49-годишна жена е загиналата при мелето на АМ „Тракия“ (СНИМКИ)
Движението по аутобана е възстановено
49-годишна жена от София е загиналата при тежката верижна катастрофа на АМ „Тракия“ тази сутрин. Припомняме, че инцидентът стана в района на 95 км в посока столицата. Блъснаха се четири автомобила и един камион, а вследствие на удара две от колите се обърнаха по таван. Повече от 5 часа аутобанът бе затворен, а движението се пренасочваше през Пазарджик и Цалапица. Образува се огромна опашка от чакащи автомобили. Движението вече е възстановено, съобщиха от АПИ.
Ад на АМ „Тракия“ след брутална верижна катастофа, свидетели разказват за труп на пътя
Загиналата е шофирала една от колите. При сблъсъка тя е изхвърчала от колата и е издъхнала на място. Мъжът, който е бил с нея на предната седалка, също е пострадал. Той е в тежко състояние, има опасност за живота му.
На място все още има екипи на полицията, които правят оглед, за да установят точните причини за катастрофата.
Министерството на туризма извършва съвместни проверки за безопасността на децата в туристическите обекти
АПИ спира тировете по "Тракия" и "Струма" в петък и неделя
Мария Бакалова се включва в кампанията на Министерството на туризма за популяризиране на България
Божанов: Самолетите в Безмер са цената за горивото, а не изгодна сделка
Две доживотни присъди и още 40 години затвор за убиеца на депутатката Мелиса Хортман
Учебната година да започва по-рано заради по-дълги ваканции
Волтова дъга и силен трясък спряха нощния влак София - Бургас
Бурята помете Приморско, но пощади семейство щъркели
Френска телевизия обяви България за новото туристическо Елдорадо ВИДЕО
Отборите ни с общо 6 българи титуляри в Европа - ех, ако Сенси беше нашенец
Българският паспорт диша в гърба на американския
Какво ще е времето и кой празнува на 24 юли?

В месеца, поне веднъж ходя до Сф и винаги, някой смотан миризливец, качен на ТИР, излиза без сигнализация и сече пътя
Лека и пръст на загиналата.
Канада. Магистрали с по 3,4, 5 ленти в посока, между Монреал и Торонто, абсолютно препълнени основно с огромни тирове, които карат във всички ленти. Ограничението в Квебек е 100 км и всички карат с почти една и съща скорост. Навсякъде имаше ремонти, престроявания. И за три седмици само един ТИР извън шосето видяхме преобърнат. Така че и скоростта има значение.
Второ, "магистралата" е разбита. Тази година казаха, че няма да правят ремонти, защото била в добро състояние!?!?!?!?!?
Трето, хайде стига все ние да сме виновни, и все ние да се съобразяваме. Да плащаме. И да мълчим!
Престъпно е това подобие на магистрала да е в експлоатация! То не са дупки, то не са локви, то не са раместени пластове.... И на 100 км/ч да намалят скоростта пак ще е същото! И пак ще има катастрофи, и пак ще има загинали!
Знаеш ли, че на последните 30 км посока София в ляватя лента има локви, които зимата замръзват? Не знаеш нали! Хайде пак хората виновни, че карат с "несъобразена скорост".
Време е да посочим истинските виновници за всичко, което става в тази държава и това са: държавните калинки, които единствено търкат столове. Дори не са онези 240 убитака в парламента! А всички държавни калинки, в целия държавен апарат! Всичко измисля те. Те пишат законите. Те не ги спазват и прибират рушвети. Онези 240 готованковци в парламента само прибират подкупи за да прокарат един, или друг закон. Не го пишат те! Тези малоумници дори не знаят каквио закони предлагат!
Светна ли ти или още живееш в онази част от света, в който хората все сами са си виновни?
Ако не можеш да караш в такива условия има и други начини за предвижване до великата ни столица, от всяко дърво свирка не става
Коментиращите които обвиняват шофьорите просто никога не са пътували по далече от селото си.
Не обича да пази дистанция
Това са ценностите на тази велика нация
На 50 години вместо да дава пример на младите
Дай му таралясник и го надживяват бабите