Добри новини за децата от целия свят
Новият господарна Белия дом започва демонтаж да античовешката джендър-доктрина
Животът постепенно ще се върне към своята нормалност, след като американският народ избра отново републиканецът-консерватор Доналд Тръмп, който в обръщение към нацията посочи мерките, който ще предприеме, когато влезе в Белия дом.
„От ден първи ще отменя жестоките политики на Джо Байдън за така наречената „джендър потвържаваща грижа“, която е нелепа. Процес, при който на малолетни деца се дават осакатяващи блокери на пубертета, и който завършва с операция за смяна на пола“ - това заяви новоизбраният президент на САЩ Доналд Тръмп в обръщение към нацията. „Можете ли да повярвате на това?“ - казва Тръмп, обещавайки да издаде заповед, която ще принуди федералните институции да прекратят незабавно всички програми, промотиращи концепцията за джендър идентичност или смяната на пола, независимо на каква възраст.
Освен това републиканският лидер планира да поиска от Конгреса да се спре държавното финансиране за такива процедури, както и да се приеме нов закон, предотвратяващ „сексуалното осакатяване“ на деца във всичките петдесет щата на Съединените щати.
Републиканският лидер също така настоява всички болници и лечебни заведения, които участват в „химическото и физическото осакатяване“ на непълнолетни, да бъдат изключени от „Медикеър“ и „Медикед“ - правителствените програми, покриващи здравните разходи.
По думите му ще бъде придвижено законодателство, което ще предостави възможност на деца, осакатени след операции за смяната на пола, да съдят лекари и здравни заведения.
Министерството на правосъдието на САЩ пък ще разследва големите фармацевтични компании, за да установи дали умишлено са прикривали дългосрочните странични ефекти след прием на мощните лекарства за блокиране на пубертета, „само за да печелят пари на гърба на уязвими пациенти“. Министерството на образованието ще информира училищата, че ако учител или официално лице каже на дете, че е „затворено в грешното тяло“, те ще бъдат изправени пред много сериозни последици, включително и наказателни обвинения.
„Ще промотираме в училищата традиционното семейство - каква е ролята на майката и на бащата. Вместо да размиваме границата между мъжа и жената, ние ще обясним на децата защо двата пола са различни и уникални. Ще поискам от Конгреса да приеме закон, който да постанови, че има два пола - мъжки и женски, и те са вписани при раждането“, казва Тръмп.
Политическият дневен ред на Тръмп включва също така изискване на родителско съгласие за всякакви промени в т.нар. „джендър идентичност“ на децата, както и абсолютна забрана на трансджендърите в спорта - мъже няма да могат да се изправят срещу жени на състезания.
Тази отровна джендър-идеология от няколко години пуска пипала и в българските училища. Но след като бъде ликвидирана в САЩ, същото ще се случи и у нас и ще спаси десетки деца от осакатяване.
Социолог: Радев говори с гласа на Тръмп, а сините се държат безумно! Защо им е война с него?
Весела Лечева: Служителите на БОК не са получавали заплати от няколко месеца
Регионалният министър: Марсианци ли са строили магистралите? Нямат проекти, но има плащания
Изчезнал на Еверест планински водач шерпа беше открит жив след седмица в неизвестност
Добре ли е Тръмп: Докторът каза, че съм 10 пъти по-здрав от Обама!
Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени
Задържаха четирима в Нидерландия за упояване и сексуално насилие на техни познати жени
Мълния уби млад мъж край Кресна
И през 2025 г. България е доставила значителен брой техника и въоръжение на Украйна
Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички
Свети Влас събира световния елит в плажния волейбол на Венид Бийч
Двама българи са открити мъртви в Турция, разследват възможна връзка с наркомрежа

Но преди всичко осигурете им лечение. Безнадежните случаи може да даряваме на Украйна, като доброволци.