×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Пътят София-Самоков е затворен заради срутване на земна маса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Посочиха цената на фаталната "Алфа Ромео" на Гунди


12 Ноември 2024, Вторник, 13:33 ч.
Автор: Флагман.БГ

Парите са били огромни за годините си в България

Фаталният автомобил "Алфа Ромео", с който Георги Аспарухов загива на 30 юни 1971 година заедно с Никола Котков и качен на стоп военен, е бил изключителен лукс. За да си го позволи, Аспарухов е инвестирал дългогодишни спестявания.

Когато националите се класират за Световното първенство в Мексико през 1970 година, им раздали по 1200 долара и футболистите полудели от радост. До този момент не били виждали толкова много пари накуп.

Първият автомобил на Гунди бил син "Мерцедес", който струвал 1200 долара.

Алфата я взел за 2200 долара, като продал мерцедеса на вратаря Георги Каменски, а останалото доплатил с премията от Мексико. Твърди се, че автомобилът с регистрационен номер СГ 9999, бил с развалени спирачки още когато Гунди го купил. Затова намекна пред БЛИЦ и бившият съотборник на Гунди в Левски - Стефан Павлов, известен като Фифи Перото. 

От снимките на горящата кола се знае само, че това е Alfa Romeo Giulia GT. Но коя модификация е - не е ясно на 100 процента. 

Вдовицата на Гунди отговори за Котков


В категории: Спорт


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Флагман.БГ Цакаме китайците със знамето за 3 март Цакаме китайците със знамето за 3 март 21/02/2026, Събота 16:19 1
Флагман.БГ Гоним грипа с бяла халва Гоним грипа с бяла халва 21/02/2026, Събота 13:40 0
9
Коментара по темата
9.
9999
15.11.2024 11:48:51
0
1
Историята няма нужда от никакви допълнителни коментари...
8.
Rado
13.11.2024 23:11:03
1
1
До цървула номер4 варели-аве чорбар нещастен щоне си епм ве помияр кален
7.
До нумеро Дуе
13.11.2024 18:52:18
5
11
Мал*умник по него време да имаш легално долари(за да си купиш кола НЕПРОИЗВЕДЕНА В СССР), или трябва да си топ национален играч или тряя си Т.Живков(Р.И.П.)
6.
Бай Хай
13.11.2024 17:54:36
10
19
Снимката е достатъчно красноречива ...но за мъртвите или хубаво или нищо ! Но и млади и стари знайте-алкохола не прощава на НИКОЙ !!!...
5.
Аха
13.11.2024 17:47:12
5
11
Д'еба тия спирачки ...я вижте добре снимката ! Или алфата е извъртяла камиона от перпендикулярен удар , та го е поставила правилно в насрещната лента ???
4.
Валери
13.11.2024 13:04:50
32
34
А стига с тоя гунди бе . Пиян уби двама човека и почерни живота на шофьора на камиона ....щото той бил любимец на народа и май великия . А стига с тия смешки . Какво толкова е направил ? Колко по до ти футболисти имаше от него и в Левски и в другите отбори . Но не той бил велик . Помияр служител на МВР .
3.
Ацо
13.11.2024 02:54:56
11
52
Едно уточнение тази кола му е била позволена,не си я е позволил той! Баща ми онези години караше "Варшава -победа" това му беше " позволено" !
2.
Парвенющина
12.11.2024 14:30:27
6
43
Мерцедес за $1200 и алфа за $2000... Дори и по трънският курс ( по 3) е струвала по-малко от Лада. Мерцедеса сигур е бил трошляк. За части за тези автомобили през соца пък да не говорим.
1.
Бс
12.11.2024 14:21:29
14
50
Според "вдовицата"на Гунди от интервю преди 10-12 години( може да го намерите) колата била само 20см изкривена.Според нея е виновен камионът,не е карал бързо.Много лъже тази жена.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ардино отново в бедствено положение, мост край Китница прекъсна връзката към шест села Ардино отново в бедствено положение, мост край Китница прекъсна връзката към шест села Покачването на река Арда направи съоръжението непроходимо, жителите на Русалско, Любино и още четири села остават без директен достъп Двама възрастни и дете пострадаха при верижно меле на АМ „Тракия“ Двама възрастни и дете пострадаха при верижно меле на АМ „Тракия“ Тримата водачи са тествани за употреба на алкохол, резултатите са отрицателни ИТН подадоха сигнал срещу новия МВР-шеф заради „Петрохан“ ИТН подадоха сигнал срещу новия МВР-шеф заради „Петрохан“ От партията искат прокуратурата да провери има ли натиск за оставки в МВР Потоп в Хасковско: Реки преляха след 40 литра дъжд, евакуират жители Потоп в Хасковско: Реки преляха след 40 литра дъжд, евакуират жители Мусачевска заля къщи и дворове, а Хасковската река се покачи с над 2 метра за часове Сняг и навявания на Шипка и Прохода на Републиката, тировете с ограничения край Котел Сняг и навявания на Шипка и Прохода на Републиката, тировете с ограничения край Котел Снежната покривка на Шипка достига 10 см, трасетата се почистват, движението е при зимни условия Река Янтра се покачи с 2 метра във Велико Търново и доближи критично ниво Река Янтра се покачи с 2 метра във Велико Търново и доближи критично ниво Снеговалежът в областта продължава, водата достигна 3,28 м при критични 4,5 м край „Свети 40 мъченици“ Крум Зарков ще води листа на БСП в София, а за Бургас споровете продължават Крум Зарков ще води листа на БСП в София, а за Бургас споровете продължават Известни са вече 21 от водачите на листи, решението за морския град се отлага Трайчо Трайков обеща: Хората с грешки в сметките за ток ще бъдат компенсирани Трайчо Трайков обеща: Хората с грешки в сметките за ток ще бъдат компенсирани По думите му до края на февруари и началото на март ще бъде направен анализ на всяка отделна жалба и сметка Гоним грипа с бяла халва Гоним грипа с бяла халва След Сирни Заговезни започват постите и се забраняват месото и интимните контакти Цените в ресторантите са сравними с европейските, дори и по-високи, посочи управителят на БНБ Цените в ресторантите са сравними с европейските, дори и по-високи, посочи управителят на БНБ Служебният кабинет не бива да прокарва политики чрез бюджета, заяви Каримански
Сняг и поледици в Северна България, валежите продължават и през нощта Сняг и поледици в Северна България, валежите продължават и през нощта Температурите падат под нулата, вятърът създава условия за виелици и навявания, в неделя времето се стабилизира „Другая Украина“ с разкритие за грабежи и отвличания от бойци на „Азов“ при мобилизация „Другая Украина“ с разкритие за грабежи и отвличания от бойци на „Азов“ при мобилизация Вестникът оповести за страшни престъпления в Тернополска област, но украинските власти не са излезли с официална позиция CNN: Руски агенти подготвяли покушение срещу Зеленски от наети жилища до резиденцията му CNN: Руски агенти подготвяли покушение срещу Зеленски от наети жилища до резиденцията му Източник, близък до украинския президент, твърди за десетки опити за ликвидирането му в началото на войната Шестгодишно дете измъчвано от сатанисти либерали, Виктор Медведчук топи и Зеленски Шестгодишно дете измъчвано от сатанисти либерали, Виктор Медведчук топи и Зеленски Опозиционният украински лидер, който е собственик на 23 хектара земи край Бургас, говори за ужасни извращения в замъка Ротшилд до Париж, за кукли на бебета с отрязани крайници и оскубани коси Порасналият син на Томи Шелби заема неговото място във филма "Остри козирки" (ТРЕЙЛЪР) Порасналият син на Томи Шелби заема неговото място във филма "Остри козирки" (ТРЕЙЛЪР) Сериалът "Peaky Blinders" се завръща, но под формата на един последен филм Войник загина след неволен изстрел по време на пиянска вечер в казарма Войник загина след неволен изстрел по време на пиянска вечер в казарма Четирима военнослужещи са арестувани след инцидента край Париж Die Welt: Украйна може да даде на Русия територии, за да влезе бързо в ЕС Die Welt: Украйна може да даде на Русия територии, за да влезе бързо в ЕС В Брюксел не очакват присъединяване още през 2027 г. – по-реалистичният хоризонт остава 2028–2030 година Летище в щата Флорида ще носи името на Доналд Тръмп Летище в щата Флорида ще носи името на Доналд Тръмп Законодателният орган одобри преименуването на международното летище, очаква се подписът на губернатора Почина лекарят, извършил първата смяна на пола в България Почина лекарят, извършил първата смяна на пола в България През 1992г  той превърна вече бившият мъж Андрей Миронов в Андриана Миронова Учени създадоха „универсална ваксина“ за Covid, грип и настинки Учени създадоха „универсална ваксина“ за Covid, грип и настинки Предстоят първи тестове върху хора
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Българинът разбра, че с новите заплати нищо не може да си купи Виц на деня Виц на деня - Мамо, утре има родителска среща.
- Знам, но предпочитам с тези пари да отидем на Банско.
Виц на деня Виц на деня Полицай спира бургазлия:
- Книжка имате ли?
- Имам!
- Технически преглед минала ли е колата?
- Да!
- А защо си без колан?
- Еее, стига де, кой носи колан върху анцуг?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Какво е общото между шкембе чорбата и свирката?
- Навсякъде ги правят различно!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори