Бургазлията Виктор пълзи в краката на Беба
Ще доведели този подход до първия интимен контакт в къщата този сезон, това се питат зрителите
Ако Виктор и Беба си тръгнат това предаване ще загуби най-добрите си образи. Искрено се забавлявам с нежната любов, която демонстрира Виктор на Беба, тя видимо се ласкае от тази любов, харесва го като човек и в очите й виждам, че е възможно да се случи нещо извън къщата. Начинът им на комуникация също е уникален, първичен и по детски закачлив, понякога пикантен с цинизми, но истински инфантилен и романтичен, как защитава Беба, това си го мечтаят много жени, този коментар и още близо хиляда нищят отношенията на двойката в социалните мрежи.
Двамата участници в новия сезон на Big Brother очевидно са любимци на публиката, защото под всеки пост за тях в официалната фейсбук страница на предаването се трупат стотици коментари.
Вниманието, което получават от зрителите, е много по-голямо, от това което получиха кандидатите за 51-тото Народно събрание.
Ето още от по-интересните мнение, които бълва публиката след всяка изява на Виктор и Беба.
Тоя Виктор удари дъното вече тотално .Толкова ми е антипатичен вече той се влачи като червей след тази с напомпаните джуки дето интелекта и е по малко и от на кокошка.
Какъв мачо е тоз селски бек. Аз, която съм се признала за супер ревла тоя ме закопа аз за седмица не рева толкова колкото тоз реве на МИНУТА.ПАЗИ БОЖЕ ОТ ТАКИВА МЪЖКАРИ. Таз маймуна и тя моля продукцията да и даде адекватно огледало че почвам да се притеснявам дали нямам проблем с очите. Жалко че вече не снимат дързост и красота че иначе са топ за главната роля че и реплики много не трябват тя е КАТЕГОРИЧНА той ще върви по нея и ще РИВЕ.
Виктор не разбра ли, че колкото и да защитава Беба няма да му се отвори парашута.
Виктор поредната излагация. Той както и да постъпи все не е правилно. И голямо тичане след тази. Спри малко бе, бъди достоен, тя го смачка.
Очевидно, стратегията на синеокия бургазлия не се нрави много на публиката, но пък провокира много реакции. А може би по този начин Виктор ще прикотка Беба и тя ще му позволи доста по-близки ласки. Чернооката палавница обаче, не изглежда склонна толкова близък контакт с бургазлията.
Бум на новородени в Маринка: Изграждат нова модерна детска градина
Арктически сблъсък: Дания отряза Тръмп за Гренландия, островът не е за продан
АПИ за скъпия ремонт на пътя към Слънчев бряг: Нямаме „любимци“, спазваме закона
Огнен ад край Стара Загора: Гори регионалното депо за отпадъци до село Ракитница
Фери, който спря Гришо на Уимбълдън, син на мултимилионер
Как да почистим загоряла фурна без търкане
23-годишна българка намерена мъртва в Солун
Бърза пица на тиган за 10 минути: Гениална рецепта без месене и чакане
Хичо загря в бургаска компания за ключов мач на Левски
Адска зима удари съседна Турция насред юли, тежка техника рине преспи
Half-Life 3 отново разпали слуховете, но Valve още мълчи
Разбиха зловеща мафия, заляла пазара с милиони фалшиви презервативи от Китай
