ОДК-Несебър организира урок по добрина за малките ученици от СУ "Любен Каравелов"
Инициативата, организирана от Общински детски комплекс - Несебър, беше посветена на 21 ноември - Ден на християнското семейство
Учениците от 2 и 3 клас на СУ „Любен Каравелов” - Несебър имаха специален час по доброта. Инициативата, организирана от Общински детски комплекс - Несебър, беше посветена на 21 ноември - Ден на християнското семейство.
През този час децата научиха повече за произхода на празника, за традициите и вярванията, за значението на семейството и християнските ценности - любов, уважение и подкрепа.
В рамките на часа децата имаха творческа задача - да украсят „Дървото на доброто”, като всеки клас получи за своята стая дърво, а всеки ученик - хартиено листо, за да напише добрите дела, с които радва своето семейство.
В края на задачата дърветата се изпълниха с цветни листенца, които нагледно показаха на децата, че техните добри постъпки са от значение и винаги оставят следа, че помощта в семейството е израз на обич и подкрепа.
Извънредно! Развръзка с изчезналия Митко
Земетресение разлюля Турция
Водно такси свързва България и Румъния
Вместо „Добър ден“: Според християнската традиция 40 дни след Великден се поздравяваме с „Христос воскресе“
София под полицейска блокада
Филм за легендарния Наим Сюлейманоглу е обявен на търг за 21 млн. лири
Този навик може да съсипе пералнята ви
500 евро за камъни по дупето
Превърнете яйцата в апетитни разядки и закуски
Клара Добрев подаде оставка като лидер на Демократичната коалиция в Унгария
Задълбочава ли се кризата? Цената на петрола отново скочи над 100 долара за барел
