Какво се случва с Димо Алексиев зад решетките? Твърдят, че...
Алексиев дели килия с още трима, няма привилегии
Актьорът и водещ на Игри на волята Димо Алексиев доби скандална слава, след като бе хванат да шофира за втори път пиян. За него има различни мнения. За щастие, поведението му не доведе до фатален инцидент, но според много представители на обществото ни Алексиев трябва да влезе в затвора. Други пък твърдят, че в България има опасни рецидивисти на свобода, а Димо Алексиев не заслужава да лежи на топло, а да претърпи само санкции (парични, може би и отнемане на книжката).
Алексиев първоначално беше пуснат под домашен арест, заради болно дете в семейството му. На втора инстанция, съдът в София обаче го върна в ареста.
Какво пък се случва със звездата от Игри на волята зад решетките?
Ето какво твърди marica.bg по въпроса: "Димо Алексиев се намира в обикновена килия на ареста "Майор Векилски". Той е там заедно с още трима задържани и не се радва на никакви привилегии".
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал

Не защитавам Димо Алексиев, да два пъти повтаря едно и също провинение и е редно да понесе санкции за това, но съразмерни с това деяние. Българските съдилища се прочуха в цяла Европа със снизходителните си присъди за убийци било то на пътя или в битови свади, за крадци и изнудвачи, за явни делаверджии. Условни присъди, съглашателство с Прокуратурата ю а за много въобще липса на правосъдие. Всички политици с малки изключения говорят за правова държава, но това е само едно клише и нищо повече. Правова държава е с мандати на висшите съдилища отдавна изтекли и на всичкото отгоре и те да избират главен прокурор уличен в схеми и подмолни връзки с политици и олигарси?
И понеже те са недосегаеми от всякакво обективно правосъдие и всичко се потулва и замита под килима за крупните финансови и друг вид измами дайте сега да разпънем на кръста Димо Алексиев защото освен злобата и ненавистта българина не може да понася и когато даден човек е кадърен и успява с труд и умения да се издигне над сивата маса.
Самоизяждането е превърнато в национален спорт и той нищо добро не вещае на тази изстрадала държава.
хващат го два пъти,за едно и също престъпление...ми да си лежи у пангото,като всички останали ....и точка...не е първия,няма да е и последния,като няма никой у кратуната,така става....
Влязъл в затвора,попаднал на хора ...и ..станал .... ЧОВЕК...!!!
Както е казал поета.....