Бургазлия загина при жестока катастрофа, зад волана била леко пийнала жена
Колата, в която пътували, изхвърчала в нива
74-годишен бургазлия е загинал при жестока катастрофа на пътя София – Бургас. Инцидентът е станал вчера около 16 часа преди разклона за карнобатското село Искра. Поради движение с несъобразена с пътната обстановка скорост, самостоятелно е катастрофирал, преобръщайки се в крайпътна нива, лек автомобил "Хонда Джаз“, с бургаска регистрация, управляван от 64-годишна жена от Българово.
При катастрофата на място починал придвижващият се в колата 74-годишен мъж от бургаския квартал Ветрен. Водачката е получила фрактура на лумбален прешлен. Тя е настанена за лечение в отделението по хирургия на болница "Сърце и мозък“.
Дрегерът показал, че жената е шофирала с алкохол с концентрация от 0.40 промила. Взета е кръвна проба за химичен анализ. По случая е образувано досъдебно производство.
Мегаяхтата на Путин напусна окончателно Европа
05/07/2026, Неделя 14:30
1
Кошмар по релсите към морето: Как едно пътуване с влак до Бургас се превърна в абсурд
Мултимилионер търси съпруга срещу €58 000 на година, списъкът му с безумни забрани взриви мрежата
Жега на червения телефон! Тръмп прекара 90 инфарктни минути с Путин навръх 4 юли с оферта за край на войната
Сбогом на еуфорията: Половината продавачи на имоти вече са готови да свалят от цената
bTV взривява ефира: Една дама ще избира между 20 кавалери в новата версия на Ергенът
Спасиха четирима български туристи, отнесени с падъл бордове навътре в морето край Лефкада
Аз отговарям за Десислава Атанасова за времето, когато е била в ГЕРБ, каза Бойко Борисов
От столичния бохем до всеотдайния баща: Мартин Елвиса показа порасналите си красиви дъщери
Секунди между живота и смъртта: Дърво премаза кола в движение край Джебел, а полицията шокира шофьорката с абсурден отказ!
Череши гният по дърветата, а цените в магазините растат: Стопаните предупреждават за масови фалити

3,99 .
Те в Българово само жените пият ,така че
това 0,40 да се чете като 0,0000000009