Какво се случва с Димо Алексиев зад решетките? Твърдят, че...
Алексиев дели килия с още трима, няма привилегии
Актьорът и водещ на Игри на волята Димо Алексиев доби скандална слава, след като бе хванат да шофира за втори път пиян. За него има различни мнения. За щастие, поведението му не доведе до фатален инцидент, но според много представители на обществото ни Алексиев трябва да влезе в затвора. Други пък твърдят, че в България има опасни рецидивисти на свобода, а Димо Алексиев не заслужава да лежи на топло, а да претърпи само санкции (парични, може би и отнемане на книжката).
Алексиев първоначално беше пуснат под домашен арест, заради болно дете в семейството му. На втора инстанция, съдът в София обаче го върна в ареста.
Какво пък се случва със звездата от Игри на волята зад решетките?
Ето какво твърди marica.bg по въпроса: "Димо Алексиев се намира в обикновена килия на ареста "Майор Векилски". Той е там заедно с още трима задържани и не се радва на никакви привилегии".
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“

Не защитавам Димо Алексиев, да два пъти повтаря едно и също провинение и е редно да понесе санкции за това, но съразмерни с това деяние. Българските съдилища се прочуха в цяла Европа със снизходителните си присъди за убийци било то на пътя или в битови свади, за крадци и изнудвачи, за явни делаверджии. Условни присъди, съглашателство с Прокуратурата ю а за много въобще липса на правосъдие. Всички политици с малки изключения говорят за правова държава, но това е само едно клише и нищо повече. Правова държава е с мандати на висшите съдилища отдавна изтекли и на всичкото отгоре и те да избират главен прокурор уличен в схеми и подмолни връзки с политици и олигарси?
И понеже те са недосегаеми от всякакво обективно правосъдие и всичко се потулва и замита под килима за крупните финансови и друг вид измами дайте сега да разпънем на кръста Димо Алексиев защото освен злобата и ненавистта българина не може да понася и когато даден човек е кадърен и успява с труд и умения да се издигне над сивата маса.
Самоизяждането е превърнато в национален спорт и той нищо добро не вещае на тази изстрадала държава.
хващат го два пъти,за едно и също престъпление...ми да си лежи у пангото,като всички останали ....и точка...не е първия,няма да е и последния,като няма никой у кратуната,така става....
Влязъл в затвора,попаднал на хора ...и ..станал .... ЧОВЕК...!!!
Както е казал поета.....