×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Тръмп обвини Китай в намеса в президентските избори през 2020 г.
  • Президентът присъства на международното военно учение „Бриз 2026“
  • ФИФА обсъжда в следващия Мондиал да участват 64 отбора
  • Куче нахапа 16-годишно момиче и уби домашния му любимец в Нови Искър
  • Акциите на "Газпром" пробиха 18-годишно дъно
  • Замразиха парите за майките на 398,81 евро
  • Днес Созопол чества своя празник
  • Йотова открива паметник на Васил Левски
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Борисов: ПП-ДБ обикалят партиите да предлагат Бойко Рашков за служебен премиер


Борисов: ПП-ДБ обикалят партиите да предлагат Бойко Рашков за служебен премиер
69 не са 121, но са два пъти повече от другите, обяви Борисов и заплаши на следващите избори да номинира за водач на листа кандидат 1930 набор, за да си гарантира избран председател на НС
22 Ноември 2024, Петък, 11:42 ч.
Автор: Флагман.бг

На какви срещи очаквате да ви поканя?! Вече го играх в сглобката с вас, обърна се Борисов към ПП-ДБ

Не виждам защо продължаваме предизборната кампания от тук. Една теза се набива - първата политическа е длъжна, тя носи отговорност, тя да каже. И в същото време, когато ние казваме и предлагаме кандидатата, предпопоследната, последната, тая в средата казват не - трябва да е от нас, заяви Бойко Борисов от парламентарната трибуна. Близо два часа лидерът на ГЕРБ си рисуваше и слушаше изказванията в зала. Докато на трибуната не излезе Елисавета Белобрадова от ДБ, която го провокира да вземе думата. 

Още не бяха свършили изборите когато вие поставихте червените линии. Как да разбирам вашите искрени намерения, като сте обикаляли да предлагате Бойко Рашков за председател на парламента, за да може после да стане служебен премиер, обърна се лидерът на ГЕРБ към ПП-ДБ.

Подкрепих всичко, което искахте в съдебната реформа, изгоних си най-добрия конституционалист. Какво искате - да си оттегля кандидата (Рая Назарян бел.ред), за който са гласували над 600 хил. избиратели? Няма да го направя, категоричен беше Бойко Борисов.

Той подчерта, че след изборите е дал формула за правителство без АПС и Ново начало на Пеевски.

Вие - ПП-ДБ, колегите от БСП, ИТН и ние. Ако имаше такова мнозинство, тогава председател на НС можеше да е Силви Кирилов, а от нас премиерът. Ако не бях отишъл в манастира как щяхте да управлявате, върна се Борисов в последния мандат с редовно правителство, когато сглобката бе сформирана в Самоковския манастир на среща, организирана от убития Алексей Петров. Съгласих се на ваш премиер, на ваши министри, на конституционната и съдбената ви реформа се съгласих - какъв по-голям компромис да иска човек. Всички идваха в моя кабинет, всички са живи и здрави за радост, без един. Ако беше жив, сигурно щяхме да имаме нова сглобка, но някой се погрижи да няма повече сглобки, казвам го с прискърбие, обяви Борисов. 

69 не са 121, но са два пъти повече от другите, обяви Борисов и заплаши на следващите избори да номинира за водач на листа кандидат 1930 набор, за да си гарантира избран председател на парламента. 
 


В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
20
Коментара
Тервел ИЛИЕВ "Меси" кацна в центъра на Бургас "Меси" кацна в центъра на Бургас 17/07/2026, Петък 18:17 2
20
Коментара по темата
20.
Толупа
23.11.2024 12:55:05
0
3
Трябва да съм аз, щото ако стане Рашков - жална ми майка
19.
Някой
23.11.2024 09:17:16
0
6
Бойко спри да лъжеш. Като Пинокио си вече, но растеш целия настрани. Лъжец и крадец си,нищо повече!
18.
Бай....
22.11.2024 20:43:52
0
10
А бе, Толупа, свършили са се кюлчетата и пачките в чекмеджето че продължаваш да ревеш ? Ти си ментално увреден индивид като един мой братовчед, който разправяше на хора, които не го познават, че работи в японското посолство, но не им казвал, че им тупал чергите !
17.
Дядо Коледа
22.11.2024 18:53:48
0
7
Нищо,Тикво не се кахъри за Коледа съм ти приготвил чисто ново "Лего" ще можеш да си правиш сам,каквито сГлобки искаш.А ако много слушкаш ще ти пусна и Снежанка да я предложиш за председател на Н.С.
16.
seahorse
22.11.2024 18:34:47
1
9
до 10 12 години окраде Държавата този боклук,не ти ли стига? Да тези от хранилката няколко години вече се гърчат и чакат пак да потече. Сори,гювеча свърши !
15.
Мигрант
22.11.2024 16:37:13
4
14
Лош мат'рял, не ви ли омръзна това гадно прасе да ви прави на маймуни толкова години?
14.
Бойко, слагай кафявите гащи!
22.11.2024 16:01:30
4
12
Първият ден - няма значение. Вторият ден жълтото отпред, кафявото - отзад. След това ги въртиш обратно :-)
13.
Изби
22.11.2024 15:18:47
9
9
Бойко Рашков не го щем за премиер!
Искаме Бойко Борисов за такъв ,ако може и за президент -2 в 1!
Аман от псевдополитици .
Бойко -бог!(Борисов)
България -райски кът на земята !!!
12.
До 13
22.11.2024 13:27:42
17
17
Не! Годините на тъпчене на пачки и кюлчетата в чекмеджета приключиха!
11.
Бургазлията
22.11.2024 13:27:35
12
20
Първа полит сила и няма нито един дето иска да го подкрепи ни като министър прецедател , нито кандидатката на Пеевски за шеф на парламентарната :)
Изпята песен си Тулуп!
10.
БРАВО, БОЙКО!
22.11.2024 13:22:55
24
17
Такъв държавник ни трябва пак! Стига с изцъклените педеруги и пияни боклуци! Съсипахте държавата ПП-та и всякаква друга сган. Оставете Бойко премиер поне две години и ще видите разликата!
9.
До 11
22.11.2024 12:56:05
14
26
Това твърди дебелият шопар който е в Магнитски.
8.
11
22.11.2024 12:50:12
25
22
.БОЙКО РАШКОВ НЕ БЕШЕ ЛИ ШЕФА НА КОНТРАБАНДНИТЕ СТОКИ ПРЕЗ МИТНИЦИТЕ ?
НАЛИ НА НЕГО СА ОТЧИТАЛИ ПО 200000 НА МЕСЕЦ.
БОЖЕ, КАКЪВ ЧОВЕК ПРЕДЛАГАТ ЗА ПРЕМИЕР.
7.
Този път
22.11.2024 12:31:17
17
23
не питанка,а чуденка.Абе чудя се - какво повтаряш само ,като папагал :първа политическа сила,та първа политическа сила,Ами като си такава -управлявай бе,недей да ревеш ,като вдовица за Онуй! !!! Или май си въздух под налягане - първи само на приказки. ---p.s.чувал ли си Тикво израза - Пирова победа? Сигурно не си,то във " Винету" не го споменават.Нищо вече има интернет - виж там за какво иде реч....
6.
троловете подлудяха
22.11.2024 12:29:05
22
26
Прав е Борисов, всички го хейтят и червени барикади строят,ама нямат желание да поемат отговорност! Да си правят правителството и да ни ликвидират!
Долна, променлива пасмина!
5.
Комикът от банкя
22.11.2024 12:24:00
24
33
Толупе, то е ясно ,че няма да управляваш ами кАжи поне някой виц. Кажи оня за Радев дето те гонил с дрона. Умряхме от смях в офиса, честно. Не, че тоя за Рашков е лош.
4.
Колко жалки..
22.11.2024 12:19:10
12
12
Може да са сЛавов, ПекоФ, белоМустакова... С МОЛБАТА СИ БАЦЕ ДА ГИ БЛЪСКА. Копейките им били виновни. Ташак.... ТЪПИ И ПРОСТИ ПЛАЗМОДИИ.
3.
Ааах Рашков,Рашков
22.11.2024 12:13:36
25
30
Ти си виновен,че не закова тая Мутра в затвора!
2.
Странно
22.11.2024 11:58:49
34
39
Борисов изглежда като най-разумния сред събралите се на раздумка.
1.
Тиквоооо
22.11.2024 11:57:21
27
36
Рая Нагъзян май ще е председател на зайчарника. Все по-трудно ти минават сикадийските номера.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Михаил Заимов бе удостоен посмъртно с приза почетен гражданин на Созопол Михаил Заимов бе удостоен посмъртно с приза почетен гражданин на Созопол Той посвети живота и изследователската си дейност на морския град Силен кадрови ход на МВР в Бургас: Павел Колев оглави звеното на ГДБОП, вече е повишен в комисар Силен кадрови ход на МВР в Бургас: Павел Колев оглави звеното на ГДБОП, вече е повишен в комисар Повишението идва в решаващ момент за региона, заради тежките злоупотреби в икономиката и вихрещата се киберпрестъпност Киевската интрига породена от лош театър на Велислава Петрова и Радев или от Брюксел Киевската интрига породена от лош театър на Велислава Петрова и Радев или от Брюксел Опитват се да играят две игри едновременно, като едната е да сме „неутрални“с външна политика спрямо националния ни интерес, а втората да не бъдем изолирани, коментира социолог Рекордьор по нарушения подкара камион без книжка и загази Рекордьор по нарушения подкара камион без книжка и загази Нарушителят е с 37 акта и 98 фиша, поясниха от полицията Опасен сигнал от Бургас: Шофьори намират развити болтове по колите си Опасен сигнал от Бургас: Шофьори намират развити болтове по колите си Разказите идват от социалните мрежи и все още не са потвърдени от полицията, а твърдението за предизвикателство в TikTok остава недоказано Бутнаха ли паметник на културата в центъра на Бургас? (СНИМКИ) Бутнаха ли паметник на културата в центъра на Бургас? (СНИМКИ) Сградата беше опасна и се рушеше, инвеститорите я вдигат наново в абсолютно същия вид с благословията на Министерството на културата АПИ дръпна шалтера на поръчка за 1 млрд. лв.: Евтините мантинели ни излизат с човешки животи АПИ дръпна шалтера на поръчка за 1 млрд. лв.: Евтините мантинели ни излизат с човешки животи Експертът Христо Грозданов настоява решенията да се вземат според риска и разходите за целия живот на съоръженията, а не само по най-ниската първоначална цена Ружа Игнатова жива? Кой плаща по 5 хил. $ заплата на капитана Ружа Игнатова жива? Кой плаща по 5 хил. $ заплата на капитана Дали милионите на OneCoin все още не текат в Созопол Милошев защити Ия Петкова начело на НДК: Семейните връзки не отменят професионализма Милошев защити Ия Петкова начело на НДК: Семейните връзки не отменят професионализма Съпругата на заместник-председателя на парламента Иван Ангелов е избрана временно за директор, а конкурс трябва да бъде проведен до шест месеца Летище Бургас влиза мощно в битката за Евровизия 2027: Готово е за 50 000 пътници на ден Летище Бургас влиза мощно в битката за Евровизия 2027: Готово е за 50 000 пътници на ден Аеропортът застана зад кандидатурата на морския град и отговори на основните съмнения за въздушната свързаност с над 70 директни маршрута и капацитет до 21 полета на час
Свлачище погуби 8 души в Китай, 34 остават затрупани под калта Свлачище погуби 8 души в Китай, 34 остават затрупани под калта Над 10 сгради бяха затрупани край река Уцзян, повече от 1100 жители са евакуирани, а стотици спасители продължават издирването Тревога за цунами след мощно земетресение, разлюляло Мексико и Централна Америка Тревога за цунами след мощно земетресение, разлюляло Мексико и Централна Америка Тръсът бе с магнитуд 7,4 по Рихтер, изплашени хора напуснаха домовете си Погледнете към небето след 21:00 часа: Уникален небесен феномен над България тази вечер Погледнете към небето след 21:00 часа: Уникален небесен феномен над България тази вечер Жителите на страната ще имат уникалната възможност да наблюдават с просто око изключително близко сближаване между младия лунен сърп и ярко блестящата планета Венера Война на два фронта? Речта на Тръмп, която подпали нов световен пожар и разцепи Конгреса на САЩ Война на два фронта? Речта на Тръмп, която подпали нов световен пожар и разцепи Конгреса на САЩ Анализатори разкриват тайния план зад бруталните удари в Близкия изток и обвиненията към Пекин за изборите Почина Освалдо Баньоли, бащата на „футбола на хляб и салам“ Почина Освалдо Баньоли, бащата на „футбола на хляб и салам“ Историята на един скромен гений, който победи парите и суперзвездите, за да качи Верона на върха Германия прати бивш мъж в мъжкия затвор, избухна скандал Германия прати бивш мъж в мъжкия затвор, избухна скандал Осъдената активистка първо е приета в женския затвор в Кемниц, но след индивидуална оценка е преместена в мъжката институция в Цайтхайн Огнен ад в Испания: 12 000 хектара изгоряха, над 1000 души са евакуирани Огнен ад в Испания: 12 000 хектара изгоряха, над 1000 души са евакуирани Пожарът в Арагон остава извън контрол, а стотици огнеборци и военни защитават застрашените селища Георги Татарски пое Булгаргаз преди решаващите преговори с Боташ Георги Татарски пое Булгаргаз преди решаващите преговори с Боташ Той сменя Веселин Синабов, а временното ръководство ще управлява дружеството до нов конкурс, но не повече от шест месеца Иван Хаджиев е задържаният след акцията в Карнобат, иззеха канабис и оборудване за дрога Иван Хаджиев е задържаният след акцията в Карнобат, иззеха канабис и оборудване за дрога В дома на 43-годишния мъж в квартал Люляците са намерени растителна маса, канабисови стръкове, химически течности, лекарствени блистери и газов котлон Известен ресторант попадна в списъка на НАП за запечатване Известен ресторант попадна в списъка на НАП за запечатване Ефир 100 в район Северен е сред обектите с установени нарушения, но вписването не означава, че заведението вече е затворено
Иван ДЕМЕРДЖИЕВ, вътрешен министър Иван ДЕМЕРДЖИЕВ, вътрешен министър Предоставихме на САЩ данни за заобикаляне на санкциите по „Магнитски“ Виц на деня Виц на деня Секретарка се втурва, силно уплашена, в кабинета на началника:
- Шефе, току-що откраднаха колата ви!
- А успя ли да видиш крадците?
- Не, но записах номера на колата...
Виц на деня Виц на деня - Мила, ще се омъжиш ли за мен?
- О боже, да!
- Може ли да ти го сложа?
- Мръсник!
- Пръстена ма...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Защо жените прекаляват с уголемяването на устните?
- Защото не ми достигат пари за гърдите.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори