Звездата от „Гласът на България“ Самуел Мануелян възпя „Меден рудник“
Бардът сподели, че е предпочел музиката пред ветеринарната медицина заради родителите си, които не са си позволявали да го командват
Бардът Самуел Мануелян, който с песента си „Мечтател“ и с блестящото й изпълнение в „Гласът на България“ възхити треньорите и хилядите зрители, гледали го в ефира на бТВ, представи в интервю за „Тази сутрин“ новото си авторско парче „Роден в Меден рудник“. Изпълни го на английски, след като изтъкна, че с бандата си са започнали студийни записи и на другите му песни.
„Не се ограничавам в един стил. Сега с моята банда започнахме да записваме. Другата песен е „Мечтател“, която хората успяха да чуят в първото предаване, в което участвах в „Гласът на България“, добави той.
Любителите на изпятата поезия обаче помнят, че именно с „Мечтател“ Самуел Мануелян и пианиста Йордан Петков спечелиха голямата награда от конкурса за нова песен с активна гражданска позиция „Срещу вятъра“ на Международният бардфестивал „Солени ветрове“ в Бургас преди две години.
Синът на бившия зам.кмет д-р Мануелян влезе в "Гласът на България"
Кореспондентът Лора Стаматис пък го представи като ветеринар по професия, но музикант по душа. Тя добави, че дъщеря му вчера е станала на 6 години.
„Уча я да не е груба, нахална, да е възпитана, да се държи добре и винаги да има цел“, сподели щастливият татко.
Лорис Мануелян посвети песен на жена си, изненада я от „Охлюва“
„Родителите ми са винаги зад мен. Подкрепяли са ме за музиката. Никога не са ме спирали да правя това, което искам. Давали са ми насоки, но никога не са ме командвали. Може би заради това започнах да се занимавам с песни. Иначе щеше да е с ветеринарна медицина“, призна той.
Лора Стаматис пък припомни, че всички в Бургас познават баща му д-р Лорис Мануелян не само като добър лекар, но и като прекрасен музикант. На въпроса дали от него идва любовта към музиката, Самуел отговоря „със сигурност“, но добавя, че и майка му също хубаво пее.
Той сподели, че в следващият етап на „Гласът на България“, т.е. в т.нар. нокаути, иска да е с с китарата в ръце, защото иначе не знаел какво да прави с ръцете си.
Внимание, родители! От 1 август всичко се променя: Вижте дали влизате в новия списък за детски надбавки
Неподозиран бонус от държавата: Как НАП ни връща пари след ремонт у дома
Критично засушаване: Нивото на река Дунав падна под един метър и застраши корабоплаването
Космически обрат след 7 юли: Ретроградният Нептун взривява илюзиите ни
ЦСКА с мощен трансферен удар - взе играч, за когото са давани 25 милиона евро
Призиви за убийството на Тръмп на погребението на върховния лидер на Иран Али Хаменей
93-годишен пенсионер умишлено взриви къщата си, девет души са ранени
Свърши ли мъката на АМ „Тракия“? Пуснаха движението по обновените 32 км, ето къде отива старият асфалт
Сърцето може да не издържи: Защо среднощното гледане на Световното се оказа фатално?
Извънредна ситуация в Италия! Етна се събуди и наложи спешни ограничения на голямо летище
Китай с пробив в космоса: 750N Хол двигател постави нов световен рекорд
Известен неврохирург катастрофира тежко, прилоша му зад волана

Успех!!!