Чужденец прегази куче и преби мъж в Софийско
Нападателят е французин
Френски гражданин, отседнал в софийското село Нови хан, е прегазил куче, след което е пребил мъж.
Около 15:35 часа в понеделник жител на с. Нови хан е подал сигнал в полицията, че автомобил е прегазил кучето му пред дома във вилна зона „Побит камък“.
Между собственика на четириногото и водача на автомобила възникнал скандал, който завършил с физическо нападение. По време на конфликта водачът на автомобила, 37-годишен френски гражданин, нанесъл удари на собственика, причинявайки му фрактура на очна орбита и контузии по главата и лицето.
На мястото незабавно пристигнали служители на РУ-Елин Пелин, които задържали извършителя за 24 часа.
Пострадалият е отведен от екип на Спешна помощ и настанен за лечение. По случая е образувано досъдебно производство, а разследването се води под надзора на прокуратурата.
Инцидентът е предизвикал сериозен отзвук в общността, а следствените органи продължават да събират информация по случая, за да установят всички факти около произшествието и да определят степента на отговорност на извършителя, предаде "Труд".
Българите доплащат по 6,78 евро за лекарство, при хипертония сметката стига 90 евро годишно
Ресторантьор към недоволните: Скъпо ви е кафето за 2,50 евро - вземете си от машината
Взривове разтърсиха завод за боеприпаси край Трявна, задействаха BG-ALERT
Виртуози в музиката и в рисуването ще се представят в НЧ „Просвета 1888“
Поскъпване за една нощ: Моркови от 1,39 лв. вече са 1,39 евро
Евростат: България е най-евтината в ЕС за хотели и ресторанти
Пиян и дрогиран се преби с тротинетка в Слънчев бряг
Д-р Елевтеров привлече медицински специалисти в новия център на Царево
Царево удължава лято 2026 с богат септемврийски календар
Демографското чудо Бургас - говори проф. Георги Бърдаров
Бургазлия със "Сузуки" пострада тежко край Приморско, блъснато е и 9-годишно дете
МВР отваря лаборатории в Бургас и Пловдив, край на месеците чакане за резултати

Мастията е приета по спешност в Пирогов. Половите органи на помияра не са повредени. На соПсвеника ще му бъде наложена глоба за това че не е осигурил "любов" за довереника си