Зеленски: Украйна разработва средства за противовъздушна отбрана
За да се противопостави на "новите рискове", възникнали, след като Русия използва нова ракета със среден обсег в 33-ия месец от войната
Украинският президент Володимир Зеленски заяви днес, че страната му разработва нови средства за противовъздушна отбрана, за да се противопостави на "новите рискове", възникнали, след като Русия използва нова ракета със среден обсег в 33-ия месец от войната, предаде Ройтерс.
Зеленски подчерта във вечерното си видеообръщение към нацията, че светът трябва да даде "сериозен отговор" на този ход на Москва, така че руският президент Владимир Путин да не смее да разшири войната и да почувства реалните последици от действията си.
Ясно е че използването на друга страна за "тестването на нови оръжия за терор", представлява международно престъпление, допълни украинският президент.
Нефтохимик гостува на безпогрешния Крумовград, домакините мечтаят за нова победа
Септември започва с жеги, времето ще е идеално за плаж
Ще схрускат ли „акулите“ „Пирин“, осигурен е безплатен транспорт за феновете им до Благоевград
469 жертви след потопа в Непал, нова заплаха надвисна над опустошените райони
ЦСКА отпадна от Лига Европа, феновете поискаха оставката на Христо Янев
Хладен въздух нахлува от североизток: До 23 градуса на места, но на югозапад остава горещо
Лунното затъмнение засилва емоциите на Риби и Дева, а Меркурий и Уран носят изненади
Доц. Ангел Кунчев ли ще е кандидатът за президент на ГЕРБ
Не бъди детектив в собствената си връзка!
Ново изпитание за Тибет: Земетресение удари района след опустошителните наводнения
САЩ пращат атомния самолетоносач Теодор Рузвелт в Близкия изток за поне 7 месеца
Обратното броене започна: Ето колко дни остават до лятото

И двете ми баби ,бог да ги прости ,отдавна не сред нас .
Не заради оръжията на Украйна ,а заради самата себе си .Нападнаха сами себе си ,самите те си го признават !
Бай ,Бай,Русия -Здравейте нови 100 бр.Украйни!
Много се разширихте и сега се пръскате на малки парчета !
Адиос !
Не тъжете ,пак ще се подвизавате ,но под друго име и власт !Имайте си едно наум за новите държавици как да се държите в обществото .
Аривидерчи ,мучачос .
Факт.
Факт.
Смешника пак се е нашмъркал !
Аве , Зельо ? Ама Вие и ядрена бомба щяхте да правите , помниш ли ?
А сега , Наш друг Товарищ Путин като е научил за новото Ви занимание , със сигурност вече се е напикал . От смях ...