
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
През 2026 г. ни очакват две пълни слънчеви затъмнения През 2026 г. ни очакват две пълни слънчеви затъмнения Едното ще е видимо от Европа, а другото само от Южното полукълбо   Фалшиви петдесетолевки заляха сергиите в Одрин, търговците скочиха срещу нашенците Фалшиви петдесетолевки заляха сергиите в Одрин, търговците скочиха срещу нашенците Местните се настроиха срещу българите, които пазаруват основно през уикендите Бургаската структура на "Да, България" свиква нов протест под колоните на Общината утре Бургаската структура на "Да, България" свиква нов протест под колоните на Общината утре Свикан е митинг и в София - в Триъгълника на властта  БАБХ изтегли бебешка каша заради наличие на неорганичен арсен БАБХ изтегли бебешка каша заради наличие на неорганичен арсен Засегнати са три партиди оризова био каша „Слънчо“, рискът е дългосрочен От утре токът за бизнеса поскъпва с 22% От утре токът за бизнеса поскъпва с 22% Електроенергията за утре се търгува средно по 310,47 лв./MWh на сегмента „Ден напред“ на БНЕБ Мариета Георгиева - 110 километра лед, пълна изолация и български флаг на най-южната точка на Земята Мариета Георгиева - 110 километра лед, пълна изолация и български флаг на най-южната точка на Земята Тя стана първата българка, постигнала този преход, и една от малкото жени в света с подобно постижение Колко струва охраната на Пеевски? ДПС „Ново начало“ извади сметката Колко струва охраната на Пеевски? ДПС „Ново начало“ извади сметката Четирима служители на НСО с брутни заплати между 3000 и 4000 лв. охраняват лидера на партията Две близо 90 годишни италианки превърнаха хляба и Instagram в туристическа сензация Две близо 90 годишни италианки превърнаха хляба и Instagram в туристическа сензация Как две „нони“ от Пулия доказаха, че добрият хляб може да промени съдбата на цял град   Скандал с частно училище в Несебър: Детето ни беше тормозено и изгонено, твърдят родители Скандал с частно училище в Несебър: Детето ни беше тормозено и изгонено, твърдят родители Анастасия говори лъжи, ще я съдя, каза директорката на New Generation School Мария Царева Какво се случва със сметки, кредити, депозити, лизингови вноски и инвестиции с въвеждане на еврото Какво се случва със сметки, кредити, депозити, лизингови вноски и инвестиции с въвеждане на еврото Банкови сметки, кредити, депозити и инвестиции се превалутират автоматично и безплатно по фиксирания курс 1 евро = 1,95583 лв.
През 2026 г. ни очакват две пълни слънчеви затъмнения През 2026 г. ни очакват две пълни слънчеви затъмнения Едното ще е видимо от Европа, а другото само от Южното полукълбо   Мариета Георгиева - 110 километра лед, пълна изолация и български флаг на най-южната точка на Земята Мариета Георгиева - 110 километра лед, пълна изолация и български флаг на най-южната точка на Земята Тя стана първата българка, постигнала този преход, и една от малкото жени в света с подобно постижение Хакери удариха любимия сайт на възрастните Хакери удариха любимия сайт на възрастните Pornhub е засегнат от огромен пробив в сигурността, след като хакери са откраднали данни и историята на търсенията на 200 милиона премиум потребители Над $100 милиона за леви екстремисти: защо САЩ обявиха европейски групировки за терористи Над $100 милиона за леви екстремисти: защо САЩ обявиха европейски групировки за терористи Американски разследвания разкриват мащабно финансиране, включително от външни донори, зад радикални леви организации в САЩ и Европа Доналд Тръмп обяви пълна блокада на санкционирани петролни танкери от Венецуела Доналд Тръмп обяви пълна блокада на санкционирани петролни танкери от Венецуела САЩ затягат санкциите срещу Каракас, докато петролните резерви на страната се превръщат в ключов геополитически залог Още седем страни със забрана за пътуване до САЩ Още седем страни със забрана за пътуване до САЩ САЩ налагат пълни и частични ограничения на още десетки държави в опит да засилят националната сигурност Какво ще значи да си дизайнер през 2026 г.-тенденции, AI и нови умения Какво ще значи да си дизайнер през 2026 г.-тенденции, AI и нови умения Как ще се променят ключовите визуални тенденции, които ще търсят работодателите   Край на спекулата с краткосрочните наеми: идва нов жилищен модел Край на спекулата с краткосрочните наеми: идва нов жилищен модел Данъчни облекчения, ограничения за краткосрочните наеми и мащабна програма за ремонти целят повече достъпни жилища в Гърция Разплащанията в брой изчезват в Швеция, но какви са неочакваните рискове Разплащанията в брой изчезват в Швеция, но какви са неочакваните рискове Само една от десет покупки в страната се плаща кеш, но държавата вече вижда в парите в брой въпрос на национална сигурност Белгия замразява заплатите на депутатите за четири години заради нарастващия бюджетен дефицит Белгия замразява заплатите на депутатите за четири години заради нарастващия бюджетен дефицит Мярката е част от опитите на белгийското правителство да спечели 10 млрд. евро до 2027 г., след предупреждения от ЕК и МВФ за рекорден дефицит в еврозоната
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Тия пак вкараха крадливия бюджет Виц на деня Виц на деня На интервю за работа.
- Разкажете нещо за себе си?
- Категорично не! Тази работа ми е нужна!
Виц на деня Виц на деня Според проучванията:
- 80% от жените смятат задника си за дебел!
- 10% го смятат за много кльощав.
- Едва една на десет жени си го харесва и се радва, че се е омъжила за него...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "Жените на истинските мъже са щастливи. Останалите са силни! "Моника Белучи
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори