Какво се случва с Димо Алексиев зад решетките? Твърдят, че...
Алексиев дели килия с още трима, няма привилегии
Актьорът и водещ на Игри на волята Димо Алексиев доби скандална слава, след като бе хванат да шофира за втори път пиян. За него има различни мнения. За щастие, поведението му не доведе до фатален инцидент, но според много представители на обществото ни Алексиев трябва да влезе в затвора. Други пък твърдят, че в България има опасни рецидивисти на свобода, а Димо Алексиев не заслужава да лежи на топло, а да претърпи само санкции (парични, може би и отнемане на книжката).
Алексиев първоначално беше пуснат под домашен арест, заради болно дете в семейството му. На втора инстанция, съдът в София обаче го върна в ареста.
Какво пък се случва със звездата от Игри на волята зад решетките?
Ето какво твърди marica.bg по въпроса: "Димо Алексиев се намира в обикновена килия на ареста "Майор Векилски". Той е там заедно с още трима задържани и не се радва на никакви привилегии".
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас
Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните
Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес
Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка
Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите

Не защитавам Димо Алексиев, да два пъти повтаря едно и също провинение и е редно да понесе санкции за това, но съразмерни с това деяние. Българските съдилища се прочуха в цяла Европа със снизходителните си присъди за убийци било то на пътя или в битови свади, за крадци и изнудвачи, за явни делаверджии. Условни присъди, съглашателство с Прокуратурата ю а за много въобще липса на правосъдие. Всички политици с малки изключения говорят за правова държава, но това е само едно клише и нищо повече. Правова държава е с мандати на висшите съдилища отдавна изтекли и на всичкото отгоре и те да избират главен прокурор уличен в схеми и подмолни връзки с политици и олигарси?
И понеже те са недосегаеми от всякакво обективно правосъдие и всичко се потулва и замита под килима за крупните финансови и друг вид измами дайте сега да разпънем на кръста Димо Алексиев защото освен злобата и ненавистта българина не може да понася и когато даден човек е кадърен и успява с труд и умения да се издигне над сивата маса.
Самоизяждането е превърнато в национален спорт и той нищо добро не вещае на тази изстрадала държава.
хващат го два пъти,за едно и също престъпление...ми да си лежи у пангото,като всички останали ....и точка...не е първия,няма да е и последния,като няма никой у кратуната,така става....
Влязъл в затвора,попаднал на хора ...и ..станал .... ЧОВЕК...!!!
Както е казал поета.....