Какво се случва с Димо Алексиев зад решетките? Твърдят, че...
Алексиев дели килия с още трима, няма привилегии
Актьорът и водещ на Игри на волята Димо Алексиев доби скандална слава, след като бе хванат да шофира за втори път пиян. За него има различни мнения. За щастие, поведението му не доведе до фатален инцидент, но според много представители на обществото ни Алексиев трябва да влезе в затвора. Други пък твърдят, че в България има опасни рецидивисти на свобода, а Димо Алексиев не заслужава да лежи на топло, а да претърпи само санкции (парични, може би и отнемане на книжката).
Алексиев първоначално беше пуснат под домашен арест, заради болно дете в семейството му. На втора инстанция, съдът в София обаче го върна в ареста.
Какво пък се случва със звездата от Игри на волята зад решетките?
Ето какво твърди marica.bg по въпроса: "Димо Алексиев се намира в обикновена килия на ареста "Майор Векилски". Той е там заедно с още трима задържани и не се радва на никакви привилегии".
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена

Не защитавам Димо Алексиев, да два пъти повтаря едно и също провинение и е редно да понесе санкции за това, но съразмерни с това деяние. Българските съдилища се прочуха в цяла Европа със снизходителните си присъди за убийци било то на пътя или в битови свади, за крадци и изнудвачи, за явни делаверджии. Условни присъди, съглашателство с Прокуратурата ю а за много въобще липса на правосъдие. Всички политици с малки изключения говорят за правова държава, но това е само едно клише и нищо повече. Правова държава е с мандати на висшите съдилища отдавна изтекли и на всичкото отгоре и те да избират главен прокурор уличен в схеми и подмолни връзки с политици и олигарси?
И понеже те са недосегаеми от всякакво обективно правосъдие и всичко се потулва и замита под килима за крупните финансови и друг вид измами дайте сега да разпънем на кръста Димо Алексиев защото освен злобата и ненавистта българина не може да понася и когато даден човек е кадърен и успява с труд и умения да се издигне над сивата маса.
Самоизяждането е превърнато в национален спорт и той нищо добро не вещае на тази изстрадала държава.
хващат го два пъти,за едно и също престъпление...ми да си лежи у пангото,като всички останали ....и точка...не е първия,няма да е и последния,като няма никой у кратуната,така става....
Влязъл в затвора,попаднал на хора ...и ..станал .... ЧОВЕК...!!!
Както е казал поета.....