Облаци и дъжд по морето
Максималните температури ще бъдат между 8° и 12°
През деня от запад валежите временно спират, най-късно в североизточните райони, но през нощта срещу четвъртък от юг отново ще се активизират. Това съобщиха от Националния институт по метеорология и хидрология.
Ще духа слаб, в източните райони до умерен северен вятър. Минималните температури ще бъдат между 0° и 5°, а максималните: в Северна България между 3° и 6°, в Южна и по Черноморието - между 7° и 12°.
В София минималната температура ще е около 0°, максималната - около 7°. Атмосферното налягане ще се понижи, но ще се задържи малко по-високо от средното за месеца.
Над Черноморието ще бъде облачно, на много места с валежи от дъжд. Ще духа слаб до умерен вятър от север-северозапад. Максималните температури ще бъдат между 8° и 12°. Температурата на морската вода е 14°-16°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
Над планините ще бъде облачно, по билата и мъгливо. На много места ще има валежи предимно от сняг. Ще духа умерен север-североизточен, по билата - юг-югозападен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 3°, на 2000 метра - около 0°.
Асен Василев спечели дело за клевета срещу Делян Добрев
Нападнаха публициста Владимир Перев в Скопие
До 14 000 лв. за тридневен престой във Велинград за празниците, места вече няма
Софи Маринова стана за смях с тази снимка
Вдигат командировъчните заради приемането на еврото
В Истанбул забраниха храненето на бездомни кучета
Майката на Давид се омъжила за ром, затова той избягал при баба си
34 години от смъртта на рок легендата Фреди Меркюри
