×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Северна Корея е извършила изпитание на нова ракетна система
  • Румен Радев ще разговаря с Фон дер Лайен, Рюте и Макрон
  • Всеки четвърти българин не умее да окаже първа помощ при безсъзнание
  • Израел ликвидира новия шеф на въоръженото крило на "Хамас" при удар в Газа
  • Слънчев бряг и районът от Равда до Елените остават без вода днес
  • С дронове търсят изчезнала в Свищов жена
  • Пускат държавни ценни книжа за граждани без такси
  • Втора акула е забелязана край плаж в Гърция – тревога в Сароническия залив
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Напусна САЩ след победата на Тръмп


11 Ноември 2024, Понеделник, 20:50 ч.
Автор: Флагман.бг

С тежест в сърцето си ви съобщавам, че в момента се намирам на място, което е много далеч от нашата родина, написа Том Ханкс

Известен актьор взе неочаквано решение след избора на Тръмп за президент на САЩ. "Актьорът Том Ханкс напусна САЩ след избирането на Доналд Тръмп за президент на страната", това написа американското списание "Дайрект". Звездата от "Форест Гъмп", "Филаделфия" и други знакови филми официално обяви:

С тежест в сърцето си ви съобщавам, че в момента се намирам на място, което е много далеч от нашата родина. "Не бяха готов за победата на кандидата на Републиканската партия (Доналд Тръмп) в изборите и заради това напуснах САЩ", добави носителят на две награди "Оскар" за главна мъжка роля (за "Филаделфия" и "Форест Гъмп" 1993 и 1994 г.). Холивудската звезда не изключи вероятността да се върне в родината си.

"Това обаче ще стане най-рано след четири години", добави той, визирайки следващия вот за президент, който ще се състои през ноември 2028 г. Ханкс е горещ поддръжник на Демократическата партия, излъчила във изборите за Белия дом претендента Камала Харис. По-рано той подкрепяше Барак Обама в кампаниите му за вотовете през 2008 и 2012 г., Хилари Клинтън през 2016 г. и Джо Байдън в кампанията му за президент през 2020 г.


В категории: Политика


16
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Луди ли сте, ако си говорите на глас Луди ли сте, ако си говорите на глас 27/05/2026, Сряда 22:00 1
Тервел ИЛИЕВ Барселона с любопитен трансферен ход Барселона с любопитен трансферен ход 27/05/2026, Сряда 20:30 1
Тервел ИЛИЕВ Жълт код за Бургаска и още 10 области Жълт код за Бургаска и още 10 области 27/05/2026, Сряда 18:33 0
16
Коментара по темата
16.
The People's Voice
13.11.2024 13:16:31
0
1
♦ Diddy Staffer свидетелства: „Записите с изнасилване на дете на Обама ще разкъсат DC“
https://tinyurl.com/yrzsp83d
Семейство Обама са в дълбока беда. Някога недосегаеми, Барак и Мишел сега са заплетени в достоверни обвинения, свързващи ги със смущаващи събития на прословутите партита „Freak Off“ на Шон „Диди“ Комбс – събития, забулени в тайна, но сега изправени пред безпрецедентно публично разплащане.
Най-лошото от всичко за Обама е, че е на филм. Федералните имат всичко. И демократите вече не контролират лостовете на властта в DC
Нашият източник? Доносник, който е работил зад кулисите на безброй от тези партита, свидетел и дори участващ в някои от най-унизийните тайни действия на развлекателния елит. Сега тя е готова да стъпи на светло, готова да свидетелства и да разобличи фигурите от списъка А, свързани с това, което тя описва като луцифериански ритуали.
Според нашия сигнализатор списъкът с деца-жертви е обезпокоително дълъг, защото Диди е бил привлечен от могъщи елити, за да корумпира безброй знаменитости и политици, като ги насочва към педофилия, често измамно в началото, докато не станат съучастници и компрометирани.
Нека да влезем направо в него. Операцията на Диди беше съсредоточена около използването на секс, наркотици и изнудване за манипулиране на хората – превръщането на хетеросексуалните мъже в гейове и обръщането на всички, включително жените, към педофилия.
Тези гнусни престъпления стигат чак до върха, като определен президент и така наречената му съпруга участват в групово изнасилване на дрогирани модели, деца звезди и различни непълнолетни деца.
И всичко това беше заснето на филм и щателно архивирано като материал за изнудване от домакина на партито.
Подгответе се за малко позорна информация за J-Lo, същата жена, която наскоро водеше кампания за Камала Харис и описваше Доналд Тръмп като човек с лош характер.
Джей-Ло е имала сексуална връзка с 11-годишно дете. Всичко е на запис. И тя далеч не беше единствената. Всички, които тичаха с Диди – всички – бяха запознати с педофилията и всичко беше заснето на филм. Всички те са компрометирани.
♦„Изборът на ЦРУ“ на Тръмп призовава за спешно оповестяване на списъците с клиенти на Епщайн и Диди, за да „възстанови общественото доверие“
https://tinyurl.com/mrtru9du
15.
Абе,
12.11.2024 11:42:12
0
4
Бай Дончо затова ли си разплиташе чорапите ?!
14.
Хаха
12.11.2024 11:37:56
2
9
а нашите артисти не спират да задноближат Буда/Буци ! И студентите ни ,едно време са спирали антибългарски пиеси във Виена,а сега, под строй се радват на същите пасквили!
13.
барабонка
12.11.2024 10:42:14
0
10
да идва при тъща си в Бг , нали жена е българска помакиня, ще му готвят саралии в руенския балкан
12.
Д-р Клъц клъц
12.11.2024 09:13:45
1
19
Бягай че ще има кастрация на педофили
11.
Марк Твен
12.11.2024 08:19:59
1
29
Рън Форест, РЪН! РЪН ЛАЙК А ДЖУ! KEKW
10.
До 9
12.11.2024 08:01:05
3
6
Я пак ....
9.
Ще има липраво да гласува?
12.11.2024 02:22:29
2
18
Холивудската звезда не изключи вероятността да се върне в родината си.

"Това обаче ще стане най-рано след четири години", добави той, визирайки следващия вот за президент, който ще се състои през ноември 2028
------
А ще има ли право да гласува, ако не е стъпвал 4 години в САЩ?
8.
Пфф
12.11.2024 01:39:03
9
24
А така, бягайте гадни влечуги, но все пак че ви хванем и одерем живи, гадни уроди кръвопийци. Тоз том освен да играе ретард за друго не става, дайба орода гнусен дайба
7.
какво е"4B" и „Aqua Tofana“
11.11.2024 23:02:42
3
14
Това е пояснение за новото женско движение "4B (Bihon, Bichulsan, Biyonae, Biyeonae на корейски)" (изберете горе вдясно бълг.език)
♦ "Либералните жени в цяла Америка провеждат национална секс стачка, за да накажат мъжете, че са гласували за Тръмп"
https://www.frontnieuws.com/liberale-vrouwen-in-heel-amerika-houden-een-landelijke-seksstaking-om-mannen-te-straffen-voor-het-stemmen-op-trump/
Това е информация от Хал Търнър за новото женско движение за убиване на мъже, гласували за Тръмп, с отровата „Aqua Tofana“:
♦ "ПСИХОТИЧЕН! Либералните жени се учат една друга как да ТРОВЯТ мъже, които са гласували за Тръмп"
https://halturnerradioshow.com/index.php/news-selections/national-news/psychotic-liberal-women-are-teaching-each-other-how-to-poison-men-who-voted-trump
Първо беше дълбока тъга, която се превърна в гняв, която се превърна в ярост, която сега се превърна в ПСИХОЗА. Либералните жени си казват една на друга да ТРОВЯТ мъжете , които са гласували за Тръмп!
Либералните жени в TikTok съветват другите да тровят мъжете, които са гласували за Тръмп , като прикриват намерението си с помощта на термина „Aqua Tofana“.
„Аква Тофана“ е отрова, създадена от Джулия Тофана през 1600 г. за убийство на насилници.
Тези хора са буквално луди.
Ето, вижте какво пускат в TikToc - отровни пръстени и всичко останало:
6.
"Run Forrest Run"
11.11.2024 22:42:46
4
32
Холивудските актьори Том Ханкс и Ричард Гиър напуснаха САЩ след изборната победа на Доналд Тръмп. Ханкс дори остави прощално писмо, в което цитира фраза от филма си "Форест Гъмп": "Бягай, Форест, бягай".
Става въпрос обаче, за рапъра Пъф Диди, който е в затвора и полицията е конфискувала часове видео записи с дълбоко компрометиращи кадри на холивудски знаменитости от A-списъка и влиятелни политици, които правят секс с непълнолетни деца-звезди и хомосексуални актове с млади рапъри и разкриват тяхната роля в поредица от ритуални убийства и жертвоприношения включително на деца, в откритите тунели под къщата на рапъра. Дори срещу принц Хари има запис как лежи съвсем гол в легло, в къщата на рапъра, и тълпа холивуски звезди влизат и се снимат около него (гол или не, не знаем). Според Бенджамин Фулфорд, Диди е в процес на преговори за споразумение с Министерството на правосъдието и им е предоставил аудиозаписи на Барак „Сатана гръм“ Обама, който изнасилва и убива дете. Затова Барак
"ФБР конфискува "Изнудвателни ленти" на Диди с участието на Камала Харис и Дж.Ло"
https://tinyurl.com/5n6h8by9
Това беше коментар на Хал Търнър за победата на Тръмп с много красноречиви картинки на зачертани политици, здрависвали се със Зеленски (нашите управляващи политици май всичките се здрависваха със Зеленски и вече са зачертани и те) и списък на знаменитости, които обещаха да напуснат САЩ или да се самоубият, ако Тръмп спечели (изберете долу вляво бълг.език):
"АКТУАЛИЗИРАНО 3:07 PM EST - Тръмп ПЕЧЕЛИ президентството на САЩ"
https://halturnerradioshow.com/index.php/news-selections/world-news/trump-wins-u-s-presidency
"Големите холивудски типове като Робърт де Ниро, Роб Райнър, Опра Уинфри и куп други, които обещаха да напуснат страната, ако Тръмп спечели - трябва да се махнат възможно най-бързо. (Актуализация: Ето известния списък :)
Списък с хора, които са казали, че ще напуснат САЩ, ако Тръмп спечели.
1. Алек Болдуин
2. Упи Голдбърг
....
42. Били Джо Армстронг
*** Бонус: Шер ще си пръсне мозъка. Роб Райнър ще се самозапали, Боно се зарича да кара колата си от скала.
Всички вие ще изпълните ли обещанията си веднага?!?!?!?"
5.
Мишо
11.11.2024 22:33:15
3
31
Много патриотично, браво! Така се прави като не тихаресва нещо тропваш с крак, нацупваш се, надуваш бузи и се криеш в някоя бърлога.
Браво на детето!
4.
Хахахаха
11.11.2024 22:16:56
10
55
Да се маха! Да вземе със себе си и палавата лелка Мерил Стрийп, дядката, който стана баща на 79, като Робърт де Ниро плюещ Тръмп. Също така Тео Ушев и кака Мара от Меден рудник. Всичките Камалисти, като Кики и Кокорчо, Кремена Куневица, която ги плющеше, как феновете на Тейлър Суифт щели да изберат Канала Харис и онзи от "Зелените" Борислав Сандов създал групата" С Камала Харис. Да си ходят. Прав им път!
3.
До 1
11.11.2024 21:23:02
8
29
А, не!
Да пропуска България този!
Мега гн¥с€н!
Както пише N2: Хубаво се изнасят от Щатите, ама къде ще се нанасят?!?
2.
Опа
11.11.2024 21:07:20
7
48
Тея от списъците на Епщайн и Диди взеха да се изнасят.
1.
Хахо
11.11.2024 21:02:09
4
42
Бащата на жена му Гита(Маргарита) избягал бил от България в Щатите, защото не му давали да чете каквото си иска. Сега при това положение той там ли ще остане, като зетят напуска САЩ? Или ще дойдат всичките звезди тук и ще хващат Балкана?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Кметът на Варна на изслушване заради незаконното застрояване на „Баба Алино“ Кметът на Варна на изслушване заради незаконното застрояване на „Баба Алино“ Олег Невзоров и екипът му уверяват, че нямало нито строителство извън закона, нито сеч на вековна гора Войната на МВР с дилърите продължава, арестуваха Васил от Бургас с 10 кг марихуана и много кока Войната на МВР с дилърите продължава, арестуваха Васил от Бургас с 10 кг марихуана и много кока Под пълна секретност бургаските криминалисти действаха и удариха един от големите играчи на наркопазара Психиатър: Радев сменя политическия сезон в ЕС, лудост е конфликтът с Русия Психиатър: Радев сменя политическия сезон в ЕС, лудост е конфликтът с Русия Ядрена война не може да се рискува, подчерта той, а за профила на успешния кандидат за президент изтъкна, че не може като Йотова да се среща едновременно с Айрън Мейдън и патриарха Бургас е най-доброто предложение за град-домакин на Евровизия 2027 Бургас е най-доброто предложение за град-домакин на Евровизия 2027 Градът се промени коренно като визия, като комуникации, а и всички най-после ще разберат, че на това място има изключително добре изградена инфраструктура, която може да работи ефективно на целогодишна база, подчерта проф. Драганов Банка отне имотите на бургазлия, 10 години тънат в мухъл и плесен (ВИДЕО) Банка отне имотите на бургазлия, 10 години тънат в мухъл и плесен (ВИДЕО) Съседи алармират за спешна намеса от Инвестбанк АД, която е собственик на сутерена и партерния етаж от сградата на ул. "Любен Каравелов" №8 Дара и "Бангаранга" вече са в класацията на "Билборд" Дара и "Бангаранга" вече са в класацията на "Билборд" След триумфа си на Евровизия хитът на певицата влезе под номер 90 в Global 200 сред най-слушаните парчета в целия свят Бургазлии се хванаха за гушите: Как се изкарват 2000 евро заплата Бургазлии се хванаха за гушите: Как се изкарват 2000 евро заплата Мрежата прегря от абсурдни и шокиращи предложения – от опитни мазачи до „с*кс машини“ и "дилъри" Лято 2026 в евро: Ето колко ще ни струва сянката по Южното Черноморие Лято 2026 в евро: Ето колко ще ни струва сянката по Южното Черноморие Флагман.бг направи подробна справка за цените на чадърите и шезлонгите седмици преди старта на сезона Д-р Боян Патов: Спешната медицина е математика на оцеляването Д-р Боян Патов: Спешната медицина е математика на оцеляването Началникът на Спешната помощ в МБАЛ „Сърце и Мозък“ в Бургас и Плевен поздрави колегите си в Деня на спешната медицинска помощ Vivacom GAME ON 2026 стартира супергеройски сезон с нова визуална идентичност и мобилна игра Vivacom GAME ON 2026 стартира супергеройски сезон с нова визуална идентичност и мобилна игра Новият сезон среща гейминг турнира с „Кало Змея“, а феновете ще събират точки в подкрепа на любимия си отбор
Дипломатически покер: Проект за мир предвижда отваряне на Ормузкия проток, Белият дом отрича Дипломатически покер: Проект за мир предвижда отваряне на Ормузкия проток, Белият дом отрича Корпусът на гвардейците на ислямската революция обяви, че нова директна война със САЩ е малко вероятна поради „слабостта на врага“ Румен Радев в Париж: Първо да гарантираме стандарта на живот на българите и после на Украйна! Румен Радев в Париж: Първо да гарантираме стандарта на живот на българите и после на Украйна! Премиерът очаква френски влакове до август, говори за модернизация на армията ни и за нови позиции за бившата съветска република Бивш шеф иронизира новото Ферари: Това със сигурност е кола, която поне китайците няма да копират Бивш шеф иронизира новото Ферари: Това със сигурност е кола, която поне китайците няма да копират Критиките към първия електромобил на италианците не стихват Плъзна извратена мания сред милионерите: Богаташи се подмладяват с мазнини от покойници Плъзна извратена мания сред милионерите: Богаташи се подмладяват с мазнини от покойници Цената на процедурите варира от 10 000 до 100 000 долара Новият унгарски премиер Петер Мадяр намали заплатата си наполовина и предприе мащабни антикорупционни реформи Новият унгарски премиер Петер Мадяр намали заплатата си наполовина и предприе мащабни антикорупционни реформи Правителството в Будапеща предлага мандат до осем години и започва спешни преговори в Брюксел за отблокиране на милиарди евро от европейските фондове Три интересни събития за деня на детето в Несебър Три интересни събития за деня на детето в Несебър Страхотна програма в Несебър  Платформа за работа въвежда ограничение за обяви със заплати под 1200 евро Платформа за работа въвежда ограничение за обяви със заплати под 1200 евро Промяната е свързана с тенденцията за по-голяма прозрачност на възнагражденията и по-добри условия на труд Поставят 181 млн. души от Африка под карантина, за да спрат разпространението на ебола Поставят 181 млн. души от Африка под карантина, за да спрат разпространението на ебола До момента е известно, че са загинали поне 220 от новия щам на вируса, но това е публично обявената бройка. Неофицилано може и да са хиляди, смъртността при това заболяване е над 50 % Как се стигна до разпада на Куба Как се стигна до разпада на Куба Днес е в тотален разпад -  с хроничен дефицит на електричество, оголени търговски обекти, критична липса на медикаменти и безпрецедентен миграционен натиск България отказа виза на журналист от ТАСС за Европейското по гимнастика България отказа виза на журналист от ТАСС за Европейското по гимнастика Според официалния мотив, представен на журналиста,  "една или няколко държави членки на Шенгенското пространство смятат лицето за заплаха за държавната политика или вътрешната сигурност"
Дара Дара Бях на зверски режим, няма магия, а само работа и постоянство Виц на деня Виц на деня Директор яростно се чеше между краката и казва на заместника си:
- Трябва да уволним секретарката.
Заместникът също чешейки се:
- Отдавна трябваше да го направим...
Виц на деня Виц на деня Как действа алкохола при мъжете и жените:
Той - пие едно, две, три и забравя...
Тя - пие едно, две, три, че като си спомни..
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Гинеколог - човек, който търси проблеми там, където другите намират радости.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори